27 Nisan , 2024, 11:31:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Polikistik Over Sendromum Var :( Çok Çaresizim...

Başlatan >Gülbade<, 10 Nisan , 2009, 16:06:12

« önceki - sonraki »

mavibiberon

ama yinede boyuma göre kilom fasla çıkıoo  bi 5 kilo vermem gerekioo ama napiim veremiom bende böle güselim hıh

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

bende balık etliyimm sekerimm kadın dediginn etli olcak azcıkkk dimiii  :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

mavibiberon

e yani kadınn kalçalısınyemeğin salçalısı die boşa dememiş atalarımız demi amaaaa

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

°•.ℓανιηуα.•°

yaahhhhh beni uyku tutmadı,bissürü şeyler yazmışsınız kızlar  :occasion14: :occasion14: :occasion14:

şu yazdığınız bi ilaç var ya glucophage... bunu doktor mu yazıyor yoksam eczaneden alabiliyor muyuz? bi de ne işe yarar bu hap..

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

doktor veriyo güzelim onu normalde seker hastaları içiyo onu yumurtalıkları hazırlıyo bebiş için öle dedi doktor

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

kızlarr bennn cıkıyorummmm allaha emanet olunn hayırlı gecelerrrrrr  :opucuk:
yarın görüşmekk üzere  :wave:

mavibiberon

tatlım sibelinde dediği gibi doktor veriyo hamileliği hızlandırıyormuş

buket_berru

lavii aramıza hoşgeldin ben buket acil şifalar diliyorum canım
***berru***

°•.ℓανιηуα.•°

teşekkür ederim buket.. soğan suyu kürünü bu gün yapmaya başladım.. ayrıca cuma günü de okuldan kaçıp kadın doğum uzmanına gidiyorum.. hakkımızda hayırlısı..

ertl

merhaba kızlar yeni arkadaşlar göryorum
hepiniz hoşgeldiniz  :opucuk:
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

--elif--

cnm hoşgeldin  :flowers: bence hiç üzülme benm tanıdığım var pkolu olupta hamile kalan kısa bi tedaviden sonra sende kalırsın inş.  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

ebrar ve tuğba.. teşekkür ediyorum sizlere.. bu site harika ama gerçekten.. bana dünden beri o kadar şey kattı kii....  :love9: :love9: :love9:

buket_berru

valla banada çok şey kattı bu site eşim artık benimle ilgilenmiyosun diyo ama napayım kopamıyorum siteden :D
***berru***

mavibiberon