UNUTMA BENİ

Başlatan miray, 17 Nisan , 2009, 18:59:21

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

**YeŞiLzEytİN**

bencede ben uzun süredir takip etmiyorum o filmde en sinir olduğum nazlı ve abisi iki kardeş çok kötüler...
gυωєη∂ıgıм тєк ѕєун!!αуηαуα вαктıgıм∂α gσя∂υgυм ωє уυкαяıуα вαктıgıм∂α gσяємє∂ıgıм∂ıя!!!    

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

βαlκιz

güzel dizi yaa acaba  ilkay ve alinin sonu nolcakk off rauff ççok kötüüü  :caca: :caca: :caca: 
alinin bebegi çok tatlı ama yaaa  :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

vuslat

geçen sezon o dizinin tutkunydum onlarla üzülür onlarla sevinirdm bu sezon bıraktım izlemeyi.. hayatta yeterinde üzüleceğimiz konular varya hani bu sezon  sadece beni güldürücek dizileri ve eğlence programlarını izlemeye başladım  ;)

[/ur

βαlκιz

ama saat 3 de başka dizi yokki napim bende onu izliyorum iştee  :k06: gerçi geçen sezon daha iyiydi şimdi sıkıcı ama idare eder işteee yaaa
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

vuslat

Alıntı yapılan: вαℓкız - 12 Kasım , 2009, 17:43:25
ama saat 3 de başka dizi yokki napim bende onu izliyorum iştee  :k06: gerçi geçen sezon daha iyiydi şimdi sıkıcı ama idare eder işteee yaaa
gündüz saat 3 te esra erola bakıyorummm süper tipler çıkıyoo ölüyorumyaaa..  :k06: :k06:

[/ur

miray

bende izliyordum gecen sene ama izlemiyorum artık
sıktı artık rauf un kötülükleri  :caca:  :cussing:  :cildir:  :violent1:

Balböceği

ordaki basrol oyunlari otekini bilmiyom eda varya sikcam bogazini allagim orp....
kanala zumlamak bile istemiyommmm millette ona gore yasiyor zaten  :cildir:

βαlκιz

ayy yavuzun annesi öldü yazık çok ağladım yaaa
gerçi eskisi kadar heycanlı gitmiyo dizi ama izliyorum

nisan rüzgar

BENDE TAKİP EDİYUM DİZİ GÜZEL...bi kaç gündür kaçırıyorum ama

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

heyecanlı olmaya başladı bence eminenin şerife attığı tokat manyak hoşuma gitti ohhhhhhhhhh beter olsun şerefsiz adi
alide nazlıyla ne güzel oynuyor aferim ona

βαlκιz

evet heycan doruktaa  :muzz: :muzz: :muzz:
mehtaba deli oluyorummm bide muzo yaa  :ehi: :ehi: muzaffer beye  :toothy10: :toothy10:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende o saatlerde yenı uyanmış oluyorum çok begenıyorum..o şerıf hıç mı tebbesum etmez ya hep asi takılıyor ınsan azcık guler demı  :caca:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

bende bende mehtap varya tutucam onu böyle saçından duvara duvar çarpıcam :ehi:

muzoda hem sinir bozucu ama şaziment ne güzel yaptı bugün feleği şaştı valla bence muzo çok komik :ehi: