2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

YİYEBİLİRSİN GÜL TEYZESİ
AMA KARŞILIKLI
BİZ DE SERCANI YİYCEZ YOKSA OLMAAAAZZ  :k06:

GÜLCÜM İYİ OLDUĞUNUZA SEVİNDİM
BİZM DE GÜLÜCÜKLERİMİZ HALA SESSİZ
GIĞĞĞĞĞ DİYECEĞİ GÜNÜ BEKLİYORUM VALLA  :binkybaby:

BAYILIYORUM BEBEKLERİN O HALLERİNE

SÜT DURUMUN NASIL.EMZİRME ÇAYI FALAN İÇİYO MUSUN?
Bİ DE HANGİ MAMAYI VERİYOSUN ŞUANDA MERAK ETTİM
BEN SÜT YETMEZSE APTAMİL VERİYORUM
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

**Gül**

Istedigin Sercan olsun Gulsahcigim. Lafimi olur aramizda  :k06: :k06: :k06:
Hadi siz baslayin kahkahalara bizde arkanizdan gelelim hemen  ;) ;)

Sut durumunu sormussun da gulsahcigim ben Coktaaan emekliye ayrildim o konuda  :-[ :-[  Sutum gelmedi Coook cok azdi 3 hafta denedim emzirdim sagdim. Coksey yedim ictim ama gelmedi. sagiyordum gunluk 30-40 ml ancak cikiyordu o da kime yetecek  :-\ :-\ 3 haftanin sonunda biraktim bende mamaya devam ettim. Ben Aptamil veriyorum canim. Sadece o. Birara kaka sorunundan 1-2 gum SMA Gold verdim acaba mamadanmi diye degisiklik olmayinca geri aptamile devam. Ek gidaya gececegimiz gunleri iple cekiyorum  :tongue3: :tongue3:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

GÜLCÜM SÜT İNANKİ NASİP MESELESİ
İNŞALLAH ÇOK SAĞLIKLI OLUR HİÇ ÜZÜLME

BAK BEN ANNEMİ SADECE 40GÜN EMMİŞİM
SÜTÜ VARMIŞ AMA MEMEYLE BOĞUŞUYOMUŞUM BEN  :violent1:

BÜYÜMEDİK Mİ BÜYÜDÜK KISMET DEMEKKİ  ;)

**Gül**

Evet canim haklisin. Yok zaten uzulmedim oyle cok fazla. Cunku dogumdan once hazirlikliydim buna. Cunku hamilelik boyunca benim sut ureticilerinde  :k06: hic bir degisiklik olmamisti. Buyume vs. Bekliyordum bu durumu. Bende hic emmemisim. anneminde olmamis sutu. Dedigin gibi buyuduk gitti iste. Simdi de cocuk buyutuyoruz. Olmasini cok istedim ama dedigin gibi kismet olmadi  :dontknow: :dontknow:
Zaten dogum oncesi ne korkum varsa hepsi basima geldi olmasin dedigim hersey oldu.
Epidurala ve vakumlu doguma tamamen karsiydim ikiside oldu. Insallah son anda durum degisip sezeryan olmaz dedim oldu. Oglum bana cekmesin anne sutuyle buyusun dedim ama nerdeee. Bundan sonra istediklerimin tersine dua etsem olurmu acaba   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Selam Kuzucuklar Günaydin  :hello2:
Biz uyandik coktan hazirlandik Doktora gidicez birazdan
ceyhun'un aylik randevusu var, igne vurulacak bugun,
bakalim gelisimi iyi gidiyomu, gelismeleri gelince yazarim :hello2:

Gül'cüm Biz iyiyiz guzelim, sizinde iyi olmaniza cok sevindim :opucuk:
sercanimiza cok iyi bak, takma kafana sonucta sen bile bile sutten kesmedin bebegini
Gülsahin dedigi gibi nasip :dontknow:
6 gun sonra 4 aylik oluyoruz biz, ben halen sadece kendi sutumu veriyorum,
bakalim doktorum ek gida hakkinda ne dicek,

Birazdan gorusuruz kizlar kendinize ii bakinn  :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

dünüüür gidin gelin de bakalım tosuncuk büyümüş mü  :binkybaby:

ay damadımı madara ettin
şu kız kıyafetli resmi de kaldır avatarından  :k06: :k06: :k06:

dilengisk

kızlar cok kotuyum annem benm evde perde takarken cok feci dustu beli komidinin kenarına geldi deliricem nolur edin bişey olmamıs olsun abbam hemer agoturdu ulaşamıorum da

allahım nolur anneme bişey olmasın yalvarırım okursanız bi dua edin anneme

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayy canım çok üzüldüm
geçmiş olsun.

Allah'ın izniyle bişey olmamıştır inşallah
rabbim ahyırlı şifa versin

kafası falan çarpmadıysa bi sorun yoktur inşallah  :amin:
ama beli komodine geldiğine göre çok acımıştır  :y25:

dur bakalım ulaşırsın şimdi
genelde mr çekilen yerler dipte oluyo
çekmiyodur telefon tatlım :icon_thumright:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

gecmis olsun dilekcim  :y25: doktor cagirsaydiniz ihmale gelmez yinede   :y25:

Dünür senin için degistiriyorum resmi  :k06:
ceyhun iyi cok sukur doktordan sonra dolastik magazalari ohh mis gibi gunesli hava var, yaz gibi :sunny:
cok aglamadiii, gelisimide cok iyi  :love8:

eylüldeniz

hoş geldin diyen arkadaşlara teşekkür ediyorum
Allah ım hepimizin bebeklerini bağışlasın acısını göstermesin hep sağlıklı olsunlar

normal doğumla dünyaya getirdim kızımı 4020 gram ilk gün emziremedim sarılıkda varmış mememi emmeyince baya zorlandık mama verdik ama yeterli gelmemiş kilo kaybımız oldu hastaneye muayeneye götürdüğümüzde sarılığı 19 a çıkmış kilosuda 3600 e düşmüştü doktor kilo kaybı ve sarılıktan dolayı yatırmamız lazım dedi 2 gece 3 gün yattık ömrümden ömür gitti onsuz eve gelmek çok kötüydü neyseki geride kaldı o günler kısa sürede toparladık emiyorda artık anne sütü ve d vitamininden başka bir şey vermiyorum sütüm yeterliymiş 6290 gram şuanda  :nazar:

çok güzel gülüyor kızım heidi ye benzetti doktoru koca ağzım benim  :love3: agulamaya ve gıı lamaya bayadır başladık daha değişik seslerde çıkarıyor muhabbetimiz çok iyi karşıma geçin konuşun başka bir şey istemem diyor resmen bazen sırf konuşmak için uyumuyor bugünlerde de kahkaha atmayı öğreniyoruz daha sıklaştırmadı uyanıkken ama uykusunda çok iyi başarıyor

oyuncak olarak aydede üstünde kırmızı pijamalı bebeği var kurmalı kurunca müzik çalıyor ve bebek kafasını oynatıyor onu seyretmeye bayılıyor peluş küçük hayvancıkları var onlarıda çok seviyor değişik oyuncaklar almak için biraz daha beklemek istiyorum

aranıza geç katıldık şimdilik bizden bu bilgiler :)))

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

24 Mart , 2011, 14:17:38 #4392 Son düzenlenme: 24 Mart , 2011, 14:24:38 ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●
Eylul deniz Hos geldin aramiza tekrar, ben sana yazmistim ama silinmis yorumlar sitedeki guncelleme yuzun den  :-\

Ben Aysenur, 21 yasindayim, Fransada yasiyorum
Benimde 3 ay 3 haftalik bir oglum var,
30 kasim 2010 'da dünyaya getirdim melegimi,
erken açilma yuzünden 1 ay once ( 36 haftalik) dogdu bebegim, normalde aralik sonuna bekleniyordu
3.160 dogdu, simdi 7.650 kg  :nazar: bu sabah kontrolumuz vardi hersey yolunda cok sukur  :amin:
Yakinda 4 aylik olucaz, sadece kendi sutumle besliyorum halen,
ek gidalara baslicaz  :basardim: doktorumuz sebze purelerinden basla dedi
bakalim bizim beyfendi begenicek mi  :k06:

Hos geldin aramiza tekrar  :flowers:

eylüldeniz

hoşbuldum Ayşenur bende cevap yazmıştım oda silinmiş Eylül Deniz kızımın ismi ben Fazilet 24 yaşındayım Antalyada yaşıyorum

maşallah oğluşuna  :nazar:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: eylüldeniz - 24 Mart , 2011, 14:27:24
hoşbuldum Ayşenur bende cevap yazmıştım oda silinmiş Eylül Deniz kızımın ismi ben Fazilet 24 yaşındayım Antalyada yaşıyorum

maşallah oğluşuna  :nazar:

Memnun oldum Fazilet  :flowers: