GECE GEÇ YATAN BEBĞİNİZLE NASIL BAŞ EDİYORSUNUZ?

Başlatan sevda, 11 Ağustos , 2007, 00:43:51

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

DOKTORA GIDINCE BENI DE ANLAT :toothy10: :toothy10: :toothy10:SITEDE BI ARKADAŞ VAR ONA DA NE ONERIIRSINIZ DIYE BI SOR :ehi: :ehi: :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

BAŞKA DOKTOR VARSA DEĞİŞTİR TABI..BAKARSIN YENI DOKTOR UGURLU GELIR :amin: :amin:

βαlκιz

:k06: :k06: :k06: yok degiştirimimm şakacı dktor iyyi yaa çocuklarda seviyoo hemde hemşerim doktor tanıdıkk tanıdık ama yardım etmiyooo uyku içinnn :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

@ssemra@

Ya kızlar benim oğlum önceden saat 10 buçukta uyurdu gece çok sık uyanırdı ama emzirip yatırırdım sabah 8 de kalkardı, git gide sapıttı saati 11 yaptı 12 yaptı şimdi 1 1,5 oluyo, adam gibi uyusa geç yatmasınada razıyım ama altı kuru karnı tokda olsa saat başı kalkıyo, gece birlikte ağlayıp duruyoruz sinirlerim bozuldu iyice yaa :BangHead: :BangHead:

βαlκιz

ben neler çektimmm valla 24 saat uyumadım olduu doktorum bebek için uyku düzenleyici damla vermedi sen düzeltmeye çalış dedi neyseki düzeldi en geç 12 de yatıyolar 7 de kalkıyolar böyle iyi valla önceden 7 de yatıyoduk  :cildir: bunada şükür
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ஐƸ̵̡Ӝ̵̨̄ƷeFSuNLuƸ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒஐ

Alıntı yapılan: sevda - 11 Ağustos , 2007, 00:43:51
Gece geç yatan bebeği olan varmı arkadaşlar benimki hem gündüz uyumak istiyor hemde gece geç yatmak , siz nasıl baş ediyorsunuz uyku sorunuyla. ???
sevdacım asyada öle gündüz yatıyor gece yatmıyor bende ne yapacagımı şaşırdım 7 ayımıza girecez nerdeyse bi düzene giremedik hep degişiyo yatma saati bakalım aklımda 1 yaşından sonra düzene sokma var uykusunu

Uploaded with ImageShack.us

miray

Alıntı yapılan: รεოгﻪ - 07 Aralık , 2009, 14:47:16
Ya kızlar benim oğlum önceden saat 10 buçukta uyurdu gece çok sık uyanırdı ama emzirip yatırırdım sabah 8 de kalkardı, git gide sapıttı saati 11 yaptı 12 yaptı şimdi 1 1,5 oluyo, adam gibi uyusa geç yatmasınada razıyım ama altı kuru karnı tokda olsa saat başı kalkıyo, gece birlikte ağlayıp duruyoruz sinirlerim bozuldu iyice yaa :BangHead: :BangHead:
semracım malesef bozuluyo sinirler bi dönem
benim sinirden ve üzüntüden saclarım dökülmeye baslamıstı
ama yasına girince yavas yavas hersey düzene giriyo tabi alıştırmaya baglı
bu dönemlerde diş dönemleri ek gıdaya geciş dönemleri falan
cok zor ama geciyo inan
allah sana sabır bebişinede rahatlık versin canım

βαlκιz

ya siz bir bebekle böyle sitem ederken ben diyomki kendimi öldürimm uyumayan iki bebek düşünün kendinizi avutun  :y25: :y25:

@ssemra@

Alıntı yapılan: (¯`•._.•ραραтуαм •._.•´¯) - 07 Aralık , 2009, 21:51:24
Alıntı yapılan: รεოгﻪ - 07 Aralık , 2009, 14:47:16
semracım malesef bozuluyo sinirler bi dönem
benim sinirden ve üzüntüden saclarım dökülmeye baslamıstı
ama yasına girince yavas yavas hersey düzene giriyo tabi alıştırmaya baglı
bu dönemlerde diş dönemleri ek gıdaya geciş dönemleri falan
cok zor ama geciyo inan
allah sana sabır bebişinede rahatlık versin canım

Saol canım gerçekten anne olmak çok zor ve bir okadar güzel, inşallah zamanla düzene giricek..  :opucuk:
Balkız iki tane tatlı yavru sevmeye gelince güzel ama böyle zamanlar da çoook zor Allah sana iki misli sabır versin :amin: