2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: ZUZUİPEK - 08 Temmuz , 2010, 11:35:07
Canım benim bende senin gibiyim çalışıyorum ve evde her iş bana bakıyor yemek yap ye kendimi bıraktığım yerde uyuyup kalıyorum...Ama olsun herşeye değer değilmi?
CANIM DEĞER EVET Bİ YANDAN AMA BAZEN DÜŞÜNÜYORUMDA BEN YORULDUĞUMDA BEBEĞİN RAHATMI DİYE YOKSA ODAMI YORULUYO DİYE MERAK EDİYORUMMM :)
ALLAH EHRKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....

SABIRSIZ

Alıntı yapılan: esra26 (eda_m) - 08 Temmuz , 2010, 11:39:48
slm kızlar sabırsız ve tuğbacım öncelikle hoşgeldiniz allah hepimizin bebişlerini kucağımıza almayı nasip etsin  :nazar:

kızlar muhtemel doğum tarihlerinizi söylerseniz ona göre listeye yazayım sizleride  :love9:
EDACIM HOŞBULDUK...VALLA DOĞUM TARİHİN TAM OLARAK BİLMİYORUMMM...İLK ADET GÜNÜNDEN YOLA ÇIKILIYO SANIRIM (17 MAYIS) EDACIM EKLERSEN SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TŞK.
ALLAH EHRKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNNN....

esra26

1- eda_m                               157 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
2- büşra_peri masalı                 167 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
3- Cunfer_u                            168 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
4- elif84                                 168 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
5- melekk                               170 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
6- ELif                                   170 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
7- ayşenur_Minik Mucizem         170 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
8- Shabby                              175 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
9- Hayrunisa                           177 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-gülşah23                            180 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
11-Balbocegim                         181 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
12-Kara_cicegim                      185 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
13-maviş 06                            188 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
14-zuzuipek                            219 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-sabırsız                              228 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

esra26

canım yazdım  :k06: inşallah hayırlısıyla buradan bi çok seyi paylaşırız doğumlarımıza kadar

esra26

1- tuğba                                140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               157 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- büşra_peri masalı                 167 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
4- Cunfer_u                            168 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
5- elif84                                 168 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
6- melekk                               170 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
7- ELif                                   170 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8- ayşenur_Minik Mucizem         170 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
9- Shabby                              175 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Hayrunisa                           177 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-gülşah23                            180 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
12-Balbocegim                         181 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
13-Kara_cicegim                      185 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
14-maviş 06                            188 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-zuzuipek                            219 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-sabırsız                              228 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

elif84

kış bebeklerimizden bi kızımız olmuş bi erkek hadi hayırlısı bakalım  :nazar:

Balböceği

esra26

1- tuğba                                139 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               156 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- büşra_peri masalı                 166 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
4- Cunfer_u                            167 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
5- elif84                                 167 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
6- melekk                               169 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
7- ELif                                   169 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8- ayşenur_Minik Mucizem         169 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
9- Shabby                              174 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Hayrunisa                          176 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-gülşah23                           179 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
12-Balbocegim                        180 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
13-Kara_cicegim                     184 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
14-maviş 06                           187 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-zuzuipek                           218 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-sabırsız                             227 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

esra26

Alıntı yapılan: º°`°º BaLboceqim º°`°º - 09 Temmuz , 2010, 23:08:30
Bende sali gunu dr gitcem ay cok heycanliyim  :k06:

ayy hadi az kalmış merakla bekliyorum bende haberini  :k06:

elifcim sen ne zamn öğreniyorsun bebişini  :dontknow:

elif84

ilaçlarımın bitmesini bekliyorum multivitamin vermişti doktor bu bitince gel dedi bir aylık bi ilaç zaten bitsin diye dört gözle bekliyoz 13 tane kaldı :D:D

enna

kızlar mrblar. ben şey sorcaktım size. ben 10+2 hamileyim. dr bugün biten megadyn ilacımı bıraktırdı artık kan hapı al folic asitle dedi. ama herkes sanki hamilelik boyunca vitamin alıyo.benim gibi olan var mı ?

bir de balık yiyemiyorum ya midemi bulandırıyo :( sizler ne yapıyosunuz. hadii herkese kolaylıklar...

Balböceği

Cnm ilk drum bana 9 ay forunca vitamin verdi
normaldir bence

esra26

1- tuğba                                138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                               155 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- büşra_peri masalı                 165 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
4- Cunfer_u                            166 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
5- elif84                                 166 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:        
6- melekk                               168 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
7- ELif                                   168 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
8- ayşenur_Minik Mucizem         168 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  
9- Shabby                              173 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
10-Hayrunisa                          175 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
11-gülşah23                           178 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                          
12-Balbocegim                        179 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
13-Kara_cicegim                     183 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
14-maviş 06                           186 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
15-zuzuipek                           217 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
16-sabırsız                             226 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

**fatoş**

183 gün varmış bence daha fazla ben tam bilmiyorum adet tarihimi ama bi hafta yda bikaç gün farkedebilir ama olsun bişey olmaz ondan anacım sanki hiç geçmiyor zaman hala yerimizde sayıyoruz kış geldimi herkes arka arka ya doğurmaya başlayacak inş sırayla  :laughing7:

Balböceği

aynen yaaaa  bakalim hayirlisi kim kimin onune gececekk  :k06: :k06: