2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

nurtaç

slm arkadaşlar ben nurtaç bebeğim şu anda 13 haftalık yarın dr kontrolüm var bebişimi ğörcem çok heyecanlıyım doğumum sanırım ocakta....inşallah kuzum sağlıklıdır allah hepimizin yardımcısı olsun yavrularımızı bize bagışlasın rabbim :amin:

**fatoş**

**fatoş**

Alıntı yapılan: nurtaç - 11 Temmuz , 2010, 15:04:04
slm arkadaşlar ben nurtaç bebeğim şu anda 13 haftalık yarın dr kontrolüm var bebişimi ğörcem çok heyecanlıyım doğumum sanırım ocakta....inşallah kuzum sağlıklıdır allah hepimizin yardımcısı olsun yavrularımızı bize bagışlasın rabbim :amin:

h.g nurtaç cım benimde bebişim 13 haftaya grdi hayırlı olsun rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin :amin:

melekk

168 gunum kalmis zaman ne cabuk geciyo ayin 16.da cuma gunu ilk defa ultrasyona giricem cok hayecanliyim insallah bebegim sagliklidir ve ikinci melegimin cinsiyetini ogrenecem

anqelx

kızlar benımde hıc bulantım olmadı 4aylık hamıleyım ama bı an bıle bulantım olmadı  bu yonden cok sanslıyım :))

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 11 Temmuz , 2010, 11:32:49

1- tuğba                                138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- büşra_peri masalı                 165 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
4- Cunfer_u                            166 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
5- elif84                                 166 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
6- melekk                               168 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
7- ELif                                   168 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8- ayşenur_Minik Mucizem         168 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
9- Shabby                              173 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Hayrunisa                          175 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-gülşah23                           178 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
12-Balbocegim                        179 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
13-Kara_cicegim                     183 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
14-maviş 06                           186 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-zuzuipek                           217 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-sabırsız                             226 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

EDACIM EKLEMİŞSİN BENİ TŞK EDERİM CANIMMM BU ARADA BENİM Bİ ÖNERİM OLACAK EĞER CİNSEYETLERİ BELLİ OLAN BEBİŞLERİMİZİN DÜŞÜNÜLEN İSİMLERİNİDE YAZARSAK ÇOK GÜZEL OLURR..NE DERSİNİZ... OLMAZMII
ALLAH EHRKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....

nurtaç

slm kara çiçeğim çok sağol canım seninde bebişin hayırlı olsun ya tatlım bişi sorcam bu aralar kasıklarım ve belim çok ağrıyo sendede aynı şikayetler varmı acaba.dr randevumuzda yarına kaldı artık yarın görcem bebeğimi :nazar:

elif84

sabırsız bencede cinsiyetlerin yanına aklınızdaki bir iki ismi yazsanız cok iyi olur bizlerede fikir olur

yarın annemler gelcek onlarla beraber doktora gitcez cinsiyetini öğrenmeye bakalım annaneyle dedeye göstercekmi yaramazım benim :hieyt: :hieyt:

dün cok eğlendik bebeğimde hep kıpır kıpırdı dans etti içerdi :D:D :nazar: :nazar:

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: elif84 - 12 Temmuz , 2010, 14:51:37
sabırsız bencede cinsiyetlerin yanına aklınızdaki bir iki ismi yazsanız cok iyi olur bizlerede fikir olur

yarın annemler gelcek onlarla beraber doktora gitcez cinsiyetini öğrenmeye bakalım annaneyle dedeye göstercekmi yaramazım benim :hieyt: :hieyt:

dün cok eğlendik bebeğimde hep kıpır kıpırdı dans etti içerdi :D:D :nazar: :nazar:
ELİFCİM ALLAH GÖNLÜNE GÖRE SAĞLIKLI SIHATLI BEBİŞİNİ DÜNYAYA ALMAYI NASİP ETSİN NE GÜZEL İŞTE KIPIR KIPIR HAREKETLİ Bİ BEBEĞİN OLACAK SANIRIM VE ÇOK KOŞUŞTURACAKSIN ARKASINDAAA :ehi: :k06: :k06: :k06:

cunfer_u

SABIRSIZ

nurtaç

ya kızlar bu gün dr kontrolüm vardı dr um bebeğimin 15 haftalık olduğunu söledi benim hesabıma göre bebeğim 13 haftalıktı aklım karıştı yaaaa arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.hangisi doğru yaaaa :y25: :y25:

**fatoş**

Alıntı yapılan: nurtaç - 13 Temmuz , 2010, 15:16:34
ya kızlar bu gün dr kontrolüm vardı dr um bebeğimin 15 haftalık olduğunu söledi benim hesabıma göre bebeğim 13 haftalıktı aklım karıştı yaaaa arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.hangisi doğru yaaaa :y25: :y25:

doktorun 15 haftalık diyorsa doğrudur onlar doğrusnu biliyor belk isen yanlış hesaplamışsındır cnm

nurtaç

**fatoş**