Kuzuşum nezaman emekler

Başlatan Ayla, 16 Nisan , 2009, 23:55:17

« önceki - sonraki »

dangerguard

MERHABA  :hello:BEN GÜLCAN  BENİM KIZIMDA 7 AYLIK  AMA DAHA YENİ YENİ  EMEKLEMEYE CALISIYO  :director:HEPİMİZE KOLAYLIKLAR DİLİYORUM :k06:

@ssemra@

Selam arkadaşlar, benim oğlum 11gün sonra 6aylık olucak, şimdilik geri geri gidiyor :D Bazende bişeye yetişmek için hızlı hızlı taytay yapıp ileri yüz üstü atıyor kendini, yakında emekleme işini çözücek inşallah :k06:

kapriss

Alıntı yapılan: Ayla - 16 Nisan , 2009, 23:55:17
Kızlar,
Kuzuşum 6,5 aylık. Sürekli kucak istiyor. Doktorumuz kucağa alma bırakın yere diyor. Ama benim kuzuşum doktoru dinlermi.Napıcam bilmiyorum. yere bıraktığım an ağlıyor.Emeklemesi için yerde çaba göstermesi gerekiR. Ne yapmalıyım? :'(

canım benimkide öyleydi sürekli kucağımızdaydı.8 aylıkken emeklemeye başladı 11 aylıkken yürüdü şimdi 13 aylık ama halen kucak düşkünü

@ssemra@

Poyraz nihayet emeklemeyi öğrendi,  :nazar:  dün birden bire emekleme başladı, şuan çok hevesli yerinde durmuyo dört dönüyo evde, yandım ben  :k06:

βαlκιz

negüzel bişey dime emeklemesiii bizimkilerle baş edilmiyooo şimdi heryerden tutup yürüyolar koltuktan falan tutup ama ilk emeklemeleri çok komik güzel oluyo yaa maşaallah poyrazaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

@ssemra@

Alıntı yapılan: Oº°'¨ ¨'°ºO BaLkIz Oº°'¨ ¨'°ºO - 15 Kasım , 2009, 23:02:36
negüzel bişey dime emeklemesiii bizimkilerle baş edilmiyooo şimdi heryerden tutup yürüyolar koltuktan falan tutup ama ilk emeklemeleri çok komik güzel oluyo yaa maşaallah poyrazaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Saol canım :opucuk: Gerçekten çok güzel bir duygu, ilk gören benim bu da ayrı güzel benim için  :occasion14: Paytak paytak çok komik görünüyo :k06: Allah sana sabır ve kolaylık versin ben iki tane olsa ne yapardım bilmiyorum valla, bi taneyle zor başa çıkıyoruz 3 4kişi :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

ya bizim umut çok yaramazz hiç durmuyooo valla şaşırdım artık zaptedemiyorum çekmeceleri döküyoo dolapları açıyoo döküyoo herşeyi atıyooo atma huyu başladı bidee eline bişey verince atıyoo koltukta oyuncak varsa onu alıp yere atıyoo  :-ooo bide bardak meraklısı olduu biberondan su içmiyoo bardaktan içicekkk  :) uğur sakin kendi halinde hepp yavrumm uslu inş hep öle olurr ama umuttan çekicem var gibii ilk umut emekledi bizde herşeyde önce umut önce ugura rehber oluyo  ögretiyoo  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

şuliş

benim kızımda 7 aylık emekleme yok sadece yuvarlanıyor bakalım ne zaman emekleyecek

ışıl.nur

yuvarlana yuvarlana gıdıyo gıtcegı yere

yarenyagmurefe

bnm iki kızımda emeklemeden önce yürüdü yürüteçe koymustum ama oglumu yürütece koymuyorum 7 ayına 1 hafta kaldı ama sadece dönüyor tembellik ediyor yüzüstü yatmayı sevmiyor ztn hiç inşlh biran önce emekler biri olsun yürümeden emeklesin istiyorum yerde bidi bidi gezsin     :muzz:

@ssemra@

Arkadaşlar hiç acele etmeyin boşverin böylesi daha iyi, ben artık zaptedemiyorum, benim oğlum emekleyip 3 gün sonrada tam 7 aylıkken tutunarak yüremeye başladı :nazar: tamamen yüremeye başlayacak diye ödüm kopuyor ama :k06:

Demet_dk

bizde henüz bi gelişme yok  :'(
yattığı yerde sağa sola dönüyo ayakta tuttuğum zaman b1-2 adım atıyo o kadar

yarenyagmurefe

ne güzel işte benimki emeklemiyor ama yaramazlık yapmak istıyor yapamadıkca aglıyor kerata   :k06:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

benım kızımda emeklemıyor poposunu suruyerek gıdıyor bıraz ama hala normal bı sekılde emeklemıyor  :dontknow: :dontknow:

mandalinaportakal

oğlum 8 aylıkken emekledi.10.5 aylıkken yürüdü  :nazar: