2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: esra26 - 15 Ekim , 2010, 13:34:42
:ehi: :ehi: :ehi: kaplumbağa olayına katılıyorum kesiinlikle  :ehi: kocam çok dalga geçiyo bazen koca göbekli diye

valla benimde hareketlerim kısıtlanmaya başladı sağımdan solluma dönerken bile yaşlı teyzeler gibi çabalıyom  :ehi: :ehi:

esimde aynen ben dönemeyince ittiriyor sakasina sanki araba itiyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ha gayret olucak diyo bidee yaaa  :ehi: :ehi: maskara olduk  :ehi: :ehi: :ehi:
ayhh uuyhh simdiden yaslandik galiba  :k06:

kimyaci34

Alıntı yapılan: BERİLL - 15 Ekim , 2010, 16:39:01
Kızlar bende şimdi doktordan geldim tetanoz aşısını duymuştum onu sordum şimdi yaptır dedi unutmuş sanırım ben osrmasam söylemiyor bişey sizler olmuşmuydunuz bu aşıyı?

canım doktoru banada söylememişti.fakat ben küçük bi şhirde yaşadığım için özel doktordan hariç sağlık ocağına gitmek mecburi.gitmedim zaman evi arıyorlar muhakkak gel diye.velhasıl banda sağlık ocağındakiler muhakkak yaptır demişlerdi 2 doz yaptırdım.aşının üzerinden 3 ay geçtikten sonra kendi doktorumun aklına geldi yaptırdın dimi dedi.halbuki hiç sölememişti.ama ablam istte yaşıyor hemşire olmasına rağmen doktoru söylememiş oda yaptırmamış.okdarda önemli değil sanırım.5 doz yaptırınca bidaha ömür boyu koruyormuş sanırım.eğerki hala vaktin varsa ihmal etme bence.sağlık ocakları cretsiz yapıyorlar zaten
RABBİM İSTEYEN HERKEZE EVLAT SEVGİSİNİ TATTIRSIN İNŞALLAH...

Balböceği

Selam kizlar Nasilsinz  :D

Geceleri yatamaz oldum her yerim agriyor yatarken ya  :sad1:
Bu arada mide yanmalarim sukur azaldi  :amin:

Balböceği

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          50 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         57 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      58 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           67 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      68 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           68 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             70 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  70 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       75 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    77 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   80 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    81 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    81 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      82 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               85 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            91 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                       98 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                         100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                         101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                       102 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                    107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     114 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-Lunary                      117 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       120 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  129 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        145 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

dilengisk

kızlar tetanoz asısını ne zaman yaptırmak gerekiyo beni saglık ocagından aradıklarında 20. haftada yaptırın demişlerdi. doktorum cok gerkli degil dogum yapacagın hastaneye guveniosan gerek yok dedi ama ben yine de yaptırsam die dusunuyorum. kacıncı haftaya kadar yapılır fikriniz varmı?

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben 22. haftada yaptırmısdım canım her ıhtımale karsı yaptır ;)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Burda ben arkadasa sordum hamilelikte igne oldunmu diye olmadim dedi

ya benim pek bi bilgim yok  :D

ESİNCİK

Alıntı yapılan: chilek - 17 Ekim , 2010, 13:59:56
kızlar tetanoz asısını ne zaman yaptırmak gerekiyo beni saglık ocagından aradıklarında 20. haftada yaptırın demişlerdi. doktorum cok gerkli degil dogum yapacagın hastaneye guveniosan gerek yok dedi ama ben yine de yaptırsam die dusunuyorum. kacıncı haftaya kadar yapılır fikriniz varmı?
16.haftadan sonra evet öneriyorlar, ben yaptırdım ama çok acıo. Hiç başka aşılara benzemio. Aslında 2 kez yaptırmam lazımdı korkuyorum.

esra26

günaydın kızlar bende tetenoz yaptırdım sağlık ocağında ilk doz sanırım 20. haftalardaydı 1 ay sonrada 2. sini yaptırmıştım  :) ben hiç acı çekmedim ama bilmiyorum artık neden kaynaklanıyo  :D

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N
1- tuğba                          49 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- esra26                         56 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- Böcüğüm                      57 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
4- kimyacı34                     63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- büşra_peri masalı           66 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
6- Cunfer_u                      67 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
7- elif84                           67 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
8- melekk                         69 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
9- ELif                             69 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
10-ayşenur_Minik Mucizem  69 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
11-Shabby                       74 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
12-Hayrunisa                    76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                   79 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                    80 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
15-Askmelegi                    80 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-kiz)
16-seralara                      81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)
17-Kara_cicegim               84 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
18-maviş 06                    87 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-gülşah23                    89 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
20-Gül                            90 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-dirim                          96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
22-Nevaa                        97 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
23-veliff                          99 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
24-enna                         100 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
25-BERİLL                       101 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
26-sheqerliq                    106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
27-özlemim                     113 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
28-Lunary                      116 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)
29- chilek                       119 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
30-sabırsız                      127 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
31-bambam81                  128 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
32-birgül87                      131 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
33-hasretali                     132 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)
34-pisicik                        144 gün sonra bebegin kucaginda     :love9: (erkek)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Safak 69 ..... :love9:
Bebegim az kaldiii Kucagimda Olucaksin allahin izniyle... :amin:

dirim

kızlar günaydın  :flowers:
ne zamandır yoktum 96 ya düşmüşüz bizde
100 lerdeydik,çok heycanlandım ciddi ciddi az kaldı ya
korkuda başladı biraz,doğum korkusu
Allah sonumuzu hayır etsin,sağlıklı evlatlar nasip etsin

tetenoz aşısını soran arkadaş
bizde 22.hafta vurulduk ilk aşıyı ikinciyi de 27.haftada vurulacağım kısmetse
doktoruma sordum vuruabilirsin dedi
çok önemli olmadığını söyledi,hastanenin temizliği ile ilgili bir durum sanırım

pisicik

günaydınn :flowers: :flowers: :flowers:
tetnozu bana sağlık ocağı 16.haftada yapalım dedi.ben druma danıştım 20.haftada başlarız olma dedi.şimdi 20.haftadayım.drla kontrolüm22.haftada.bende 22.haftayı bekleyeyim de mii??
dirimcim ya ne güzel 100'ün altına inmişin,rabbim sağlıkla tamamlamak nasip etsin..ohh bebişine kavuşmana az kaldı oleyyyyy :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar: :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

BERİLL

günaydın kızlar ben 26.haftaya girdim tetanoz aşısının ilk dozunu bu sabah yaptırdım bir ay sonra ikincisini yaptıracaksın dedi hemşire 20.haftalardan sonra yapılabiliyormuş.