2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Gül'üm sende saya saya farkina vardin bitmediginin  :laughing7:
hayirlisiyla oda biter korkma, hazirla yinede geçikme derim ne olacagini bilemezsin..
vallah pek endiseli degilim de, az cok kafama da takmiyor degilim hani  ::)
hayirlisi bakalim, dedigin gibi o da gelir gecer.. her an'in tadini cikarmaya bakalim...
bebisimizin gelisi korku degilde huzur versin bize  :amin: :)

duygusu

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Günaydin Safakcilar  :hello2:

Bugün öyle güzel bir rüya gördüm ki anlatamam  :love7:
ruyamdan uyanmak istemiyordum,
dogum yapiyorum evde, misafirlikteyiz, neyse dogum yapiyorum oglusumu kucagima aliyorum
dunya tatlisi birsey  :love3: böyle bir guzellik olamaz allahim aglamaya basliyorum sonra  :crybaby2:
nasil duygu yuklu bir andi oyle  :crybaby2: sonra emziriyorum, bebisim durmadan bana bakip gülüyor  :) :love3:
hep gülüyor emzirirken bile, onu sImsIkI kucakliyorum oksuyorum,
uyandigimda bir an aynisini yapasim geldi sanki yanimdaymis gibi oglusum, nasil guzeldi yaaa....
hala etkisindeyim  :love9:

dilengisk

kızlaarr gunaydın, bizim safak 85:) ayy aysenur bende evelki gun ruyamda oglusumu gordum emziriyodum bana bakıodu bole derin derin gozlerimin icine yumusacık bembeyazdı teni hala etkisinden cıkamadım valla bende. bi an once kucagımıza alalım hayırlısıyla once sen snra biz insallah. rabbime emanet olun butun anneler

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm güzel anneler ve anne adayları. yarın yoğunluktan fırsat bulamam diye şimdiden kutlayayım dedim

Kurban Bayramınız mübarek olsun.Daha nice bayramları eşlerimiz ve kuzularımızla kutlamak dileğiyle...
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Selam...

seninde bayram Hayirli ugurlu olsun gulsah evt yarin sabah benim icin yogun
sonra is guc iste  :k06:

♥ღвüşяαღ♥

duygusu

dilengisk

herkese bebişleriyle ve aileleriyle mutlu bayramlar... dusunsenize kızlar seneye bebişlerimiz kucagımızda bayramlaşıcaz:) hayal ettim valla oglusuma bayramlık cicilerini giydirmişim dedelerini ziyarete gitmişiz toplamısız bayram harclıgımızı da:) ayyy rabbim o gunleri de nasip etsin insallah isteyen herkese ve bizlere de

**Gül**

Alıntı yapılan: chilek - 16 Kasım , 2010, 19:21:34
herkese bebişleriyle ve aileleriyle mutlu bayramlar... dusunsenize kızlar seneye bebişlerimiz kucagımızda bayramlaşıcaz:) hayal ettim valla oglusuma bayramlık cicilerini giydirmişim dedelerini ziyarete gitmişiz toplamısız bayram harclıgımızı da:) ayyy rabbim o gunleri de nasip etsin insallah isteyen herkese ve bizlere de
Hayali bile guzel Chilek. Bende bu bayram icim icimi yedi bayramlik konusunda. Acaba simdiden alsammi seneye giyecegi bayramligi diye dusundum  :suclu: :suclu: :suclu:
Tabi bizim bayramlar oyle bayram gibi gecmiyor ama elimden geldigince yasatmaya calisacagim ogluma. Diger gunlerden farkli olacak mutlaka. Allahim o gunleri de gosterir insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

Alıntı yapılan: **Gül** - 16 Kasım , 2010, 22:38:52
Alıntı yapılan: chilek - 16 Kasım , 2010, 19:21:34
Hayali bile guzel Chilek. Bende bu bayram icim icimi yedi bayramlik konusunda. Acaba simdiden alsammi seneye giyecegi bayramligi diye dusundum  :suclu: :suclu: :suclu:
Tabi bizim bayramlar oyle bayram gibi gecmiyor ama elimden geldigince yasatmaya calisacagim ogluma. Diger gunlerden farkli olacak mutlaka. Allahim o gunleri de gosterir insallah  :amin: :amin: :amin:

valla gulcum bana kalsa bende alıcam smdiden seneye giyecegi bayramlıgını da bi taraftan onunla birlikte onu arabaya koymusum geze geze ustune tutarak alısveriş yapmak daha keyifli olacak die tutuyorum kendimi. ayyy hayal hayal hep her anı hayal ediyorum valla hele su emzirme olayı varya beni benden alıyor resmen. dusununce hep gozlerim doluyo

allahım hayırlısıyla inşallah

Balböceği

Balböceği

17 Kasım , 2010, 14:26:15 #2458 Son düzenlenme: 17 Kasım , 2010, 15:36:16 ßλιßöȻεğί
NAZAR DUASI 

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1-ayşenur_Minik Mucizem  14 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
2- tuğba                          19 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
3- esra26                         27 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     34 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           37 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      38 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           38 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)   
8- melekk                         39 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: 
9- ELif                             39 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-Shabby                       45 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    47 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
12-cigdem006                   49 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
13-Balbocegi                    50 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
14-Askmelegi                    50 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
15-seralara                      50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
16-Kara_cicegim               55 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                    57 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-gülşah23                    59 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
19-Gül                            61 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
20-dirim                          67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-Nevaa                        68 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
22-veliff                          69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
23-enna                          70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-BERİLL                        71 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-sheqerliq                     77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
26-özlemim                      84 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
27-Lunary                       87 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
28- chilek                        89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
29-sabırsız                      98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kiz)
30-sinemtirendez              98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
31-bambam81                  99 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-hasretali                     100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
33-birgül87                      101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
34-pisicik                        115 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Böcüğüm

iyi bayramlar kızlar ben doğum yaptım beni listeden silebilirsiniz RABBİM bi avazsa doğurmayı nasip etsin ben erken doğum yaptım 5 kasımda bebeğim daha fazla dayanamadı çok şükür ikimizde iyiyiz çok şükür bebeğim biraz minik ama olsun sağlıklı olsun önemli olan o benim için  :wave:
Rahman ve Rahim Olan ALLAH'ın adıyla...

Gerçeklerin dağlarına, umutsuzlukla çıkılmaz....