19 Nisan , 2024, 01:11:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

KONYALI

cnm sen böle stres yapma ama...dusunmıcez bebıs oldumu dıye..en onemlısı bu...kafandan cıkart cok az kalmıs zaten haberler ıcın...en onemlısı psıkolojı cunku rahat ol...

KONYALI

evet tüp bebek bıraz zorlu bır asama...helekı o iğneleri kendıne yapmak en zoru...aslında hıc acımıyor hemde hıc..iğnelerın ucu cok ınce cunku...ama iğneyi kendıne yapmak zor...ama zor bır ıs...allah hıc kımsenın emeklerını bosa cıkarmasın...

HASRET!M S@N@

inş hepinizin cabaları olumlu sonuclanır canlarım benm

KONYALI

HASRET!M S@N@

inş bende bu asamalara gerek kalmadan kalırım gelecek ay doktora gidip baslıcaz bakalım ucundan

KONYALI

İNŞALLAH CANIM, AMA ŞÖLEDE BIR GERCEK VARKİ HİÇBİR SORUN YOKSA OLMAMASI İÇİN BİR NEDENDE YOK...AKLINDAN CIKARMAYA CALIS,GERÇEKTEN ZORLU DÖNEMLER...İNŞALLAH GEREK KALMADAN HAYIRLI VE SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE HAMİLE KALIRSIN...ALLAH KIMSEYI SINAMASIN..

nuhcan

BUGÜN 10. GÜNÜM KIZLAR BİŞEY HİSSETMİYORUM EN KÖTÜÜSDE EŞİME BUNU SÖYLEDİMDE ODA ÜZÜLÜYO BENCE VAR DİYO.EŞİMİN BENİM VE HERKESİN ALLAH HAYAL KIRIKLIĞI VERMESİN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK

nuhcan

KAFAYA TAKMAMAK ELDE DEĞİL GÜNÜ GELDİKÇE HEM HAYAL KURUYORUM HEMDE BİRAZ STRES YAPIYORUM AMA ELİMDE DEĞİL..KIZLAR SİZ TRANFERDEN SONRA DIŞARI ÇIKTINIZMI BİDE YEMEKTE TEMEDİĞİNİZ ŞEYLER OLDUMU??????YAZARSANIZ SEVİNİRİM...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nuhcan - 08 Ocak , 2011, 14:11:23
KAFAYA TAKMAMAK ELDE DEĞİL GÜNÜ GELDİKÇE HEM HAYAL KURUYORUM HEMDE BİRAZ STRES YAPIYORUM AMA ELİMDE DEĞİL..KIZLAR SİZ TRANFERDEN SONRA DIŞARI ÇIKTINIZMI BİDE YEMEKTE TEMEDİĞİNİZ ŞEYLER OLDUMU??????YAZARSANIZ SEVİNİRİM...
NUHCAN ÇIKABİLİRSİN EĞER EŞİN EVDEYSE BERABER VAKİT GEÇİRİN PAZAR GÜNÜ DIŞARI ÇIKIN YEMEĞE FALAN MESELA BEN HAFTA İÇİ ÇIKMAYI DÜŞÜNÜYORUM SİNEMAYA GİTMEYİ PLANLADIM MESELA ÇIKACAĞIZ İNŞ.ÇARŞIYA GİDECEĞİM BENIM HEMŞİRELERİM ÖYLE YATMANIZA GEREK YOK KISA KARA YOLCULUĞU BİLE YAPABİLİRSİNİZ DEDİ DİKKAT ET İŞ YAPMA AMA YÜRÜYÜŞ İİİDİR. BU 12 GÜN YATMA İŞİ SADECE ANNE PSİKOLOJİK OLARAK SUÇU KENDİNDE BULMASIN DİYEYMİŞ YOKSA BİLİMSEL 12 GÜN YATANIN TUTUNUR DİYE BİR ŞARTI YOKMUŞ RAHAT HİSSET KENDİNİ...

nuhcan

SAĞOL BEN BİKER AÇI TURŞU YEDİMDE :laughing7: O BOZARMI DEDİM KENDİ KENDİME.
HEMŞİRE YEMEDE SORUN YOK DEDİ AMA İNSANIN İÇİNDE KALIYO KAYIN VALİDEM TUZLUDA YEDİRMİYO :laughing7:
NAPICAM BEN YA 9 AY. :crybaby2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: nuhcan - 08 Ocak , 2011, 14:36:56
SAĞOL BEN BİKER AÇI TURŞU YEDİMDE :laughing7: O BOZARMI DEDİM KENDİ KENDİME.
HEMŞİRE YEMEDE SORUN YOK DEDİ AMA İNSANIN İÇİNDE KALIYO KAYIN VALİDEM TUZLUDA YEDİRMİYO :laughing7:
NAPICAM BEN YA 9 AY. :crybaby2:
VALLA İYİSİN K.VALİDE BAKIYOR DİYCEM AMA BU KADAR DA BAKMASIN YANİ BEN HERŞEYİ YİYORUM TUZSUZ YİYEMEM HİÇ... ALLAH KOLAYLIK VERSİN NE DİYİM  :flowers:

KONYALI

valla kızlar ben daha kayınvalıdeme sölemedım bıle...testten sonra sölıcem hayırlısıyla...tutarsa hamıleyım dıcem,tutmazsada tutmadı bır surede torunu falan unut dıye sölıcem

nuhcan

k. valide bakıyo canım. ama artık tutmadığı için ben kendimi işe verdim usana kadar temizlik yapıyorum kafam dalıyo yani.
işallah sizin bebekler sizi bırakmaz...... :amin:

Aytii

arkadaslar simdi Fox tv de haberleri izlerken denk geldim
bi kadin tüp bebekle hamile kaliyo ve ikizleri oluyo fakat sancilaniyo ve hastaneye gittiginde acilen amelyatla bebekleri dogurmasi gerektigini söylüyolar doguruyo ve bebeklerden birtanesi neyazikki ölüyo :( digeri kiz olan yasiyo ama küveze aliniyo ve aylar sonra kizin kör oldugunu anliyolar :( spikerde anlatirken doktorun tüp bebekte körlük riski oldugunu söyledi sizde böyle bisey duydunuzmu daha önce  ???

KONYALI

allah korusun canım ilk defa duydum valla...ınsallah sağlıklı olur yavrularımız..benıde sımdıden korkusu sardı ama daha 3 hafta var testımıze..o zaman belli olucak sağlıklı olup olmadıgı