2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayşecim benim de aynı valla. emzik bile almadım daha hepsni annemle babam aldı. ben bitek banyo küvetini içine sünger aldım. sıcacık sıcacık yıkansın bebeişim diye  :binkybaby: allah razı olsun çok şanslıyız valla. ama hepsi boş huzur olsun da evlerimizde inşllh  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ⓚⓤⓩⓤⓜⓤⓝ ⓐⓝⓝⓔⓢⓘ (gulsah23) - 26 Ekim , 2010, 12:53:46
ayşecim benim de aynı valla. emzik bile almadım daha hepsni annemle babam aldı. ben bitek banyo küvetini içine sünger aldım. sıcacık sıcacık yıkansın bebeişim diye  :binkybaby: allah razı olsun çok şanslıyız valla. ama hepsi boş huzur olsun da evlerimizde inşllh  :amin:

evet canim cok dogru dedin huzur en onemlisi  :amin: insallah oda bizi hiç birakmaz.... :amin:
ne kadarda olsa hayat pahali, yurtdisinda daha cok sanirim, ev geçindirmek cok büyük emek istiyor ya..
nede zormus, baba evinde rahatidik  :) simdi herseyi dusunmek zorundayiz.. o yuzden ister istemez herseyi alamiyoruz..
ben soyluyorum eger aileler bu kadar yardimci olmasaydi biz pek bisey alamazdik bebegimize..
iki tarafta ayni yerde oldugu için sagolunlar bize cok sey kalmadi ..

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ne güzel maşallah  :nazar: :nazar: bebişlerimiz sağlıkla büyürler içinde inşllh cnm  :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ⓚⓤⓩⓤⓜⓤⓝ ⓐⓝⓝⓔⓢⓘ (gulsah23) - 26 Ekim , 2010, 12:58:58
ne güzel maşallah  :nazar: :nazar: bebişlerimiz sağlıkla büyürler içinde inşllh cnm  :amin:

Insallah canim  :amin:
Gelsin artik yaaa... :) vallahi ozledim oglusumu  :D herseyi hazirladik odaya girip girip cikiyorum, zaman gecmiyor :)
bu sabahta ne oldu gulsahcim, vallah ben yicem bu sipayi  :hungry: :hungry: bi dogsunda  :k06:
sirt ustu yatiyordum, tam sol kasigimin biraz altinda sivrice bisey cikti o kadar tatliydi ki
sanirim dirsegiydi :D bas asagida oldugundan, sanirim gerilince dirsegi bi cikti ordan aannnnaaammmm  :k06: :k06:
tutup cekesim geldiii :D ben ittiriyordum o geri cikartiyordu sipa  :k06: gel beni ye hadi der gibiiiii  :D :D

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

yerim ben onu yaa. dünyanın en büyük mucizesi valla. benim de kasığıma toplanıp kalıyo kocaman bi top oluyo. ama dirsek göremedim  :k06: :k06: 31. haftada inşllh.

ben de bugün yazılı yapıyodum sanki dürtüyomuş gibi öyle ittiriyodu ki  :laughing7: sanki çıkıcak yer arıyo gibi :caca:

valla bi çıksa bidaha sokmam yerine az daha beklesin bence  :aferin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ⓚⓤⓩⓤⓜⓤⓝ ⓐⓝⓝⓔⓢⓘ (gulsah23) - 26 Ekim , 2010, 13:06:27
yerim ben onu yaa. dünyanın en büyük mucizesi valla. benim de kasığıma toplanıp kalıyo kocaman bi top oluyo. ama dirsek göremedim  :k06: :k06: 31. haftada inşllh.

ben de bugün yazılı yapıyodum sanki dürtüyomuş gibi öyle ittiriyodu ki  :laughing7: sanki çıkıcak yer arıyo gibi :caca:

valla bi çıksa bidaha sokmam yerine az daha beklesin bence  :aferin:

dimiii geri birakmayiz insallah bi gelsinlerde  :laughing7:
benimkide sag tarafimda cok toplaniyor :) karnim cok sekilsiz oluyor  :k06:
dr'un dedigine gore, basi asagidaymis sirti sag tarafta bacakalar yamuk sol tarafta demisti
ondan sag tarafta top gibi oluyor demekki  :D
ama vallahi oyun oynar gibi kimildamasi yokmu
beni öldürüyorrr  :love7: :love7: yerim onuu...

Balböceği

Selam kizlar Nasilsiniz  :hello: :hello:

Maddiyati ben gectim keske manevi destekcim olsaydi burda  :y25:
aysenurcum gule gule kullan valla cok sanslisiniz bu yonden dusun benim kayinlarim gorumcem var
daha bisilerini gormedik nasipse belki dogumdan sonra  :-\ isin en kotusu ne biliyormusunuz
Benim kaynim buranin en tanindik is adami 3 restoranti var ve esimde restorantin birine ortak iste ne kadar lazim olur bilemem ama keske ortak olmasaydi aysenurun dedigi gibi prim geliyor bebeklere dogumdan sonra en az 5 bin euro
ortak oldugumuzdan dolayi alamiyoruz  :'(

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

dogumdan sonra ayri geliyor her ay cocuk parasi canim,
ama neden alamiyorsunuz ki? ortak oldugunuz için Mi ? anlamadim, olurmu oyle sey  :icon_scratch: ???

Balböceği

Maalesefki hem ortagiz hemde cocuk parasi verse kaynim
kendi zararli cikcak  verirmi herif aman aysenurcum hakki bilse yeter

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❤BaLböceği❤ - 26 Ekim , 2010, 14:12:02
Maalesefki hem ortagiz hemde cocuk parasi verse kaynim
kendi zararli cikcak  verirmi herif aman aysenurcum hakki bilse yeter

oyle kotuymus ya  :-\ olurmu oyle sey edacim, Hakk'in bilmesi baska,
senin Hakkin olan baska.. iste bu yuzden aile içi ortaklik hiç iyi olmuyor degil mi ..  :-\
o senin bebeginin hakki iste.. burda oyle degil ama, devlet veriyor cocuk parasini
prim'i.. hatta ben esime bile vermedim vallahi, ne kadar olsada o para esime gelse
ordan burdan suna buna vercekte, sadece bebegime harcadim, devlete kendi hesap numarami vermistim
bana gelmisti, primi, ayni sekilde cocuk parasida benimkine gelcek, baba anne kadar duskun olamaz ki
bebeginin hakkiina..  :-\

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          40 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         47 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      48 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     54 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           57 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      58 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           58 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         60 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             60 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  60 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       65 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    71 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    71 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      72 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               75 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        88 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                          91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                        92 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                     97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     104 gün sonra bebeğin kucağında    :love9: (kiz)
28-Lunary                      107 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       110 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      118 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  119 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     123 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        135 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

esra26

günaydın herkese güzel anne adayları bizim şafak kalmış 47  :muzz: :muzz: :muzz:  :nazar: :nazar: :nazar:

çoook heycanlıyım yaaaaaaa  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dirim

günaydın kızlar  :flowers:
esra çok az kalmış canım senin
ben bile heycan yakıyorum ya kalan günleri görünce 3 aydan az kalmış  :-ooo
hem heycan hem korku hepsi bir arada
valla korkmuyorum desem yalan olur

esra26

sorma dirimcim valla bende cok korkuyorum düşününce bide herkes çok az kalmış dedikçe heran doğuracakmışım gibi geliyo  :-ooo :-ooo :-ooo
şu kurban bayramını da rahat rahat geçirseydim ii olcaktı  :k06: :k06: