PKO'LULAR GLUCOPHAGE'LA ZAMANINDA ADET OLDUM

Başlatan 2009, 08 Nisan , 2009, 12:31:28

« önceki - sonraki »

2009

merhaba kızlar,
ben pkoluyum ve zamanında hıc adet olamadım neredeyse. ve pko belirtılerınden ciltte yaglanma, saç dökülmesi, zamanında adet olamama ve dogal olarak yumurtlayamama problemım vardı. (kılo ve tüylenme şikayetım hiç olmadı) hapı bır aydır hıc sektırmeden günde 2 kez kullandım. pkoluların bilgisine efenim.... :flowers: umarım bundan sonraki adım da hamilelik olur ;D

isome

Alıntı yapılan: 2009 - 08 Nisan , 2009, 12:31:28
merhaba kızlar,
ben pkoluyum ve zamanında hıc adet olamadım neredeyse. ve pko belirtılerınden ciltte yaglanma, saç dökülmesi, zamanında adet olamama ve dogal olarak yumurtlayamama problemım vardı. (kılo ve tüylenme şikayetım hiç olmadı) hapı bır aydır hıc sektırmeden günde 2 kez kullandım. pkoluların bilgisine efenim.... :flowers: umarım bundan sonraki adım da hamilelik olur ;D

merhaba bende pkoluyum ve bende glukofene başladım sizin kullandığınız ilaçla aynı ilaçmı acaba gerçekten düzene giriyormu adet

2009

sanırım ikisi de aynı. yani ikisi de şeker ilacı... şekeri dengeleyen farklı isimde ilaçlar olduğunu biliyorum. glucophage 850mg benimki... siz ne zamandır kullanıyorsunuz? ben bebek istiyorum o yüzden başladım içmeye 2. ayında hamile kalanlar bile olmuş :D şimdi adet olabildiğime seviniyorum ben de... bakalım hayırlısı...

..BahaR●●

GLUKOFEN KULLANIORUM BENDE ŞEKER İLACI 1 HAFTADIR İÇİORUM İNŞ.BİR FAYDASI OLUR BENİM ADETİM DÜZENSİZ VE YUMURTALIKLARIM BÜYÜMÜOR İNŞ.İŞE YARAR GÜNDE 1 KERE YEMEKTEN YARIM SAAT ÖNCE İÇİORUMM....

2009

ben günde 2 tane içiyorum başta yalnızca 1 tane içebiliyordum mide ağrısı ve aşırı derecede halsizlik yapıodu bende. ama doktorum 1 tane işe yaramas içemiyorsan bırak boşuna içme demişti. klomen gibi hap tedavilerine başlıcaktı. doktorum keşke içebilseydin kendi kendine hamile kalabilirsin neden acele ediosun diyince içimde bir pişmanlık hissi oluştu. sonra ben inat ettim ve 2 tane içmeye başladım yan etkileri zamanla geçti. 1 aydan fazladır hergun yemeklerden sonra sabah akşam alıyorum. bence doktoruna bir danış çünkü pkolular için günde 2 tane öneriyorlar. tabi ilaca göre değişmiyorsa benimki 850mg x 2. umarım sende de işe yarar. bence fazla kilon yoksa bendeki gibi hemen fark ettiririr. zaten pkoluların en büyük düşmanı kiloymuş. kilo aynı zamanda hormonları bozduğu için vüut tepetaklak oluyomuş. sen nasıl tedavilerden geçtin biras anlatır mısın?

isome

ben glukofeni 1 aydır kullanıyorum sabah akşam tok ve 850mg.banada çok dokundu halsizlik bulantı 1 aydır böle geçmedi ama inadına bebişim olsun diye içiyorum ama ben bunu  yanında klomende içiyorum doktor verdi ve cuma günüde kontrole gidicem.

2009

ben de kullandığım ilk ay mahvoldum hatta kendi kendime 1 e düşürdüm ama baktım zamanla yan etkiler kayboldu. yani günde 1 tane içmemin faydası alışmak oldu. 1 aydır da düzenli içebiliyorum sabah akşam. en önemlisi de yemek arasında içmek hapı ne yemeğin üstüne ne de aç karnına tam arasındatavsiye ederim

Hayrünisa

meraba arkadaşalr bende bu siteye yeni üye oldumm bende de pko varr. doktor kontrolündeyim baaklım ne önerecek bana