2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kızlar benim de bulantılarım çok fazla ve size bakılırsa benimkinin geçmesine daha çok var.ama 13. hafta gebeliğin balayı haftasıymış.inşllh azalma olur.bide ben 20 gün eşimden ayrıyım seminerim var  :'( :'(

ama bugün doktor kontrolümüz vardı. çok şükür herşey yolundaymış  :muzz: :muzz: :muzz: .kalp atışlarını da duydum. kuş gibi oldum valla.hepinize sağlıklı gebelikler diliyorum   :amin: öptümm
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: elif35 - 10 Haziran , 2010, 14:33:44
rahim ve bebek büyüdükçe mesana ve mide küçülüyor ben günde 10 kere tuvalete çıkıyorum artık hele gece  :cildir: :cildir: şu zamanların tadını çıkartın karnınız büyüsün daha zorlancaksınız tuvalette kukuşunuzu bile zor yıkıycaksınız  :ehi: :ehi: :ehi:
demkki senden farkim yok wc konusunda inan artik biktim usandim git gel wc ye gidince sanki uzun

yillardir yapmamisima geliyor  :ehi: :ehi:

❤ հმzεlἶო ❤

kizlar 17. haftam bitmek uzere ve hala istifra problemim devam ediyor. sanirim hic gecmeyecek gibi gorunuyor. allah yardimcimiz olsun  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

#tugba#

ya bu wc  problemi bendede var özellikle gece :sleepy1:
doğurana kadar böylemi olucak ki ???
Yaklaşıyorum bebeğim yavaş yavaş sana.Hadi gel çok ihtiyacım var sana...

esra26

benim 2 haftadır geçti çok şükür galiba ben erken atlattım çünkü 13 . haftadayım  9. haftalarda falan gecede 2 kez tuvalete kalkıyodum şimdi olmuyo çok şükür inşallah atlatırsınız kızlar zannımca geçicek  :k06:

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

esra26

kendi kendime nazar edicem ama kızlar allaha şükür ben hiç hamile gibi değilim hiç öle hissetmiyorum okdarki belirti fazla olmadığı için unutuyorum bile meleğimi  :love9: :love9: :love9: mide bulantısı hiç yaşamadım sadece 13 haftada 4 kere falan istifra etmişimdir sadece  yediğim yemeklerden zevk almıyorum eskiden bayıla bayıla yediğim şeyleri şimdi sevmiyorum yemekte azıcık bile soğan olsa akşama kadar geri geliyo bi tek buna deli oluyorum  bide kokular beni sinir ediyo sanki içime işliyo  :igrenc: bünyeden bünyeye göre değişiyo işte benim annemde benim gibiymiş ona çekmişim galiba.. sizlerin bende n ağır geçiyo bulantıdan kalkamayan arkadaşlar var allah yardımcıları olsun umarım 9 ay boyunca sürmez de atlatırsınız kızlar

Balböceği

Bende ilkinde boyle bombba gibiydim hamile diye kimse gormuyordu beni  :k06:

Ama simdi dert bir degil katmer katmer artik valla dayanacak guc yok bende isim olursa yani 2 saat ayakta
kalirsam hemen belim tutuluyor kasiklarima vuruyor dun hele bacagima kramp girdi  :cildir:

sabahlari hemen yemek yemessem wc ile baci kardes oluyozzz pufff  :cildir:

н∂vv∂ ツ

kızlar gyno ferro sanol kullanan varmı
ya bu hapı içersem midem daha çok bulanıyorr    :honk: :honk:
bide elevit var
oda çok masum değil   

elif35

canım ben onu kullanıyorum gyno ferro sanol ilk bebeğimi ben kansızlık yüzünden kaybetmiştim değerim 11 di o hapa başladım 1 ayda değerim 14 e çıktı biraz mide bulandırıyor hamilelikte ama idare ediyorum artık bence çok güzel bir ilaç hem demir hem folik asit hemde vitamin var içinde sakın ben bunu içemiyorum diye değiştirme ilacı doktorum bile hamileler için en iyi ilaç demişti bana sağlık ocağındaki aile hekimi de aynısını söyledi bana ama onu içmeden 1 saat önce ve içtikten 1 saat sonra bişey yiyip içmezsen daha etkili oluyo

н∂vv∂ ツ

saol canım zorlada olsa içmeye çalışıyorum
bende kansızlık sorunu yok ama dr yinede veriyo
içcem o zaman başka çare yokk   :suclu:

elif35

kansızlık sorunu olmasa da doğuma kadar ve doğumdan sonra en az 2 ay içmemiz gerekiyormuş doğuma kdara kan depolarımızın dolması için ihtiyacımız var doğumda çok kn kaybedeceğiz çünkü doğumdan sonra da o açığı kapatmak için kullanıyoruz ama o hapı içerken doktorum bana süt,çay,kahve,peynir,yoğurt,ayran içmiyceksin dedi onun için içmeden  1 saat önce ve içtikten 1 saat sonra bişey yiyip içme  :icon_thumright:

н∂vv∂ ツ

ewet canım öyle yapıyorum
zaten o haptan sonra su bile içemiyorum
bazen hapı çıkarıyorum içtikten 5 dk sonra
acaba tekrar içmem gerekir mi   :dontknow:

Dilek&Yusuf

bendede çok kansızlık var kanım 9 çıktı doktor günde 2 kere iç dedi ilacı.nasıl yükseltcm bilmiyom ben önemli değilimde bebişe zararı olmasa

elif35

kanın çok düşük 1 ay aksatmadan kullan düzelir yavaş yavaş bunun yanında kuru üzüm leblebi ye ve aç karnına 2 kaşık pekmez iç