29 Nisan , 2024, 03:00:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Polikistik Over Sendromum Var :( Çok Çaresizim...

Başlatan >Gülbade<, 10 Nisan , 2009, 16:06:12

« önceki - sonraki »

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

heee su glucophage diye ilactı bende içtim kist yoktuda hamişlik gerceklessin diye ve o ay hamiş kaldımm  :muzz:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

βαlκιz

Alıntı yapılan: '''''''sibel'''''' - 09 Mart , 2010, 23:35:26
heee su glucophage diye ilactı bende içtim kist yoktuda hamişlik gerceklessin diye ve o ay hamiş kaldımm  :muzz:
evet evet ben o ilacı çok seviyorumm  :ehi: :ehi: :ehi:
doktor bana 2 ay iç haziranda hamile kalcan dediii
ben 1 hafta içtim sonra bişeye sinirlenmiştim çöpe attım ilacı
mayısta hamile kaldımm  :basardim:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

yaaaa o ilac sevilmez miiii  :k06: bende hala duruyoooo hepsni içmeme gerek kalmadııı gerisi kaldııı  :hello2: :hello2:

βαlκιz

babamda kullanıyo onu
ama hamile kalmak için degil tabii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
şeker hastası o yüzdenn  :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

βαlκιz

mavibiberon

tatlım şu glucophageyi bende kullanıyorum günde 1 defa iç dedi doktor siz de ölemi kullanıosunuz

βαlκιz

evet bende günde yarım yarım içiyordum
sabah akşam

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: cansuu_21 - 09 Mart , 2010, 23:46:46
tatlım şu glucophageyi bende kullanıyorum günde 1 defa iç dedi doktor siz de ölemi kullanıosunuz
bende gece yatarken alıyodum 1 tane adetin 5 gununden itibarende serophone kullandımm

mavibiberon

sözde zayıfaltçak dedi dr ben daha çok kilo aldım ayol midem bulanıo midemi bastırsın die daha çok yiyom yaff bu nasıl iş anlamadımm :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: lavii - 09 Mart , 2010, 21:48:02
sevgili balçiçeği.. çok geçmiş olsun,gerçekten çok üzüldüm... ama şu bile çok güzel: en azından hamile kalabildiğini gördün.. Allahım yeniden nasip eder,hiç merak etme..
cansucum biliyorsun ki psikoloji hamile kalmakta çok önemli bir faktör.. lütfen sen de rahat ol biraz.. hakkımızda hayırlısı diyorum.. eşine karşı da kendini suçlu hissetmene gerek yok. emin ol ki o da  zaten biliyordur senin ne kadar çok ona bi bebek vermek istediğini...
sevgiler...
ay cnm saol cnmm allah razi olsun sendenn  :amin: :amin:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

Alıntı yapılan: cansuu_21 - 09 Mart , 2010, 23:51:07
sözde zayıfaltçak dedi dr ben daha çok kilo aldım ayol midem bulanıo midemi bastırsın die daha çok yiyom yaff bu nasıl iş anlamadımm :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
kilo problemin mi var ki zayıflattıgını duydumm ama ben zayıflamadım

mavibiberon

aslında yok boyum 180 kilomda 78 boyum çok uzun ama vermen gerekio dedi dr anlamadım ki iskeletmi olayım :hieyt:

Balböceği

cansuu sen yine bende boyun uzun bende 1.70 81 kilo evlendikten sonra aldim 10 kusur kilooo manken gibiydimm
simdi 81 kiloyum diyomda inamiyorlarr 60 70 saniyorlarrr   :laughing7: :laughing7:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥