Polikistik Over Sendromum Var :( Çok Çaresizim...

Başlatan >Gülbade<, 10 Nisan , 2009, 16:06:12

« önceki - sonraki »

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: lavii - 12 Mart , 2010, 22:48:16
benim kociş de bana kızmaya başladı valla billa  :k06: :k06: :k06:

kızlar ben bu gün doktora gittim. doktorum gerçekten çok iyiydi.. bana glukofen diye bi ilaç verdi. ben de zaten 3 gündür soğan suyunu içiyorum havuçun dediği gibi.. hakkımızda hayırlısı  ;) ;) ;)

canım soğan kürüyle ilaç aynı anda yapılmıyormuş 

ama yine de sen bilirsin 

Uploaded with ImageShack.us

°•.ℓανιηуα.•°

hadi yaa... doktora da sordum ama o eşin kokudan rahatsız olmuyorsa içebilirsin dedi. ben de yok koku yapmıyo dedim. o halde o da iç dedi. neyse.. şunu biliyorum ki çok fena bi diyete girdim. çok zayıflicam. dün doktorum da dedi: zayıflamazsan yumurtlama olmaz die.. :( bakalım artık hedef 15 kilo kızlar.. :hungry:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

°•.ℓανιηуα.•°

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

°•.ℓανιηуα.•°

iyi olmaya çalışıyoz be sibel  :occasion5: :occasion5:

kızlar bu glukofen ve soğan suyunun birlikte içilip içilmeyeceği konusunda bi yorum yapmadınız.. sabırsızlıkla bekliyom valla billa  :icon_scratch: :icon_scratch:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: lavii - 13 Mart , 2010, 14:17:17
hadi yaa... doktora da sordum ama o eşin kokudan rahatsız olmuyorsa içebilirsin dedi. ben de yok koku yapmıyo dedim. o halde o da iç dedi. neyse.. şunu biliyorum ki çok fena bi diyete girdim. çok zayıflicam. dün doktorum da dedi: zayıflamazsan yumurtlama olmaz die.. :( bakalım artık hedef 15 kilo kızlar.. :hungry:
drun iç dediyse iç o zamn

ibrahim saraçoğlunun yalancısıyım  :k06:

bende diyete başlamıştım

benm dr da sürekli zayıfla hamile kalacaksın hemen diodu

inş zayıflarsın canım   :hello2:

Uploaded with ImageShack.us

linda25

merhaba  bayanlar, ben Linda. aranıza hoşbulduk  :occasion5: ben de 1 ay kadar önce polikistik over teşhisi konuldum belirtilerini aslında tam göstermeden. cuma günü gittiğim bi doktor bende böyle bişeyin kesinlikle olmadığını, hiçbir problem olmadığını söledi. :dontknow: aslında çok şaşırmakla beraber  cuma gününden sonra biraz daha umudum arttı tabi. şimdi bir doktora daha gidicem emin olmak için.ama anlamadığım bişey yanılma olabilir mi böyle bir durumda. ilk gittiğimde doktor bana da gösterdi ultrasondan.adetimden bikaç gün önceydi.aslında çok kalın ,tam göremeiyorum ama dedi pco var dedi yani.şaşırdım kaldım valla.
lavicim inşAllah atlatırsın en kısa zamanda ve belki de aynı günlerde hamile kalıp okulu ayağa kaldırırz ne dersin? :amin: valla çok isterim  ;)

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: linda25 - 13 Mart , 2010, 18:56:11
merhaba  bayanlar, ben Linda. aranıza hoşbulduk  :occasion5: ben de 1 ay kadar önce polikistik over teşhisi konuldum belirtilerini aslında tam göstermeden. cuma günü gittiğim bi doktor bende böyle bişeyin kesinlikle olmadığını, hiçbir problem olmadığını söledi. :dontknow: aslında çok şaşırmakla beraber  cuma gününden sonra biraz daha umudum arttı tabi. şimdi bir doktora daha gidicem emin olmak için.ama anlamadığım bişey yanılma olabilir mi böyle bir durumda. ilk gittiğimde doktor bana da gösterdi ultrasondan.adetimden bikaç gün önceydi.aslında çok kalın ,tam göremeiyorum ama dedi pco var dedi yani.şaşırdım kaldım valla.
lavicim inşAllah atlatırsın en kısa zamanda ve belki de aynı günlerde hamile kalıp okulu ayağa kaldırırz ne dersin? :amin: valla çok isterim  ;)
ilahi... :ehi: :ehi: :ehi: kız var ya sen adamı öldürürsün:) biz bi hamile kalsak zaten var ya okul ayağa kalkar... bu arada bence sende gerçekten PKO yok. çünkü sen oldukça zayıfsın,tüylenmen yok bi de ultrasondan da çıkmadı zaten... tabiki emin olmak için bi doktora daha git. ama canını da sıkma okmi tatlış  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar bu hap (glukofen) inanılmaz mide bulantısı yapıyo ve ishal de yaptı.. artı soğan suyunu da içince ölü gibi gezmeye başladım..  :y25: :y25: :y25:

yalnız şu da bi gerçek kiii canım da hiç bişiy yemek istemiyor.. ki ben normalde canı sürekli bişiler isteyen biriydim  :D  beni zayıflatacak gibi görünüyo...

βαlκιz

kızlar zayıf ve tüylenme yok diye pko olm1az diye bişey yok
ben 17 yasımdaydım 48 kiloydum tüylenme falan yoktu ama kist vardıı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°•.ℓανιηуα.•°

kesinlikle sana katılıyorum balkız.. bende de tüylenme yok ama PKO luyum... illa bütün belirtiler görülecek diye bi kural yok... :honk:

linda25

ya napcamı  şaşırdım işte. biri var dedi,ilkinde bana sıralı küçük küçük bişeyler gösterdi.ilgisizdi zaten bu yüzden  :violent1: ..kırasım gelmişti.diğeri kesinlikle yok dedi..bakalım ben de yarın ya da salı günü başka bi doktora gitcem. emin olmaya calışıcam. :amin: Allahım hayırlısı olsun. hepimiz için kızlaarrr  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: demek dşüyor bize de lindacım... sen en garanti bi doktora daha git.. içinrahat etmiş olur böylelikle...

°•.ℓανιηуα.•°

canım soğan kürüyle ilaç aynı anda yapılmıyormuş 

ama yine de sen bilirsin 
[/quote]

havuççum ben ibrahim saraçoğluna yazdım ve bana mail yoluyla döndüler saolsunlar.. ilaç ile kürümüzü aynı anda içebilirsiniz,hiçbir sakıncası yok diye bi yanıt yollamışlar.. buradan ilaç ve soğan suyunu beraber içenlere duyurulur.... :occasion14: :occasion14: :occasion14: