2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

ikili test sonuçlarında free beta HCG değeri 50 nin altındaysa bebek erkek, 50 nin üstündeyse bebek kız oluyormuş...
diye bişi vardı  tutanda var tutmayanda ama belki tutar bizimki merak işte  :laughing7: :laughing7:

aybala canım niye öle şeyler söylüyorsun bakiim olmaz diye bişi yok allah çok büyük mesela bizde ilk bebk düşünmeye başladığımızda 4 ay olmadı insanın aklına bin türlü şey geliyo eskiden hemen bişi olsa hamile kalcan zannediyosun kendini ama olmuyo  :D sen hiç üzme canını rabbim sanada nasip edecek inşallah sen hiç umudunu kaybetme olur mu ne zamndır bebk bekliyosun tatlım ne kadarlık evlisin kaç yaşındasın ??? ne çok soru sordum  :opucuk:

cunfer_u

sağlıklı olsunda hiç farketmez...   o zaman erkek gibi şimdilik... bakalım görcez... dedikleri tutcakmı...

ya doğru diyonnn... sanki ha dediğimizde hamile kalcaz gibimize geliyorduu... boşver... kafana hiç takmadığın bu ayda olmaz dediğin bir anda geliyor pamuklar... önce kendini rahatlat.. kafanı boşalt.. allahımdan hayırlısını iste...

ayışığı

deneyip olmayınca insanlar rahatlatmak yerine hep kötü hikayelerden bahsediyolar ıster ıstemez olmayacak korkusu sarıyo insanı.bır yıllık evlıyım ben 6 aydır ıstıyorum nerdeyse ama olmuyo :( 24 yasındayındayım benden sonra evlenen tum arkadaslarımın bebegı var 4 aylık oldular herkese hayırlısını versın Allah ama üzülüyorum benimde olsun anne diyenim  :amin:

ESİNCİK

ya bana da dr 35 ile 55 arasında tahmin edemioruz değer 35ten düştkçe erkek ihtimali artıo demişti ama çok sınırda bu değer. Gönlün ne istiosa o olsun. Bnm 20lerdeydi galiba

esra26

senin tutmuş yani esincik ozamn ayy böle dahada heycanlanıyo m yaaaa  :love9: kalbim pıt pıt atıyooo bebişimi görcem diye  :love9: :love9:

ESİNCİK

esra26

nekadar şanslısın valla ben hala yarın öğrenebilirmiyim acaba diyom  ;D

ESİNCİK

kısmet canım, biz de beklemioduk çok şaşırdık daha 12 haftalık bile değildik :dontknow:
sağlıklı olsun da bunlar tatlı meraklar, bn de yaşamak isterdim :ehi: :ehi:

cunfer_u

ESİNCİK

esra26

esra26

eda_m                        163 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
büşra_peri masalı          173 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
Cunfer_u                     174 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
elif84                          174 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:       
melekk                        176 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
ELif                            176 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
ayşenur_Minik Mucizem  176 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   
Shabby                       181 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
Hayrunisa                    183 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
gülşah23                     186 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:                         
Balbocegim                  187 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
maviş 06                     194 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
zuzuipek                      225 gün sonra bebeğin kucağında  :love9:

:nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar  :amin:   :nazar: :nazar:

[/quote]

<<AyBüKe>>

Tebrik ederim canım, hayırlı olsun oğluşun  :opucuk: Allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin inş.  :amin: :nazar: 

ZUZUİPEK

**fatoş**

eda_m benide ekle listeye ama tam kaç gün vart bilmiyorujm 12. haftaya girdik