2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ հმzεlἶო ❤

hahaha cok guldum  :toothy10:
yok elifcim agir bisi kaldirirmiyim. ben herseyi kutuladim temizleyip paketledim esime tasittim :D
ama o gelgitler yavas yavas islerin ilerlemesi cok yordu. birde isten izinde alamamistim aksam saat 5 ten gece uyuyana kadar yaptim oda cok gunumu aldi
sende kendini yorma kocisler ne gune duruyo  :k06:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

elif35

aman bırakın eşleriniz yapsın onlara göre hava hoşş oohh tohumu at sonra hasat olsun diye kadın uğraşsın doğurmak zaten ayrı bişey  :y25: o kadarcıkta yapsınlar yani.. ben eşimin hakkını yiyemem ilk 3 ay düşük tehlikem vardı yemeğimi bile önüme o getirdi o kaldırdı bulaşıklarımı bile yıkadı Allah razı olsun ondan  :aferin:

❤ հმzεlἶო ❤

yazik oda bazan diyor cektigin acilari bulantilari keske ben ceksem ama sen dogursan diyor  ;D

Balböceği

rabbim onlari korusun insan dusunuyorda ondan baskasinin olmadigini
ister yakin ister uzak olalim ailelerden erkek ne bilim bambaska bisi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

kizlar su netteki hesapliyicilar gercek tutyormu acaba

ben dr 3.ayin 30 olarak gornuyorum ama nisan 1 gunum nette 7 ocak yaziyor dr bana
9 ocak dedi doguma hemen hemen ayni gibi  :k06:

❤ հმzεlἶო ❤

slm huseb
fark etmez cnm zaten ilk dogumda vakit turmuyormus zaten. benim 2 arkadasimda 2 hafta gec dogurdu.

Balböceği

haklisin cigdem annemle dr gittik annem hamiyleydi dr dedi 3. haftan var annem dedi 2 hafta
drla annem o diyor dr bey benim hesabima gore 2 haftam var dr diyor 3 haftan var
annemin dedigi tuttu kardesimi 2. haftanin icinde dogrdu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

keske anneme ceksemde ayin hep birlerinde dogursammm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

hadin gorusmek uzere kizlar hahvalti yaapyim saatim gelmis  :k06: :k06:

н∂vv∂ ツ

bugun 20.haftamız bitti
yolu yarıladım artık
nazar değmesin bugun midem çok hafif bulanıyo   :aferin:
20. haftayı 3 kiloyla bitirdim  :suclu:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği