500.000 TL niz olsaydı ne yapardınız

Başlatan miray, 13 Nisan , 2009, 12:15:42

« önceki - sonraki »

miray

ah keşke deyişlerinizi duyar gibiyim  :laughing7:  :laughing7: çünkü bende diyorum ahh keşke olsaydı şuan hemen geniş yepyeni ferah bir  ev alırdım çünkü kirada oturmaktan bıktım  :cildir:  :cildir:  :cildir:

мiŁenα.

500.000tl olsa valla kayınvalıdeme en uzak sehre gıder bı ew alırdımmm bole dag tepe olsun kı gelemesın :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

miray

:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: hayyyy sen çok yaşa emi ayşecim aaaynennn bende öyle bişey isterim  :amin:  :amin:  :amin:  :amin: 

мiŁenα.

500.000 tl cıksa kutuplara gıderım heralde :k06: :k06: :k06: :ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

cunku esımın annesı sogugu hıc sewmıyo gelemezzz :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi:

Beyaz.Güvercin

kızımıda alır cok uzaklara giderdim herseyimi silerdim eskiyi unutur kızımla baş başa kalırdım :(
bir umuttur miniğim

мiŁenα.

valla herkesin degısık hayallerı var mırayyy :k06: :k06:

goncagul

esımın tum boorclarını sıler herseye sıl bastan baslardıkkkkkkkkkk :love3: :love3:

can yine cannnn

biz 8 kardeşiz aynı şehirden bir bina  alır ailemle hep beraber olurdum tabi kayınvalidemde kaynımda içinde olacak walla benim hiçbir sorunum yok ben şanslıyım o anlamda :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
can dediklerim....

can yine cannnn

eeeeeeeeeee 500.000  tl isteyen yok galiba hani hayalleriniz kızlar
can dediklerim....

KADRİŞ

benim o kadar param olsaydı ilk önce hacca kabeye gitmek isterdim tüm ailemide götürürdüm insan oğlu derdi isteği bitmezki yazmakla bitiremem yani ama oğlumun eğitimi için yatırım yapardım iş yatırımı eşimede daha büyük bi işyeri açardım ayy  :cildir: bitmiyoki  :icon_scratch:

YAVRULARIN EN BALLISI EN YAKIŞIKLISI.........

can yine cannnn

ay ewet canım insan oğlu doymuyo istedikçe istiyo
bende oğluma önce eğitim için yatırım
sonrada durumu iyi olmayan öğrencilere burs verirdim
can dediklerim....

мiŁenα.

05 Haziran , 2009, 16:45:54 #12 Son düzenlenme: 05 Haziran , 2009, 16:48:09 ŞeKeRRiiMşEkErRrRr=)
buyuk bı ıs kurardım kendımeee:ehi: :ehi:

βαlκιz

ben önce eşime büyük bi dükkan açardım altına bide son model bi araba kendimede güzellik salonu açardım  :ehi: çocuklara 4 tane dadı birden tutardım   :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

cok sükür ev derdim yok kendi evimiz saten ama daha büyük bir eve cikmak isterdim mesela ters dublexler oluyor ya cati kati falan.....

bebisim icin yatirim yapardim ve cesme yapmayi cok isterdim ....