2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Sanada hayirli kandillerrr dilek'cim  :flowers:

bende simdi iftarlik hazirliyacammm bende fazla giremiyorummm  :-\

gorusuruzzz sonra kendine ve iskendere iyi bak.  :flowers:

Balböceği

Alıntı yapılan: dilengisk - 26 Ağustos , 2011, 19:59:28
aaaaa ciddimisin nasıl pop bildigimiz pop mu
mobilden youtube aciyorum genellikle pop odanin icine koyuyorum gumbur gumbur bagiraaa cagira yatiyorrr  :ehi: :ehi: :ehi:

dilengisk

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

masallah size bizmki gayet soft ninniler valla

hadi kolay gelsin opuyoruz kocamaaaannnnnnn

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dilekçim hoşgeldin  :hello:

ay maşallah harika olmuş iskender
tam iskender olmuş tereyağlı  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:
yemem lazım onuuuuuuuuuuuuuu  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

denk gelemiyoruz senle
nasılsın yaramamı iskender
bizimki az<önce üzüm suyu içti uyudu

bıldırcın yumurtasını da 3 yaşına kadar vermiycekmişiz
böbrekleri kaldıramazmış
bende 1 hafta verdim buıraktım öğrenince
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

veliff

hayırlı kandiller kızlar. dualarınızda bizleride hatırlayın emi..  :amin:
dilekcim hakkınızda neresi hayırlıysa orası olsun ama yakın olsak fena olmazdı hani :) bnm kayınvalidemlerde 2 sokak ötemde ddm ya arada iyi oluyo yemeğe fln gidiyoruz sıkıştığımda..
yaa bnm deli oğlanda terliğe bayılıyo yaa bunlar bi tuhaf hakkaten ne buluyolarsa hemen götürüyo ağzına  :k06:

**Gül**

Kizlar maasallah dokturmussunuz yine  :-ooo Zaten ben ne zaman giremezsem siteye sayfalar alip basini gidiyor burda  :BangHead: :BangHead:  ;D ;D
Birkac gundur internetimiz sorunluydu cok yavasti o yuzden girmek istemedim. Bir sayfa 3 saatte acilip beni deli ediyordu  :violent1: :violent1: Neyseki duzeldi gibi
Mesajlara soyle bir baktimda Genelde yemek muhabbeti yapmissiniz. bende bizim yemeklerden bahsedeyim hemen  :D
Hemen hemen hergun sebze corbamiz kesin var. Ben ona hersey corbasi diyorum  :laughing7: Icinde yok yok gecen gun bir saydim 11 cesit sebze koymusum ve halada gozumden kacan kirmizi biberi nasil unuttum diye kiziyorum kendi kendime  :k06: :k06:
Domatesli tavuklu sehriye corbasi yapiyorum. Onceden blenderdan geciriyordum ama simdi direk veriyorum. Tavuk parcalari ve sehriyeler tum tum. (arpa sehriye dahi olsa)
Mercimekli pirincli corbamiz var Biraz burun kivirsakta  ::)
Tarhana corbasini yemiyordu bende bize yaptigim gibi yaptim sulu (tuzsuz) ekmek dogradim simdi yiyor onu da
Bunlarin disinda uydurma corbalar da yapiyorum o an aklima ne gelirse elimin altinda hangi malzeme varsa  :k06:
Bunun disinda ekmege bayiliyor Sercan Sofrada elime aldigimi gordugu an kendini parcaliyor ekmege ulasmak icin  :-ooo
Makarnaya basladik artik. Boncuk makarnadan pisiriyorum ona domatespeynir soslu verdim sevdi yogurtlu denedim onuda yedi  :hungry: tavuk da veriyorum
Yedigimiz yemeklerden mutlaka tadiyor. Uygun olanlarindan yiyor Mesela tavugun ic tarafindan veriyorum baharatsiz kismindan. yemeklerin suyundan tadiyor Ama o yemek yerken ben ac kaliyorum Cignemesini izleyecegim diye  :laughing7:
Ve bugunde kofte yaptim ogluma. Baharatsiz cok az tuzlu olarak. Maasallah onuda cok sevdi. :hungry::hungry:
Yogurdu pek yemiyordu onuda yavas yavas duzeltiyoruz artiK. Kahvaltilarda yumurtanin beyazina da basladik artik. Tum olarak veriyorum hem sarisi hem beyazi. Karisimi da yiyor ayri ayri da. Bizim yemeklerde hemen hemen boyle . Cok sukur pek SIkIntimiz yok gibi

Diger haberlese biliyorsunuz ilk disi cikmisti pazar gunu 2 gun oncede ikincisi geldi. Cok sukur kolay atlatti ikisinide. Gunduz uykulari biraz aksadi ama olacak o kadar ;) Bababa avvaaa nabaa dadada diyor son 2 haftadir. Onceden elimi ayaklarina destek yaptigimda surunebiliyordu 2 gundur desteksiz surunuyor artik Tek dizini kullanip heryere surunuyor. Tabi bende arkasinda aksama kadar pestilim cikiyor  :tongue3: Nerde zararli seyler var gozu hep onlarda Maasallah Cook hareketlendi bu aralar.
Bizden de haberler simdilik bu kadar.

Dilek maasallah Iskendere ne tatli olmus oyle. Eski hali de cok sevimliydi ben cok seviyordum o hallerini ama simdi ayri tatli olmus maasallah pasama  :nazar: :nazar: :nazar:

Dirim sizin fotografinizi ben goremedim. Insallah baska zaman koyarsan yine gorurum.

Eliff bu kis bebekleri hep aynilar. Terlik konusunda da sasirtmiyorlar bizi. Benimki ayagimdakine dahi saldiriyor  :k06: :k06:

Eda senin oglan popcu olmasin ilerde  :ehi: Simdiden zemin mi hazirliyorsun yoksa  :k06:

Gulsah sende SIk gelmiyorsun buralara. (biz bir sekilde gorussek te senle burdan gorusmek de farkli oluyor  ;) )Pamugum nasil.

Bu arada hepinizin kandili mubarek olsun Tum bebisleri ve anneleri cook opuyorum  :opucuk: :opucuk:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gülcüm iyiyiz çok şükür ama bizde hala diş yok
ve sürünemiyoz
sadece yuvarlanıyoruz
benm kız herkesten kilo olarak da hareket olarak da  geride  :ehi:

zaten karnımdayken de çok geç tekmelemişti sıpa
siznkiler hopur hopur oynarken benmki uyuyodu  :icon_scratch:
demek yapısında var
dötü ağır biraz  :ehi:

ama çok şükür bi kaç gündür zorlanmadan emiyo gibi
inşllh böyle gider

sercana da maşallah
öpüyorum kocaman  :opucuk: ikinizi de  :k06:

**Gül**

Gulsahhh o agir poposunu yerim ben onun  :hungry: :hungry:  :k06: :k06:
Her cocuk bir olmuyor iste Gulsah. Kimisi erken basliyor kimi agirdan aliyor. Gozle gorulur buyuk farkliliklari olmadigi surece sorun yok. Cok hareketsiz ilgisiz tepkisiz olursa endiselenmelisin. Yoksa diger turlu kafana bile takma. Er yada gec yapiyorlar hepsini. Erken veya biraz gec yapmalari sagliginin iyi yada kotu olmasinin gostergesi degil hicbir zaman. Kilosuna da laf soyleme pamugumun. Citi piti hanim hanimcik bir kiz olacak benim yigenim  :aferin: 13-15 yasina da gelince mankenlere tas cikartir da utandirir seni  :-[ O zaman hatirlatirim bunlari sana  :laughing7:
ohh emmesinin duzelmesine sevindim  :nazar: :nazar: :nazar: . Insallah daha da duzelir de bol bol icer anneciginin sutunu
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

Balböceği

afiyetttt bal seker et dot olsun sercan'imaaaa yesimisim dotundennn  :hungry: :hungry: :hungry:

ayrica gule katiliyorummm kilosunuu dert etme hakkaten citi piti bir kizzz olacakk..

ya benim bi arkadasim var onun kizinin adida yagmurrr oda citi piti  :k06: :k06:

Kizlarr bizimki iyicee derinlere kaydiii ic camasiri olan cekmeceleri kurcaliyorrr

anasina caktirmadan tekrar kapatiyorrr  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

dilengisk

vay haylaz vay ayyy yerim onu surat ifadesi nasıl yakalanınca anlıomu yanlıs bişey yaptıgını? bnmki sacımı cektiginde kikirdio pis pis bakıp sırıtıo bayılıorum o haline

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ben de büşraya dedim kızım çıtı pıtı olcak selüliti olmıycak diye
tabi kendi kızı şişman ya kıskandı kızımı  :k06: :k06: :k06:

çok şükür kilosunu takmıyorum artık
sağlıklı olması dünyaya bedel   :amin:

dilek bnmki de az önce banyodan çıktım saçları da uzun iyice eline doladı
saçımla oynamak çok hoşuna gidiyo
saçlarımı bağlanmamış görünce havalara uçuyo yolmak için   :ehi:

sen napıyon

dilengisk

bnmki bi huysuzlandı yattı saat 8,5 ta da yandık sabahın korunde zortlar simdi:(  sutum azaldı yne galiba goguslerim  catladı dr azalınca ceker ceker bsey gelmez o yuzden catlar dedi nasıl acıo emzirirken dana zaten zor emio emsin die o kadar ugrasıorum bide acıyla ugrasıorum smdi

sivrisinegin teki musallat oldu bi yakalasammm

hazır o uyumusken bende accık keyif yapıorum enginde dısarı cıktı ev bana kaldı heheheheh

dilengisk

derken uyandı bnm oglan ..........

ben gidip uyutmaya calışiim yoksa iyice huysuzlanır opuldunuzzz

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

♥ღвüşяαღ♥

Slm kızlarr...
Bu hafta pek giremedim siteye İclal 5 gündür hast. de yatıyodu  :crybaby2: yğun tıkanma sebebiyle yatırdık ve akut bıronşiolit dediler ciğerlere kadar inmiş yaniiii Rabbime şükürler olsun atlattık evimize geldik ama kızım perişan oldu ne yemek ne bişeyyy :'( dişte çıkarıyo hastanede burunumdan geldi resmen.ayın 9 unda kontrolümüz var dua edinde tekrarlamasın tamamen geçmiş olsunnnnnnnn inş. :amin: :amin: :amin: