2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Bizim safak 88 ve yarin oglusumu gorecem allah izin verirse cok merak ediyorum  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kizlar Acil'den geliyorum ,
Ara ara karnimin alti cok agriyordu, birde karnim gunde 10 kezden fazla sertlesiyordu,
simdi agrili olmaya baslamisti, acile gittim yaklasik 1 cm acilma olmaya baslamis  :honk:
bol istirahat etmeliymisim  :y25: :y25: erken daha yaaa canim sIkILdi   :sad1: :y25:

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 10 Ekim , 2010, 20:36:06
Kizlar Acil'den geliyorum ,
Ara ara karnimin alti cok agriyordu, birde karnim gunde 10 kezden fazla sertlesiyordu,
simdi agrili olmaya baslamisti, acile gittim yaklasik 1 cm acilma olmaya baslamis  :honk:
bol istirahat etmeliymisim  :y25: :y25: erken daha yaaa canim sIkILdi   :sad1: :y25:

gecmis olsun allah korusun yat bol bol dinlen kendini yorma sakin unutma

ne kadar fazla is o kadar sanci kramp ben fazla ne yakata durabiliyorum nede is yapabiliyorum dikkat  et!!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Dinlemem gerektigini ve firsat buldukca yatmami soyledi doktor ..
Geçen gecede Karnimin altinda felaket bir agriyla uyanmistim Eda demek bundanmis  :y25:
Canim sIkIldi vallah  :'(

Balböceği

aysenur unutma bazi bu aylarda kramp sanci cok olurmus rahim kendini

doguma hazirliyormus sertlesmeler bendede var tas gibi oluyoruz ne isin var yat dinlen

hakkinda hayirlisi cnm  :opucuk:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 10 Ekim , 2010, 20:43:51
aysenur unutma bazi bu aylarda kramp sanci cok olurmus rahim kendini

doguma hazirliyormus sertlesmeler bendede var tas gibi oluyoruz ne isin var yat dinlen

hakkinda hayirlisi cnm  :opucuk:

Hayirlisi bakalim edacim sagol  :opucuk:
Insallah yerinde ve vaktinde gelir kuzum ..  :y25: :'( simdiden sanci cekmek istemiyorum doguma kadar  :'(

Balböceği

esra26

NAZAR DUASI  

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ  بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

M E L E K L E R İ M İ Z     R A B B İ M E      E M A N E T      O L S U N

1- tuğba                          56 gün sonra bebeğin kucağında         :love9: (kız)

2- esra26                       63 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

3- Böcüğüm                   64 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

4- kimyacı34                   70 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)

5- büşra_peri masalı             73 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)

6- Cunfer_u                      64 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)

7- elif84                           64 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek) 

8- melekk                                          76 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  

9- ELif                                              76 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

10-Aysenur                      76 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)

11-Shabby                       81 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

12-Hayrunisa                    84 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)

13-cigdem006                 86 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

14-Balbocegi                   87 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)

15-Askmelegi                   87 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek-Kiz)

16-seralara                     88 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (erkek)

17-Kara_cicegim                                  91 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

18-maviş 06                                       94 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

19-gülşah23                    96 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)

20-Gül                          97 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

21-dirim                        103 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

22-Nevaa                      104 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)

23-veliff                        106 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

24-enna                        107 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

25-BERİLL                      108 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

26-sheqerliq                    113 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)

27-özlemim                                        121 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:

28-Lunary                     123 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:  (erkek)

29- chilek                     126 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)

30-sabırsız                     134 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

31-bambam81                                   135 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:

32-birgül87                                       138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

33-hasretali                 140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:   (kiz)

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

BERİLL

dirim

ayşenur canım çok geçmiş olsun
Rabbim seni ve bebeğini korusun :nazar:

balböceği inşallah randevun güzel geçer
güzel haberlerle dönersin arkadaşım  :nazar:

kızlar günaydın  :flowers:
esra,beril günaydın arkadaşlar
esracığım listeyi gönderdikçe heycan basıyor beni  :hieyt:

esra26

ayşenurcum geçmiş olsun canım dedikleri gibi  bol bol dinlen inşallah atlatırsın  daha yolumuz var sabretsin paşamız  :D :amin:

edacım sendende güzel haberler bekliyoruz merakta koyma bizi  :k06:

dirimcim berilcim günaydın herkese hepimizin günleri azaldı kızlar valla ne yalan söyliyeyim benide cokheycan basıyo bende doktora haftaya çarşamba falan gidicem 4 byutluya giricem yine bebişimiz özledim yaaaa göreyim artık  :binkybaby:

dirim

Alıntı yapılan: esra26 - 11 Ekim , 2010, 10:37:40
ayşenurcum geçmiş olsun canım dedikleri gibi  bol bol dinlen inşallah atlatırsın  daha yolumuz var sabretsin paşamız  :D :amin:

edacım sendende güzel haberler bekliyoruz merakta koyma bizi  :k06:

dirimcim berilcim günaydın herkese hepimizin günleri azaldı kızlar valla ne yalan söyliyeyim benide cokheycan basıyo bende doktora haftaya çarşamba falan gidicem 4 byutluya giricem yine bebişimiz özledim yaaaa göreyim artık  :binkybaby:
canım ben dört boyutluya 24.hafta girmiştim,başka girilmeyecek diye biliyordum
bi daha mı giriliyormuş?

esra26

canım bende ozamn girmiştim yani 23-24. haftalarda ama benim bebeğimin böbreklerinde sorun gözüküyodu doktor o yüğzden bi daha ayrıntılı ultrason istedi kontrol amaçlı ama son aylarda da giriliyo sanki diye duymuştum tam emin olmamakla beraber tabi  :icon_scratch:

Nevaa

Benimde karnımın yanları ve sırtım çok ağrıyor.Adet sancısı gibi. Normal bi durum mu acaaba? Ağrısı olan var mı böbreklerle ilgili olabilir yada idar yolları diye düşünüyorum.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

dirim

neva idrar yolları olabilir,idrar tahlili vermedin mi hiç?
benim belimde ve sırtımda ağrı oluyor,önceden yoktu 2-3 gündür ağrıyor  :sad1: