27 Nisan , 2024, 20:10:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2. İSTANBUL BULUŞMASI

Başlatan ponçik, 13 Ağustos , 2007, 11:31:51

« önceki - sonraki »

İstanbul buluşması hangi tarihde olsun?

6 TEMMUZ 2008
4 (100%)
13 TEMMUZ 2008
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 4

Oylama kapandı: 08 Temmuz , 2008, 12:03:20

estim

slm kızlar ben geldim  :muzz:
bende avrupa yakasındayım, çoğunluk bu tarfataysa burda yapalım buluşmayı  :icon_thumright: bana 26 ağustos uyar tabi eylülün ilk haftası olsa dahi iyi olur sanki  :k06:
eeee hadi listeyi oluşturalım

gonca
pınar
esin
nagihan
melis
seyda
gözde
özlem
fatma

unuttuğum yada yanlış yazdığım kimse varsa düzeltin lütfen  :icon_scratch:

ponçik

estim

ponçik

2 EYLÜL PAZAR GÜNÜ AVRUPA YAKASINDA YER BELİRLEYELİM SONRA HEMEN LİSTEYİ OLUŞTURALIM

TARİH : 2 EYLÜL PAZAR
YER     : ...........,

KATILANLAR :
1-GONCA
2-ESİN
3-PINAR
4-ÖZLEM
5-GÖZDE
6-NAGİHAN
7-ŞEYDA

KATILMAK İSTEYEN HERKES KENDİNİ LİSTEYE EKLESİN ARKADAŞLAR  :hello2:

meltemk

Ben 1 eylul itibari ile istanbul sinirlarini terketmis olacagim :'( Bizim Isvicre mumessilimiz orada olacaklar, Seyda Hanim. Gerci kendileri artik TRli oldular ya ;)

Sizlerde en az 10 tane mama sandalyesi, salincaklari olan hatta soyle cimen falan olan bir yer bulun., Yavrular cimenlerde oynar siz de muhabbet edersiniz. Aman ne guzel :hello2: Bir de bol bol fotograf cekersiniz.

ponçik

bakalım mekan önerilerini bekliyorum kızlaaaaaar  :director: hadi hafızalarınızı bi yoklayın bakalım
nereler olabilir   :sunny:

seyda

Goncacım valla bizim oralar hep cayır cimen ama pazara günü cimenlerde yer kalırmı bilmem :toothy10: :ehi: olmadı bizde alırız kücük tüpleri kuzular da yayılır cimenlere :toothy10: :ehi:

Tebessüm :)

fokurtudan memnun kaldıysanız yine orda buluşsanıza kızlar??

ponçik

ARKADAŞLAR BULUŞMA YERİ İÇİN İLK ÖNERİM BEŞİKTAŞ/YILDIZ PARKI
NE DİYORSUNUZ  (AVRUPA YAKASINDAKİLER ÖNCELİKLE SİZE SORUYORUM  :hello2: )

BELTURA BAĞLI OLDUĞU İÇİN FİYATLARI DA UYGUN OLUR

AYŞEGÜL FOKURTU ÇOK GÜZEL ÇOK DA RAHAT FAKAT BU SEFER DAHA FAZLA KATILIM OLSUN DİYE
AVRUPA YAKASINDA OTURAN DAHA ÇOK ARKADAŞIMIZ OLDUĞU İÇİN O YAKAYI TERCİH DİYORUZ  :icon_thumright:

estim

benimde bir önerim var, bakırköyde çamlaraltında diye bir yer var. fokurtuya benziyor biraz  :laughing7: karşıdan gelenlerde tek vasıta kullanarak gelebilecekleri  bir yer (vasıta=IDO)

buğün fiyatlar hakkında biraz bilgi aldık,
açık büfe kahvaltı 15 ytl (60 çeşit kahvaltılık ürün varmış  :hungry: )
ortaya çay servisi için demlik yani sevamer gibi bişey koyuyorlarmış herkes kendi çayını alıyormuş(masaya özel)
çocuklar için oyun alanı var

yarın eşim gidip büfenin ve etrafın resmini çekicek, şimdilik kuş bakışı görüntü veriyorum

[eklenti yönetici tarafından silindi]

estim

resimler üzerine çizimleri ben yaptım   ;D :toothy10: :ehi:

esinciğim süpersin valla ne diyim. :-* ne güzel araştırmışsın. bence kızlar kabul eder bu fikri. :icon_thumright:

burcu-emir

esin maşallahın var cin gibisin  :nazar:
eee şimdi karşıda mı buluşmaya karar verdiniz  :y25:

estim

burcucum çoğunluk bu tarafta olduğu için burda dedik ama  :dontknow:

önerdiğim yerden resimler  ;D

[eklenti yönetici tarafından silindi]

esin çok güzel bir yermiş gerçekten :icon_thumright: maşaAllah hafiye gibi çalışmışsınız eşinle :k06: