2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

esra26

evet canım inşallah darısı size olsun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  nasılsın çalışıyomusun

cunfer_u

Alıntı yapılan: eda_m - 01 Haziran , 2010, 11:38:17
evet canım inşallah darısı size olsun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  nasılsın çalışıyomusun

evet canımmm malesef işteyim... pek miskinim bugünlerde... hep yatasım geliyor...

❤ հმzεlἶო ❤

calisan anne adaylari isten ne zaman ayrilmayi dusunuyorsunuz?
ben dusunmeye basladim cunku bulanti ve yorgunlukla cok zor oluyor calismak.
siz ne dusunuyorsunuz ???
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

esra26

valla cnm bende hiç ama hiç çalışmak istemiyorum ama işi bırakamam memurum geri dönüşü olmaz çünkü ... gittiği yere kadar çalışıp rapor izin bi şekilde hamileliği atlatıcam allah izin verirse allahtan öle bulantılarla başım dertte değil sadece bendede miskinlik var hep yatayım hiç iş yapamıyorum kolumu kaldırasım gelmiyo hiç  :k06:

konya_42

ben bugüne kadar isi bırakmayı hic düşünmemiştim 25 haftalık hamileyim ama bugün ilk olarak zorlandım is yerinde ve 1 haftaya kadar bırakayım diyorum isi...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: eda_m - 01 Haziran , 2010, 11:13:13
teşekkür ederim kızlar  :-*

darısı sana inşallah gülşahcım  :amin: :amin:  :nazar: 
nasıl geçiyo hamilelik bendede bulantı yoktu bu hafta sabahları midem boş olmasına rağmen çıkartıyorum sonra kendime geliyorum geç başladık allahtan bütün gün sürmüyo  :k06: bebişim ben burdayım diyo sabah su içiyorum onu bile çıkarıyorum

canım benim 2 haftadır bulantılarım devam ediyo ve günden güne daha da kötüye gidiyo.aslında fazla yorulmak da bulantıyı artırıyomuş.ben çalışıyorum o da çok yoruyo beni. bakalım tatil gelsede bi nefes alsam inşallah.ev hanımları bu haftalarda çok şanslı valla.dün çok kötüydüm maşallah bugün yediklerim ilk defa midemde duruyo :) :) :) sen de çalışıyosun di mi edacım??
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

konya_42

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

7hafta 5 günlük canım.ama çok zorlanıyorum  :y25: :y25: senin ne kadar oldu??

konya_42

esra26

Alıntı yapılan: gulsah23 - 01 Haziran , 2010, 16:18:10
Alıntı yapılan: eda_m - 01 Haziran , 2010, 11:13:13
teşekkür ederim kızlar  :-*

darısı sana inşallah gülşahcım  :amin: :amin:  :nazar: 
nasıl geçiyo hamilelik bendede bulantı yoktu bu hafta sabahları midem boş olmasına rağmen çıkartıyorum sonra kendime geliyorum geç başladık allahtan bütün gün sürmüyo  :k06: bebişim ben burdayım diyo sabah su içiyorum onu bile çıkarıyorum

canım benim 2 haftadır bulantılarım devam ediyo ve günden güne daha da kötüye gidiyo.aslında fazla yorulmak da bulantıyı artırıyomuş.ben çalışıyorum o da çok yoruyo beni. bakalım tatil gelsede bi nefes alsam inşallah.ev hanımları bu haftalarda çok şanslı valla.dün çok kötüydüm maşallah bugün yediklerim ilk defa midemde duruyo :) :) :) sen de çalışıyosun di mi edacım??

evet gülşahcım çalışıyorum su durumda ev hanımı olmayı çok tercih ederdim  :k06: :k06: :k06: :k06: rahat rahat evde keyfime bakardım kötü hissetsem hemen gider yatardım ama şimdi mecburen devam

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

aynen canım.keşke evde olsaydık bu süre geçene kadar  :'(
bazen işyerinde midemi dinlemekten çığlık atasım geliyoooo :-ooo :-ooo :-ooo  :)

esra26

kesinlikle doğru midem sanki inat yapıyomuş gibi işte daha kötü oluyo hem burukluk var zatende hele işte beni sinir ediyo  :cildir: tuzlu kraker atıştırıyom da banamısın demiyo ki.....bizim işimiz zor anacım  ;D

sen ne iş yapıyosun bırakcakmısın yoksa devam mı edeceksin doğum sonrasında da

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ben öğretmenim canım.temmuzun 1'ine kadar okuldayım malesef :(
artık öğrenciler bile dalga geçiyo: hocam sizin kadar kraker seven görmedim diye  :laughing7: tabi bilmiyolar hamleleiğimi ama hissediyolar zamane çocukları  :toothy10:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ayrıca bu sıkıntılı zamanları eşimden uzakta geçiriyorum  :crybaby2: ancak hafta sonları görüşebiliyoruz. seneye şubata kadar eş durumu tayini isteyemiyorum  :y25:
böylesi daha zor oldu valla

Rabis

benimde mide bulantilarim var ama cikaricak kadar deyil istehsizim bazen canim hic yemek istemiyo,ama sanki yemek yeyince midem daha az bulaniyo
:)