Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım benim içime su serptin ya senden alıcagımız çok ders var ve aldım da zaten biliyorsun msn de konuşmuştuk

emin ol ben şimdikinde çok rahatım hiç stres yapmıyorum sabırla onun müjdesini bekliyorum rabbim hayırlısı ile

onu bana nasip etmesini beklıyorum bu sefer içim ferah ve huzur dolu eminim bu sfer gelicek meleklerim ben

sabrsızlıkla bekliyorum
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

sude

cok sevındım canım ınsallah alıcaz o guzel haberı sendende beklıyorum ınsallah enkısa zamanda allah yardımcınız olsun emegınızı bosa cıkarmasın rabbım kucagını bos bırakmasın ınsallah bu guzellıgı rabbım sanada yasatsın :amin:
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

sevim_li

çok teşekkür ederim benim transferim oldu 20 kasımda sonuç belli olucak hiç stres yapmadım çok şükür çok rahatımm huzurluyum bende şaştım kendime ama öyleyimmmm umarım sende çokgüzel sonuçlar alırsın benim az kaldı perşembe ne olacağı belli olucak ama allahım hayırlısını versin hepimize
4 senedir tek eksimiğiz sensinn herşey senin için ama yoksun

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım benim inş hayırlı haberlerını alırız ben de 20 kasımda ignelere başlıyorum rabbimin izniyle haberleri beklıyorum

canım inş hamişsindir
  :amin: :amin: :amin: :amin:

sena

sevimlicim merhaba bugün sonuçları alacaksın heralde çok heycanlandım canım inşallah hamilesindir  :amin:  :amin:  :amin:
merkezden gelen telefondaki ses sana hamilesiniz dediği zaman içinden bir kuş kopup uçamaya başlıyor inan canım tarifi mümkün değil ayakların yerden kesiliyor umarım sende bugün o duyguyu yaşarsın güzel haberlerini bekliyoruz

tülinimde başladı bugün iğnelere  onunda sevinmesi çok yakın  :amin:   :amin:

herkesin güzel haberlerini dört gözle bekliyorum  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet senacım bende dört gözle beklıyorum sevimlinin haberını umarım bugun çok mutlu olur canım benım

sena

sevimli canım nerdesin  :director:  :director:  :director:

sonuç çıkmadımı hala hadi bir ses ver  :love9:  :love9:  :love9:  :love9:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

bende çok merak ediyorum haber yok hala umarım olumlu bir sonuçla gelirsib canım   :binkybaby:

neslihan

İnşallah hayırlı haber almışsındır sevimli.Bende çok merak ettim hayırlısı inşallah

sena

sevimliiiiiiiiiiiiiiiiiiii cevap ver  :director:  :director:  :director:  :director:  :director:  :director:  :director:  :director:

canım bizim meraklandırıyorsun ama  :icon_scratch:  :honk:

hadi gel artık  :y25:

sevim_li

geç oldu sanırım cevabımm ama sıkı durunnn HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

canım hadi bakalım gözün aydınnnnnnnnnnnnnnnnn çok sevindim ya valla merakla bekledik senı nerden kaldın diye ama haberin çok mutlu etti

rabbim kucagına almayı nasip etsin canım
  :k06: :k06: :k06: :k06:

sena

:occasion5:  :occasion5:   :occasion5:  :occasion5:  :occasion5:  :occasion5:

gözün aydın canım rabbim kucağına almayı da nasip etsin  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:

cevap vermeyince çok meraklanmıştık ama beklediğimize değidi  :opucuk:

sevim_li

çok saolun kızlar gerçekten yanlız bırakmadığınız için allahım dualarımızı kabul etti şimdi sıra sapa sağlam kucağımıza almayı beklemeye geldi bu çok güzel bi bekleyiş olucak galiba  allahım herkese nasip etsinnnn  :love3: :flowers:

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

EVET CANIM ÇOK GÜZEL BİR BEKLEYİŞ OLCAK NASIL OLDU ANLATSANA TEK Mİ TUTTU KAÇ TANE KOYMUŞLARDI

SANA MERAK ETTIM BENIMDE İGNELERIM BAŞLADI BİLİYORSUN SANIRIM BAYRAMA YAKIN VEYA BAYRAM SONRASI

TRANSFERIM OLCAK HAYIRLISI İLE