Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım Ankara'da Hakan Yaralı var. Çok ünlü bir doktor ,tüp bebek konusunda da çok başarılı...Onu bir araştır istersen

duygucuk

canım allah yardımcınız olsun... benimde normal yolla hamiş olacağımı aklım kesmiyor artık...bende yavaş yavaş tüp bebek düşünmeye başlıyorum sanki...eşim ameliyat olalı 7 ay olacak ama hala hamile kalamadım.. rabbime yalvarıyorum normal yolla nasip etsin diye...2 sene oldu evleneli ama bir kere bile hamile kalamadım...zaten bugünlerde bebek fikrinden vazgeçtim bende yaza kadar beklemeyi düşünüyorum...olmazsa bizde eşimle tüp bebek düşünüyoruz...yazında çok yoğun oluyor gerçi randevu almak zor oluyor ama genede yaza kadar bekleyecez
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

sedaoz

inşallah yaza kadar normal olur her ikimizinde:)

kederli

Alıntı yapılan: kuzucuk - 22 Aralık , 2011, 21:32:49
canım benim de pek bilgim yok  :dontknow:  ama ben de yavaş yavaş araştırıyorum olmazsa yaza ben de düşünüyorum dediğin doktor istanbul damı  ?  :icon_scratch:  şimdiden Allah yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda bebişin gelir  canım  :amin:  :amin:  :amin:
saol canım hepimizi rabbim versin bebiş:)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: sedaoz - 23 Aralık , 2011, 10:37:22
arkadaşlar merhaba,
Eşimi ikna ettim sonunda ve tüp bebek yaptırmaya 3 sene sonra karar verdik.Aslında hiçbir problem bulunmadığından eşim karşıydı ama napalım yaş geçio :( bişey sormak istiyorum bu konuyla alakalı biz Nisan Haziran gibi düşündük ankarada yaptırmayı düşünüoruz,tavsiye ettğiniz bi doktor var mı? bide karar verdik hadi bu ay tüp bebek mi oluo yani bu işin öncesindeki prosedürler nasıl?ne zaman doktora gitmeliyim?????
tüp bebek yaptırmaya karar verdiğinizde dra giderken senin, hormon ve rahim filminin olması grekir... eşininde spermiyogram sonuçlarının olması gerekiyor... dr ön  muayene ediyor yumurtaların gelişimi normalse sorun yoksa dr bu ay başlayalım diyor (adetin 2- 3.günü bakılıyor ) işte normalse o gün ilaçlara başlanıyor bir problem varsa diğer aya erteleniyor tedavi... yani senin durumuna bağlı...

kederli

Alıntı yapılan: kederli - 22 Aralık , 2011, 18:04:55
kızlar tüp bebeğe gitmeyi planlıyoruz bi daki ay bitkisel bişey yapan varmı? yapmalımıyım yardımınıza ihtiyacım var :( : kızlar cem demirel gitmetmeyi düşünüyoruz giden varmı nasıl???
evet canım istanbulda doktora bu hafta gördüm onda karar kıldık hayırlısı bidaki ay dğüşünüyoruz.gelişmeleri bildiririm...dua edin

kederli

Alıntı yapılan: sedaoz - 23 Aralık , 2011, 16:54:59
inşallah yaza kadar normal olur her ikimizinde:)
[/quote
Alıntı yapılan: kederli - 24 Aralık , 2011, 00:29:20
Alıntı yapılan: kuzucuk - 22 Aralık , 2011, 21:32:49
canım benim de pek bilgim yok  :dontknow:  ama ben de yavaş yavaş araştırıyorum olmazsa yaza ben de düşünüyorum dediğin doktor istanbul damı  ?  :icon_scratch:  şimdiden Allah yardımcın olsun inşallah en kısa zamanda bebişin gelir  canım  :amin:  :amin:  :amin:
saol canım hepimizi rabbim versin bebiş:)
bn  evet istanbulda canım..

__nil__

ben 2. tüp bebek için izmirden istanbula gitmek üzere yola çıkıcakken bavullarımız bile hazırken hamile olduğumu öğrendm.hemde hamile kalmam imkansızken.rabbim sizede nasip etsin inş çok içten dua ediyorum.

kuzucuk

inşallah nilcim darısı başımıza  :amin:  :amin:  :amin:

beteray

BANA DA ARTIK NORMAL YOLLA İMKANSIZ GİBİ GELİYOR YAZA ANKARADA TÜP BEBEK DENİCEZZ

gulokan27

off off ALLAH ım herkeze nasip etsin yaa benım kı daha çok kısa bir süre bukadar uzuluyorum kı uzun zamandır bekleyenlerin en kısa zamanda olur inş :( :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nisan rüzgar

:amin: :amin: allahım istiyen herkesin kucagını doldursun inşşş ...bende 2 ci aşılamada olmssa tüpe geceriz diyorum kısmetsee inşş rabbim nasip eder

kuzucuk

10 Ocak , 2012, 20:04:59 #552 Son düzenlenme: 10 Ocak , 2012, 20:06:53 kuzucuk
ben de yaza kadar tedaviyi bırakacam artık  :suclu: hastaneye gitmekten her ay umutla beklemekten çok yoruldum  :suclu: Rabbim nasip edeceği zamanı çok ii biliyor tez vakit hepimizn yüzü güler inşallah  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  yaza olmazsa ankara ya da adanada tüp yaptırmayı düşünüyorum ben de hayırlısı bakalım  :amin:  :amin:  :amin:  :binkybaby:  :binkybaby:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: kuzucuk - 10 Ocak , 2012, 20:04:59
ben de yaza kadar tedaviyi bırakacam artık  :suclu: hastaneye gitmekten her ay umutla beklemekten çok yoruldum  :suclu: Rabbim nasip edeceği zamanı çok ii biliyor tez vakit hepimizn yüzü güler inşallah  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  yaza olmazsa ankara ya da adanada tüp yaptırmayı düşünüyorum ben de hayırlısı bakalım  :amin:  :amin:  :amin:  :binkybaby:  :binkybaby:
inşş  gerek kalmaz cnm bnm hepimiz için  :amin:

kuzucuk

inşallah canım tez vakitte gelir bebişler  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :amin:  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby: