2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

dilengisk

ayy bnmki de agzında bekletio hemde neredeyse 15 dakika falan yutmuyo naparsam yapayım bende kasıgı tekrar sokup alıorum agzındakinin yarısını o zaman yutuyo ama doydugunda yapıo benimki bence de o kadar cabuk doyuyo ki bzm oglunler de soyle kızlar emmio artık devam sutu de icmio asla kahvaltısına karıstırıyorum gece muhallebisine iste eksik kalıo ama napiim olmuo

gece kalksa da mama veremiorum aç aç kalıo
sabah 8,5-9 gibi kahvaltı devam sutu pekmez avakado ceviz bebe biskuvisi tereyag peynir veya yumurta ve milupa kahvaltı karısımı
saat 11 gibi meyve
uyku
saat 3 civarı sebze corbası herseyi kyuyorum icine bigun tavuk bi gun et
4,5 gibi yogurt
uyku
saat 8 gibi mısır unu tereyag az tuzlu dil peyniriyle kuymak veya pekmezle tatlandırılmıs pirinc unu ve devam sutlu muhallebi yada milupa sutlu pirincli muhallebi
snra uyuyoa ve sabaha kadar hic bişey yok olurda bi mucize olursa bazen 60ml mama iciyo

akşam muhallebi falan vermiim acıkırsa gece icer dedim ama yok sabaha kadar uyumadı ama yne de icmedi ne kaşıkla ne biberonla

nasıl iciricem bu cocuga devam sutu bilmiorum direttim ilk 6 ay sadece anne sutu die simdi veremiorum devam sutu  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

dilengisk

dirimcim bide bişey sorcam sana sen bıldrcın yumurtası veriosun galiba doktoruna sordun mu? ben sordum bnm doktora 3 yasına kadar bıldırcın yumurtası verme cok agır cocugun bobreklerini fazla yorar dedi normal yumurtanın 16 katı daha demir ve protein var icinde bebeklerin bunyesine agır gelir dedi

bende korktum vermiorum

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar geçmişe bakamadım. dedemi kaybettik  :crybaby2:
foruma da bakamadım
biri baha biraz özetlerse sevinirim  :flowers:

hepiniz ve bebişlerinizi öpüyorum  :opucuk:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

veliff

slm kızlar biz geldikkk  :hello2: nasılsınız ben yokken epey uzun yazılar yazılmış biraz bakabildim :)
gülşahcım başınız sağolsun cnm allah rahmet eylesin :( nasılsınız yağmurcum nasıl büyümüştür avatardaki resme bayıldııımmmm  :love7:

dilekcim görüşemedik bi türlü evet yaaa sizin taşınma işide yatmıştır heralde bu durumda? iskendere maaşallah yaa demek abi olcak madem tam olsun dediniz :D bizde istiyoruz yaa sünnet inş bayramda trabzona gitcez dönüşte düşünüyoruz bakalım sen gelişmeleri yaz bakalım kolay iyileşicek mi çiçonuz  :k06: cnm aynı güzellikleri yaşıycan yine ne güzel yazmışsın ya sesini duydum kalbinin diye ayyy içim tuhaf oldu düşünsene tekmeler fln başlıycak iskendere de elletirsin göbüşünü ayyy harikaaa.. biraz zor hamilelik geçiriyosun sende bnm gibi heralde ama cnm allah kolaylığını verir inş çok sürmez bulantıların.. öpüyorum 3nüzüde ;)

büşracım iyi oluyo dimi ayakta sallarken nete girebiliyosun hem ;) iclal ablamızı öptük  :flowers:

gülcümm senlede epeydir görüşemedik geçmiş olsun size bizde bi öksürük burun akıntısı atlattık sizin gbi.. seninki kolay yolu bulmuş sürünüyo demek heryere :D bende talha emeklemez sanıyodum ama bak şimdi nasıl emekliyo bi hırsla gidiyo ki heryere sorma  :ehi: sercanda bakarsın emekler bi süre sonra ya da emeklemeden kalkar ayağa ;)

dirimcim sizde yeme sorunu devam mı hala ? efecik nasıl öpüyorum sizide..

ayşecim senin kızda ne güzel büyümüş resimlerinide gördüm ;) yolculuğunuzda sorun çıkarmamış ne güzel  :nazar:

eda sende hoşgeldin türkiyeye  :hello: güzelce moral depolar hakana hediyeleri toplar dönersin artk;)

ayy unuttuğum olmamıştır inş..
bizde adadaydık bi süre, hasta olduk 2mizde ama çok şükür çabuk atlattık kayınvalidecm baktı bize ;)
talha son gaz emeklemeye devam ediyo ama sıralama yok çok canı isterse 1-2 adım atıyo.. bakalım ne zaman yürüycek :dontknow: yemeklerini maaşallah daha iyi yiyo ama pütürlü pek yemiyo bende zorlamıyorum daha dişi çıkmadığı için öldürdü bu dişler bizi bi çıkamadı çocuk nereyi bulsa ısırıyo bir yapışıyo çeneme nasıl acıtıyo  :k06:
artık epey yabancılar oldu başkalarını şaşkın çocuk hem atılıyo mllete sonrada ağlıyo  :ehi:
kedilere delii oluyo arabasında bi başlıyo çırpınmaya bıraksan atlıycak kedinin yanına  :toothy10: kuruklarından tutmak istiyo arabanın yanından geçerken kediler  :toothy10: heybeliadada deniz lisesi varya bando çalışması vardı geçen ayyy arabasında bi izledi onları nasıl tempo tutuyo ayağıyla bandoya öldüm gülmekten  :ehi:  :love7:
bizde bayramda trabzona gidicez inş ablama dönüncede sünnet yaptırmayı düşünüyoruz bakalım nasıl olcak..
eşimin doğumgünü haftaya babamıza hediye almaya çıkıcaz birazdan :)
haberler bu kadar şimdilik öpüyorum hepinizi ve tatlı bebişlerinizi  :flowers:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

elifcim sağol  :opucuk:
yaşlıydı zaten dedem. 10 aydır felçli yatıyodu  :'(

herşeyin yolunda gitmesine sevindim. biz de 2 gündür sürünmeye başladık
komando gibi gidiyo ama yan yan gidiyo bakalım daha ne şekillere girecek
ben de talhayı öpüyorum cnm  :opucuk: tabi anneciğini de  :opucuk: :-*
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

dirim

kızlar diğer tarafa mı yazıyoruz artık?
dilekciğim ben hergün veriyorum bıldırcın yumurtasını,doktor bişey olmaz demişti.

dilengisk

gulşahcım ya bu arada basınız sagolsun allah sıralı olum versin opuyorum cok sizi

Balböceği

Merhaba kızlar, bizde Ankara'daydık 4 gündür  :wave:
oğluşumun dişleri çok zorluyor bizi tabi en çok oğluşumu  :(
dişleri 5'ledik hepsi birden çıkıyor  ::) Beni soranları çok öptük  :opucuk:

dirim

canım gözünüz aydın.bizde 5ledik:)
inşallah atlatırlar çok öptüm sizi :opucuk:

♥ღвüşяαღ♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Ekim , 2011, 19:10:33

5 miiiiii :-ooo maşallah irden ağzı dolmuş çocuğun bizim hala 2 üstler bugün yarın patlar iclal acayip ishal bu 2 gündür :'(

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥ღвüşяαღ♥ - 12 Ekim , 2011, 20:02:51
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 10 Ekim , 2011, 19:10:33

5 miiiiii :-ooo maşallah irden ağzı dolmuş çocuğun bizim hala 2 üstler bugün yarın patlar iclal acayip ishal bu 2 gündür :'(
Ya sorma deyzesi en çok üst dişleri var  :)

BERİLL

ARKADAŞLAR YENİ SİTENİN LİNKİNİ BANADA VERİR MİSİNİZ

...ilayda...

slm arkadaşlar bende sayfaya katıldım yeni üyeyim ayın 12 sinde 1 yaşına girecek kızım var.

YAĞMUR DAMLASI

kızlar dün çatı muayenesi oldum canım çok yandı.dayanılmayacak gibi değil ama çok kastım galiba kendimi.doktorumda gitti başka kadın bir doktor yaptı ama kadınlar daha acımasız oluyo.o doktora asla gitmem.şimdi doğumdan çok korkuyorum yardım edin