500.000 TL niz olsaydı ne yapardınız

Başlatan miray, 13 Nisan , 2009, 12:15:42

« önceki - sonraki »

= - =SeLSeBiL= - =

şuan oturdugumuz ev de kendi evimiz ama kaynana elti aynı binada oturuoz güzel bir villa alırdım bahcesi havuzu herşeyi olacak
HAYAT; siz başka planlar yaparken, "başınıza gelenlerdir".  bebek istiyorum:(

___kıymık___

guzel bı anaokulu yaptırırdım :basardim:
kendime 4+1 ev alırdım
kayınvalıdemede fourblex bir vılla alırdım :basardim:

hımm bıde eşime sıyah kendıme beyaz bırer infiniti alırdım :basardim: :basardim:

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

olsaydi kesin hanimi n ciftligi satin alirdimm  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

___kıymık___

kız hanımın cıflıgıne elatmışken banada mehmet aslantugu alsana :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: ...sema... - 18 Ocak , 2010, 12:21:59
kız hanımın cıflıgıne elatmışken banada mehmet aslantugu alsana :k06:
hih napacan o kart horozu kizz ben sana ne cengaverler alirim 500.000 tl yeee  :ehi: :ehi:

___kıymık___

allah ıyılıgını versın emiiii

ozaman bacına ezeli alll :basardim:

ama kenanı degıl ezeliiiiiiiii :suclu:

duygusu

asuman1981

ÖNCE KENDİME GÜZEL Bİ KREŞ AÇARDIM KALIRSA EV ALIRDIM KREDİYLEDE Bİ KENDİME Bİ KOCAMA ARABA ALIRDIM :muzz:

__nil__

şahsıma ait mi kocamla ikimizin mi olucak bu 500.ooo ..sahsıma ait olursa eşimin yapmasını beklemeden ben kendime bi anaokulu açardım...eşim müteahhit o yapıcak ama şimdş istemiyorum biraz deneyimleneyim öyle. onun haricinde eşimde olsaydı pek bişi farketmezdi ev yapmak için kullanırdı gene..o işlerdede bu para pek büyük bi para olmadığı için onun hayatında bişi değişmezdi

βαlκιz

çatır çatır harcardım çogunu
sonra çocuklar için yatırım yapardım
eşime vermem o çalışsın banane :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

BENDE KENDİME HEMEN BİR SÜT FABRİKASI KURARDIM GERÇİ BU PARA YETMEZ AMA OLSUN KÜÇÜK BİŞİ OLURDU HERHALDE

βαlκιz

süt fabrikası deme deme  :ehi: eşim süt fabrikasında çalışıyoo :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

Alıntı yapılan: balkızZz - 04 Aralık , 2010, 05:06:36
süt fabrikası deme deme  :ehi: eşim süt fabrikasında çalışıyoo :cildir:

deme öyle deme öyle :ehi: :ehi: :ehi:

gülşahh alemsin kız  :opucuk:

esma...

ılk etapta guzel bı alısverıs  ,daha sonra kendıme bı ev ,ben cok ıstesemde esımın ıstegıyle alamadıgım ehlıyet ve araba mı alırdım .tabıkı cok ıstedıgım kabeyı zıyaret  aılecek.bıde taksı plakası alır catır catır yedırırdım cocuklarıma ılerde:)))

hüzünden_gelme

şöyle en lüxsünden lokanta açardım  :k06: kendı yemeklerımı sergılerdım altıma son model araba yatlar katlar :ehi: :ehi: