2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

**Gül**

Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

#tugba#

mrb cnm isıcağı saymazsak iyiyiz :icon_thumright:
sende iyisindir inş.
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

hasretALİ

Lunary

hasretALİ

**Gül**

Sagolun kizlar bende iyiyim Sicaklar icin Allah kolaylik versin zor. Benim oyle bir sorunum yok sukur. hatta simdi usumeye bile basladin  :)
Yazdiklarinizi  okudumda kizlar yaa bende merak ediyorum bebisin hareketlerini. 2 gun once garip biseyler hissettim kasigimda hemen uzandim 1-2 dk. surdu cok heyecanlandim. Ama emin degilim hala bebegin hareketlerimiydi acaba diye  :dontknow: :dontknow:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Lunary

gül'cüm bulunduğun aya bakılırsa mümkün valla. pırpır die hissedilebiliomus o haftalarda diolar

**Gül**

Insallah oyledir  :D Cok heycanliydi yaa Simdi aklim hep karnimda. varmi bir kipirti diye. Ama cogu zaman bagirsak hareketlerinden baska birsey yok. Onlarda tam calisacak zamani buluyorlar  :k06: :k06:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

#tugba#

Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

hasretALİ

**Gül**

Sende kib Tugba. belki de dedigin gibidir Hasret. su hareketleri duzenli olarak hissetmeye baslasak cooook daha guzel olacak  :hello2: :hello2:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

hasretALİ

hahay gülcüm bende 1 kere hissettimama konum komşum hep erkek daha herektli olurmuş kızdan önce hareketb edermiş diolar

hasretALİ

evet tatlım tekmelerini dönmelerini elimle hissetmek istiyorum

**Gül**

Aaaaaa oylemi Bunu yeni duydum bak. Insallah da oyledir. Gonlumde erkek cocugu var hep  ;) Oncelik saglikli olmasindan yana ama bir tarafimda erkek olsa fena olmaz diyor. Bakalim hayirlisi
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

**Gül**

hasretali senin nasil gidiyor hamileligin Cok problem yasiyormusun
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011