08 Mayıs , 2024, 20:33:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

UNUTMA BENİ

Başlatan miray, 17 Nisan , 2009, 18:59:21

« önceki - sonraki »

Balböceği

bilmem biri hastanedeydi eda bisiler diyoduuu bende anamadimm  :k06: :k06: :k06:

miray

KIZ EDOS SEN BASKA DİZİDEN BAHSEDİYON SANIRIM  ::)
UNUTULMAZ OLMASIN O  :laughing7:

Balböceği

yok kiz atv deki unutulmazdannn eda hastanedeydiyaaa hatta onu kizina yagmuruna bagisla dedi kizzz  :k06:

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

Balböceği

Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 25 Şubat , 2010, 00:40:27
KIZ EDOS SEN BASKA DİZİDEN BAHSEDİYON SANIRIM  ::)
hahahahahahahhahahaha kiz burda unutma beni yaziyormusss ben aylardir unutulmaz diye okuyom anacim

ne uunut beniyi nede unutulmaza bakiyommm sevmiyommmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

miray

BENCE GÜZEL ARADA SIKIYO AMA BAZEN HEYECANLI OLUYO
AMA BASTAN İZLEMEDİYSEN PEK BİŞEY ANLAMAZSIN KARISIK İŞLER YANİ  :D  :k06:

Balböceği

zaten fazla bisieye bakmiyom kucuk akdinalr kapali carsiii ama otekiler karma karisikkk

hele su unutulmazzzz iggggg

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: вαℓвσ¢єgi✿εїз - 25 Şubat , 2010, 00:47:45
Alıntı yapılan: ♫♥♪.ραραтуαм.♫♥♪ - 25 Şubat , 2010, 00:40:27
KIZ EDOS SEN BASKA DİZİDEN BAHSEDİYON SANIRIM  ::)
hahahahahahahhahahaha kiz burda unutma beni yaziyormusss ben aylardir unutulmaz diye okuyom anacim

ne uunut beniyi nede unutulmaza bakiyommm sevmiyommmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
.   

βαlκιz

off yeni sezon başladından beri 2 kere izleyebildim yaa
o saatlerde hep uyuyo oluyordum  :k06: :k06:
ama netten baktım çok saçmalaştı yaa  :cildir: :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

мiŁenα.

Annem teyzemlerdeyken sürekli bunu izletti şimdi bende bakıyorum ara ara :tongue3:

:love9: :love7: :love9:

HASRET!M S@N@

BENCE COK SACMA SAPAN BİŞİ OLDU O FİLM İLK BÖLÜMLERİ COK GÜSELDİ O ZAMAN BAKIYORDUM AMA ARTIK HİÇ BAKMIYORUM

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

bende her izleyişimde saçma diyorum ama yine izliyorum:))
zaten saçma diziler kendini dahada izletiyo sanki..bi umut belki düzelir diye bekliyoruz galiba..

HASRET!M S@N@

O ARTIK DÜZELMEZ KÖRDÜĞÜM OLDU CANIM KARMAKARISIK BİŞİ OLMUS

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

aman zaten kızların hepside çirkinnn... başka bulamamışlar sanki..izlenecek dizi deilde işte başka bişiy olmayınca bakılıyo..

HASRET!M S@N@

EWET NYA HEPİ ÇİRKİN HELE İLKAY BİR NUMARA AMA NEDENSE HERKESTE ONA ASIK BİRAZ EMİNE GÜZEL