Başarısız Tüp Bebek Denemesinden Sonra Umutsuzluğa Kapılmayın

Başlatan oozge, 08 Nisan , 2009, 09:47:29

« önceki - sonraki »

cndrellaman

Alıntı yapılan: lady_nar - 17 Eylül , 2011, 16:34:07
ayhh kızlar oldu belli oldu sonucum telefonla hber geldi geçen gün pozitifmişş nasıll mutluyum bilseniz allah doktorum seval hanımdan ve bütün merkez çalışanlarından razı olsunn allah olmayan herkese nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde kucağıma aldığım günleride gösterir allahım bana olamayan herkese nasip eder inşallah..

hayırlısı olsun canım tebrikler, bizimle paylaştıgın için bu mutlulugunu teşekkur ederiz. seval hanımla iletişimi koparmamaya çalış hamilelik sürecinde de sana güzel tavsiyelri olabilir ;)

hanimaga008

Alıntı yapılan: lady_nar - 17 Eylül , 2011, 16:34:07
ayhh kızlar oldu belli oldu sonucum telefonla hber geldi geçen gün pozitifmişş nasıll mutluyum bilseniz allah doktorum seval hanımdan ve bütün merkez çalışanlarından razı olsunn allah olmayan herkese nasip etsin inşallah sağlıklı bir şekilde kucağıma aldığım günleride gösterir allahım bana olamayan herkese nasip eder inşallah..

çok güzel çok sevindirici bence. bu arada ben de hamileyim. doktorum selman laçine sordum baya dikkat etmek gerekiyomuş hamilelik döneminde stresten falan uzak olmam gerekiyomuş o yüzden işimden de ayrıldım bir süreliğine ben.