2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

♥ღвüşяαღ♥

Büyümix tarzında bişey mi yoksa parça meyveli mi
puding falan veriyon mu

Balböceği

yok yok bu sadece meyveli yogurt parcali degil..
ayriyeten satilan meyve purelerinden yediriyordumm icinde parcali olanda vardi .. artik vermiyorum
meyveyi eline veriyom kendi yiyor.. yok bebem puding falan vermiyomm.  :)

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

:k06: :k06: :k06: :k06:

Cimcime ne guzel cikmis fotoda yaa hakan'ninda var boyle bi fotosu  :k06:

♥ღвüşяαღ♥

Balböceği

Oyle hic yeni fotosu yokki gecen gun hastayken cektim bi o var sanirim oda telde  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

slm kızlar nasılsınız. ben işe başladım yoğunluktan bilgisayarı bile açamıyorum  :'(

geçmişe dönüp okuyamadım inşllh bebişleriniz iyidir. tabi sizler de  :opucuk:
galiba hakan rahatsızmış geçmiş olsun  :flowers:

biz de bakıcıya başladık artık
eve geliyo tanıdıktı zaten
yağmur çok sevdi kadını
hatta işten geliyorum onun kucağından bana gelmediği bile oluyo bazen
ama bugün çok özlemişti hemen üzerime atladı kuzum  :crybaby2:
inşllh daha iyi olur anlaşırlar  :amin:

yarın kızımı okula götürcem arkadaşlar merak ediyo
inşllh uslu durur  :laughing7:

öpüyorum herkesin bebişini
sağlıkla büyüsünler kuzucuklar  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Cok saol canim yavas yavas atlatiyoruz sukur  :amin:
hayirli olsun isin insallah bakicinizz hep boyle olurrr yagmurumuzu uzmez  :nazar: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

inşallah cnm sağol
valla yavrum önce Allah'a sonra ona emanet
ama kadın ilgileniyo belli yani
ben işten geliyorum yine de en az yarım saat oynuyo yağmurla
akşamları bile özlüyorum diyo  ;)

temizliğimi de yapıyo ama ben yap demedim
mesela bugün ev temizdi die mutfağı toparlamış çamaşırlarımı sermiş sonra katlamış
bu bile yeter bana valla
ben de gelip ancak yemek yapıyorum

Balböceği

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 12 Eylül , 2011, 16:02:57
inşallah cnm sağol
valla yavrum önce Allah'a sonra ona emanet
ama kadın ilgileniyo belli yani
ben işten geliyorum yine de en az yarım saat oynuyo yağmurla
akşamları bile özlüyorum diyo  ;)

temizliğimi de yapıyo ama ben yap demedim
mesela bugün ev temizdi die mutfağı toparlamış çamaşırlarımı sermiş sonra katlamış
bu bile yeter bana valla
ben de gelip ancak yemek yapıyorum
aaa ne guzel yaaa brawo valla aman aman hep boyle olsun  :nazar: :nazar:
her bakici kotu olacak degilyaaa allah'tan korkan biri olsun kimseye zarari olmazzzz..

dilengisk

slm kızlar ya bizde hastalıktan basımızı kaldırıp bi giremedik siteye baya bi yoruldum tahmin edersiniz ama neyse ki artık iyi yavrumoksurugu epey azaldı artık hava vermeyi kestim ilaçlar da 3 gun snra daha kullanmicak da ben hala iyileşemedim ...  ustune bide yarın tatile gidiyoruz gerci orda dinlenirim yemek vs derdi olmicak umarım guzel gecer bavulu da hazırladık hatta bavullarııııı...  bişey unutmamısımdır umarım sizleri ve bebişlerinizi koklaya koklaya opuyorum cok iyi bakın kendinize donene kadar allaha emanet olun

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Balböceği

Alıntı yapılan: dilengisk - 12 Eylül , 2011, 18:59:50
slm kızlar ya bizde hastalıktan basımızı kaldırıp bi giremedik siteye baya bi yoruldum tahmin edersiniz ama neyse ki artık iyi yavrumoksurugu epey azaldı artık hava vermeyi kestim ilaçlar da 3 gun snra daha kullanmicak da ben hala iyileşemedim ...  ustune bide yarın tatile gidiyoruz gerci orda dinlenirim yemek vs derdi olmicak umarım guzel gecer bavulu da hazırladık hatta bavullarııııı...  bişey unutmamısımdır umarım sizleri ve bebişlerinizi koklaya koklaya opuyorum cok iyi bakın kendinize donene kadar allaha emanet olun

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Canim benim kendine iyi bakkk  :love9: iyi tatiller

veliff

slm kızlar nasılsınız? kimse uğramıyo bu ara?  :dontknow:
bizim dün kontrolümüz vardı çok şükür doktr gelişimimizi güzel buldu bi problem yok. 9.800 olmuş kilosu boyuda 72 cm.  :nazar:  :nazar:  :nazar: bu ay balık, kıyma ve makarnaya başlıycaz.. haftada bi somon balığı buğulama, çorbasına kıyma ve ikindilerde yoğurtlu makarna  :hello2: ayy inş bana çekmez de balığı sever oğluş..
çok terliyo dedim kansızlıktan olabilir dedi ferrumu epey arttırdı.. pekmeze son hız devam yani  :k06: emeklemeyide epey çözdük her yere gidiyo hızlı hızlı  :k06: yatağına her bıraktığımda ayağa kalkmış buluyorum sıpayı :D ama henüz uzun süre duramıyo bi süre sonra yoruluyo ağlıyo beni al diye  :love7:
dişimiz hala yok doktor herzamanki gibi yine kabarmış dedi ama bakalım ne zmn pırtlicak.. gerçi bu sefer bende farkeder oldum hakkaten bişiler var gibi hafif belli oluyo sanki dişleri inş sorunsuz patlatır..

Balböceği

Masallah talha'yaaa  :nazar: :nazar: :nazar: iyi olmasina cok sevindim..
bizimde disler yokkk .. ben yavas yavas toplaniyorum artik...
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
son zamanlara dogru hic giremem  :k06: