2010 Aralık- 2011 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan sevdenur, 23 Nisan , 2009, 15:30:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: gulsah23 - 19 Ağustos , 2010, 22:36:07
Alıntı yapılan: ☆BaLboceqi☆ - 19 Ağustos , 2010, 13:05:26
Selam gulsah kizlar niye tekmelemezmis yaa  :k06: :k06: :k06:
benimki oynadigi zaman gumbur gumbur atiyor  :k06:

darısı başıma cnm.kaç haftalık seninki şuan
20 haftaliginiz teysesi 16. haftada basladii oynamasi  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ay ne güzel  :nazar: :nazar:
aslında annenin derisinin kalınlığıyla da ilgiliymiş hissetme durumu.benimki çok kalın galiba  :k06:
arada kıpırdıyo sanki ama belkide bağırsak hareketleridir diye ümitlendirmiyorum kendimi :)
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: gulsah23 - 19 Ağustos , 2010, 22:44:46
ay ne güzel  :nazar: :nazar:
aslında annenin derisinin kalınlığıyla da ilgiliymiş hissetme durumu.benimki çok kalın galiba  :k06:
arada kıpırdıyo sanki ama belkide bağırsak hareketleridir diye ümitlendirmiyorum kendimi :)
Belkide ben eskiden acayip ugrasirdim oynasin diye karnimi icime ceker sallardim  :ehi: :ehi: :ehi:
16. haftaya girdik gece sabah dogru bi kipirdamalar basladi cok sukur oynamisti
insan bi tuaf oluyor eskiden yatinca daha cok hissedirdim simdi ayakta bile hissettiriyor   :nazar: :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ben de sürekli uzanıyorum accık hissedeyim diye ama benimki hep uykuda galiba :)
nasıl uyandırsam acaba?
en iyisi beklemek bu hafta 20 haftamız.kesin hissedersin diyolar bakalım ilk tekme nezaman

Balböceği

hadi insallah hissederdin cnm rabbim herkese yasatsin  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

esra26

1- tuğba                               98 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
2- eda_m                             115 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
3- kimyacı34                         122 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
4- büşra_peri masalı               125 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
5- Cunfer_u                          126 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
6- elif84                               126 gun sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)    
7- melekk                             128 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  
8- ELif                                 128 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
9- ayşenur_Minik Mucizem       128 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
10-Shabby                           133 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
11-Hayrunisa                        135 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
12-gülşah23                         138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (kız)
13-cigdem006                      138 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
14-Balbocegi                        139 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:   (kız)
15-seralara                          140 gün sonra bebeğin kucağında   :love9: (erkek)
16-Kara_cicegim                   143 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:
17-maviş 06                         146 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
18-Gül                                150 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
19-Nevaa                            156 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:  (erkek)
20-enna                              159 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:  (erkek)
21-özlemim                          172 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
22-Lunary                           175 gün sonra bebeğin kucağında    :love9:
23- chilek                           178 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
24-sabırsız                          186 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:
25-bambam81                      187 gün sonra bebeğinm kucağında  :love9:
26-hasretali                         191 gün sonra bebeğin kucağında   :love9:

MART AYI ANNE ADAYLARI
1-pelda                               195 gun sonra bebegin kucaginda   :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: Allahım hepimize hayırlısıyla tamamlamayı nasip etsin kızlar :nazar: :nazar: :nazar:

ÇİĞDEM006

Alıntı yapılan: gulsah23 - 19 Ağustos , 2010, 22:37:40
Alıntı yapılan: ÇİĞDEM006 - 19 Ağustos , 2010, 14:59:45
Gülşahcım benimkide erkek ama hareket etmedi henüz  :k06: yani arada ufak oynamalar var ama daha tekme falan yok :) yakında hissederiz sanırım, dr.um bana 22 haftada tam net hissedersin demişti   :occasion14:

cnm ben 20. haftayı bekleyene kadar öldüm  :D
22ye daha çok :(

Gelir gelir vakitt :)bir bakmışsın doğum yapmışızz :)dr.um bana hamile olduğunu unut demişti, gülmüştüm baya ama :)cidden bazen çok odaklanmamak gerek, ozaman daha hızlı geçiyor zaman.. 22 haftada göz açıp kapayana kadar gelir merak etme güzelim :))bu kezde maşallah :nazar: kızım ne çok tekmeliyor dersin :)

ÇİĞDEM006

Salı günü kontrolümüz var :) şimdiden heyecan sardı, oğluşumu görücem :) ne kadar büyüdü acaba, kime benziyor acaba  :k06: sağlıklı haberler ver güzel yavrum ve tüm annelere inşallah  :amin:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

amin cnm inşllh
bizim de perşembe günü.bakalım büyüdü mü?

buarada oruç tutan var mı acaba?
ben tutamıyorum da :(

cunfer_u

selamlar günaydınlar herkese...  sabah 8,5 gibi işyerinde tansiyonum 6-4 e kadar düştü.. baygınlık geçirir gibi oldum. sonradan toparladım ama çok korktumm... normal miki acaba?

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

geçmiş olsun cnm  :flowers: valla ben buhaftalarda bebeğe kan pompalanımı arttığı için tansiyon düşmeleri yaşanacağını biyerden okumuştum ama sen yine de ihmal etme bence.

cunfer_u

hala üzerimde bi halsizlik var.. bide çok gerginim sanki adet gerginliği gibi...  hep uyuyasım geliyoo... doktorumu aradım oda yemeğe çıkmış.. bakalım öğleden sonra arayıp sorcam...

esra26

canım geçmiş olsun baya düşmüş tansiyonun dikkat et kendine sıcaklarada etkiliyodur belki benimde kalp çarpıntım oluyo sürekli yerinden cıkacakmış gibi.. sor bakalım doktoruna ne diyecek

oruç falanda tutma bebişimiz biz<den besleniyo onun için bende tutmuyorum

cunfer_u

çok sağol edacım.. bu hafta çok yorucuydu. ona bağlıyorum ben ama genede belli olmaz.. ne orucu yaaa hamileyken hayatta tutamam...   susuzluğa zaten tahammülüm yok... artık yatakalrdan toplarlar beni.. allah nasip ederse seney tutarım inşallah ...