28 Nisan , 2024, 17:57:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SUDE'CİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUNNN!!!!!

Başlatan ARMAĞAN, 28 Ağustos , 2007, 12:40:22

« önceki - sonraki »

ARMAĞAN

NİCE SENELERE SAĞLIK VE SIHHATLE İNŞALLAH. YENİ YAŞINI KUTLARIM. ALLAH SENİ BEBELERİNE, BEBELERİNİDE SANA BAĞIŞLASIN. :amin: :amin: :amin:

sude

canım cok tesekkur ederım cok saol ınsallah seneye dogum gunumde bebeklerımle beraber kutlarım ınsallah allahım.ayy sasırdım valla tekrar tesekkur ederım.cok sagol
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

ilknur

sudecım doğum gunun kutlu olsun ıykı varsın nıce mutlu yıllara inşallah allahım dualarını kabul eder bırdahakı doğum gununu bebişinle kutlarsın :flowers: :love9:

sude

cok tesekkur ederım ılknurcum cok saol ınsallah aminn :amin: :amin: :amin:

ღ°cerenay.♥.

canım doğumgünün kutlu olsun.. :flowers: :hello2:
hediyende bebiş olsun inşallah :D

sude

canım cok tesekkur ederım ınsallah  bende anne olucam buna ınanıyorum.tekrar tesekkur ederım

Tebessüm :)

Sudeciğiiiim doğum günün kutlu olsun canııııım :opucuk: :flowers: inşaAllah bir dahaki doğum gününü bebişinle kutlarsın  :-*

sude

amin canım benım ınsallah agzını seveyım.[oyle derlerya] :ehi:ınsallahhhh bırdahakı sefere bebıslerım olurda bebıslerımle kutlarım çifte mutluluk yasarım.bu dogum gunumde herzamankı gıbı buruk kalbım.ama bırdahakı sefere burda olmaya yazmaya fırsat bulamıcam ınsaaaaaaalllllllllllllllaaaaaaaaaaaaahhhhh

Emine

Doğum günün kutlu olsun canım Allah sana senin kadar tatlı bir bebek nasip etsin inşallah  :amin:

sude

canım cok tesekkur ederım cok saol ınsalllllaaaaaaaahh amiiiiiiiiin.senın kızın kadar tatlı olsun yeter masalllah op yerıme tatlı kızını. :nazar:

ponçik

:angel12: GEÇ KALMIŞIM GEÇ KALMIŞIM  :angel12:
DOĞUMGÜNÜN KUTLU OLSUN SUDEEEEEE
ALLAHIM GÖNLÜNDEN GEÇENLERİ KABUL ETSİN İNŞALLAH
BU SENE SANA UĞURLU GELSİN
:occasion16:
[/color]

sude

yok yok gec kalmadın olsun onemlı degil :icon_thumright:
canım benım cok tesekkur ederım saol
amin amin ınsallah
ınsalllllllah ugurlu gelır  :basardim: :basardim: :basardim:ben basarırım kazanırım ınsallah :amin:
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

esra_yesiloz

sudecim doğumgünün kutlu olsun daha nice mutlu seneler dilerim  :flowers:  :love9: allah dualarını kabul etsin inşallah  :amin:

sude

esracım canım benım cok tesekkur ederım cok saol canım ınsallah amin :amin: :amin:
herkese cok tesekkur ederım tebrıklerınden dolayı cok mutlu ettınız benı ıkı gundur.bu moralle benım cok calısmam lazım sımdı :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: