2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

shabby

çiğdem  209 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
  shabby  247 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana

nestur

selamlar rabbim izin verirse teyzeleri yaşam kaynağımız 26 kasımda dünyamızı şenlendirecek

❤ հმzεlἶო ❤

çiğdem  209 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
nestur   212 gun sonra bebegin kucaginda
shabby  247 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

fındık kurdu

mrb arkadaşlar bende 2, kez anne olucam son kontrolümüze göre 10 hafta 6 günlük beklenen doğum tarihi 18 kasım. bende şu 3aylık süreyi bir an önce geçirmek istiyorum serum yemekten kolarım mahvoldu. ilk bebeğimde hiç bunları yaşamadığım için bu hamileliğim çok zor geçiyo.

❤ հმzεlἶო ❤

findik kurdu  204 gun sonra bebegin kucaginda
çiğdem        209 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
nestur         212 gun sonra bebegin kucaginda
shabby        247 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana

❤ հმzεlἶო ❤

cnm bende 10+1 oldum benimde cok zor geciyor. gunde 2 ogun zor yiyorum vede onu da buyuk ihtimal istifra ile cikariyorum.
hergun acim  :crybaby2:
meyve yiyebiliyorum bazan. su bile icmek istemiyo cnm o bile midemi bulandiriyor. ne yapcam bende bilmiyorum.
bir ihtimal gecer diye 12. hafta sonunu bekliyorum.
ikili test icin kan tahlili yaptirdinmi? ne zaman yaptirmak gerekiyor bilgi verebilirsen sevinirim.
benim 12 mayista ultrason var ama kani ne zaman vermem gerek bilmiyorum. sonucu  gec cikan birseymi onu da bilmiyorum  :-\

Mine'l Aşk

Merhaba Arkadaşlar...

Bende 10+3 oldum..Allah nasip ederse Kasım 26 da bebeğim kucağımda olacak İnşAllah..

Şafak:209
  :nazar:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

❤ հმzεlἶო ❤

findik kurdu  204 gun sonra bebegin kucaginda
çiğdem        209 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
mavera        209 gun sonra bebegin kucaginda
nestur         212 gun sonra bebegin kucaginda
shabby        247 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana

nestur

çiğdem teyzesi şafağımızı hesaplamışsın biz sana çok teşekkür ederiz

fındık kurdu

canım benimde kontrolüm 5 mayıs ta.ikili test yapılacak. benim bildiğim 11. haftadan sonra ikili test yapılabiliyo. ve 1 hafta da falan çıkıyo sonuç.umarım 3, ayda bu bulantı ve kusmalarımız geçer sabırdan başka yapabileceğimiz hiç bişey yok ben günde 2 kere ilaçta kullanıyorum ama yine de çok kötüyüm kullanmasan nasıl olucam allah bilir.

❤ հმzεlἶო ❤

rica ederim nesturcum :D
findik kurducum kan tahlilini yaptirdinmi yada ne zaman yaptircan?
bana doktorum bisi demeden yolladi fakat ultrason icin randevu aldigim klinik gelirken kan testlerini de getir dedi. ne zaman yaptiracagimi sordum ultrasondan bir hafta once dedi ??? kafam karisti halbuki doktorum ultrason sonucu cikana kadar gelmen icin bir sebep yok demisti  :-\

❤ հმzεlἶო ❤

findik kurdu  203 gun sonra bebegin kucaginda
çiğdem        208 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
mavera        208 gun sonra bebegin kucaginda
nestur         211 gun sonra bebegin kucaginda
shabby        246 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana

fındık kurdu

rica ederim nesturcum
findik kurducum kan tahlilini yaptirdinmi yada ne zaman yaptircan?
bana doktorum bisi demeden yolladi fakat ultrason icin randevu aldigim klinik gelirken kan testlerini de getir dedi. ne zaman yaptiracagimi sordum ultrasondan bir hafta once dedi  kafam karisti halbuki doktorum ultrason sonucu cikana kadar gelmen icin bir sebep yok demisti 

canım bana doktorum 5 mayısa gün verdi ikili test yapıcaz dedi.bildiğim kadarıyla ogün utrasonda bakılacak ve kan alınacak ve 1 hafta sonra da sonuçları göstermek için giderim.ilk çocuğumda da öyle olmuştu diye hatırlıyorum.

shabby

findik kurdu  201 gun sonra bebegin kucaginda
çiğdem        207 gün sonra bebeğin kucağında  sє η ط ц ĸ α ℓ ط í η ط í я τ α иє s í s í η
mavera        207 gun sonra bebegin kucaginda
nestur         209 gun sonra bebegin kucaginda
shabby        244 gün sonra bebeğin kucağında   2. anneliği tattıracaksın bana