2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: AyseNur_MinikMucizeM - 09 Haziran , 2010, 19:46:57
balbocegim
bende oyle oluyorum yemek yeyince iki kati oluyor hemencecik karnim  :k06: :k06:
esim seviniyor oyle gordukce  :laughing7: :laughing7:
Alıntı yapılan: elif35 - 09 Haziran , 2010, 22:55:01
Alıntı yapılan: ღвαℓвσ¢єgιмღ - 09 Haziran , 2010, 19:20:04
Benimde hemen hemen karnim var ... her goren esim dahi karnin cikmis diyorlar bende

yok yemek yeyince cikiyor diyomm  :k06:

ilk aylarda öyle olur şişkinlik oluyor vücut alışana kadar sonra düzeliyor ben 8. aya girdim karnım o kadar da çok değil yani herkes şaşırıyor ki biraz kilolu bir  bebek nasıl sığıyor o küçücük karına hem kendi hem suyu hem eşi anlamadım gitti  :dontknow:
evt kizlar bide idrarimi tutamaz oldum hemen agri yapiyor eger geciktirsem hemencik karnim sisiyor

patliycam gibime geliyor bende bu halimi cozemiyom

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Balbocegim bende Gecen haftaya kadar oyleydim,
geceleri uyandigimda sanki kasiklarim patliyacak mis gibi oluyordu  :laughing7:
bu hafta gecti allahtan geceleri uyanmiyorum rahatim heralde bebis cikti yukari  :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: AyseNur_MinikMucizeM - 10 Haziran , 2010, 10:33:59
bu hafta gecti allahtan geceleri uyanmiyorum rahatim heralde bebis cikti yukari  :k06: :k06:
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: insallah su donemleri atlatirsak duzelecez  :amin:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ღвαℓвσ¢єgιмღ - 10 Haziran , 2010, 13:17:32
Alıntı yapılan: AyseNur_MinikMucizeM - 10 Haziran , 2010, 10:33:59
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: insallah su donemleri atlatirsak duzelecez  :amin:

Insallah canim  :amin: ama ne kadar dönem gecirirsek gecirelim sonu Ayni yere cikiyor  :ehi: :ehi:
Kendimizi iyi olmakla avutalim bunun 6 ay sonrasi var  :honk: :ehi: :ehi:

elif35

rahim ve bebek büyüdükçe mesana ve mide küçülüyor ben günde 10 kere tuvalete çıkıyorum artık hele gece  :cildir: :cildir: şu zamanların tadını çıkartın karnınız büyüsün daha zorlancaksınız tuvalette kukuşunuzu bile zor yıkıycaksınız  :ehi: :ehi: :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

hehehhehehe  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
alemsin elifff  :laughing7: :laughing7:
biz surda kendimizi avutuyoz sen neler diyosun sagol  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

elif35

esra26

:ehi: :ehi: :ehi:  alemsin elif zaten düşünemiyorum kendimi oturduğum yerden bile kalkamıcakmışım gibi geliyo 8 aylık falan olunca   ;D  bi tane kadın görmüştüm doktordayken kalkarken kocası tutup kaldırıyodu kolundan abooooowww napcaz yaaaa  :toothy10: :toothy10:

ESİNCİK

o günleri görelim de inşallah, kısa bi süre katlanırız nolcak :suclu: :suclu:

**fatoş**

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 10 Haziran , 2010, 18:13:22
o günleri görelim de inşallah, kısa bi süre katlanırız nolcak :suclu: :suclu:

malesef kısa bir süre sürmüyor ben oğlumda çook çektim artık insanların yanında tuvalete gitmektne utanır olmuştum hiç biyere gidemiyordum eşimle uzun süreli tuvalete gitmem gerekir diye şimdi ikinci bebeğim var daha çok yeni bundan nasıl olcak bilmem  :k06: :k06: :k06:

ESİNCİK

sonuçta yıllarca sürmüyor yani, bebek için insanlar nelere katlanıo ona da katlanırız nolcak. 3 ay boyunca kusmaya, aç kalmaya, hastanelerde yatmaya katlandım da ona mı katlanamıycam.

**fatoş**

elbette bebeğimiz için herşeye değer ama çok sıkıntı çekioruz yinede rabbim sağlık sıhhat kolaylık versin anneleree  :amin:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 10 Haziran , 2010, 18:48:26
sonuçta yıllarca sürmüyor yani, bebek için insanlar nelere katlanıo ona da katlanırız nolcak. 3 ay boyunca kusmaya, aç kalmaya, hastanelerde yatmaya katlandım da ona mı katlanamıycam.
canım bende hep senin gibi diyorum
bulantılardan hiç bişi kötü olamaz diyorum
sonrası da çok zor diyorlar
benim bulantılar bi bitse
ahh ahhhh çoookkk zooorrrr
istanbula gitcektim
dün gece bulantılarım çoğaldı yine
bileti iptal ettirdim   :honk: :honk:
bavulum bile hazırdı

Uploaded with ImageShack.us

ESİNCİK

ya aynen bnm de 1 haftadır çok azalmıştı bulantılarım. Sadece yemeklerden sonra 10-15 dak ve de koku duyarsam oluyordu. Ama dün akşamdan itibaren geri döndü bulantılar. Moralim bozuldu. İnşallah kurtulrm artık, yarın 16 haftayı bitirioruz hala geçmedi :-\ :(

н∂vv∂ ツ

ben 18+4 oldum hala bulantılara devam  :igrenc:
benimde bir hafta hiç olmamıştı 16.haftada
ne kadar mutluydum yaaa 
benim soğuk bişey yersem bulantılarım daha çok artıyor
seninde öyle oluyormu   ??? ??? ??? ???

Uploaded with ImageShack.us