Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

sude

ayyy ayyy neler yazmısım ılk sayfaları okudum dun aksam da agladım agladım herkese tekrar tekrar merhaba arkadaslar ıkızlerımden gıremıyordum ama sımdı fırsat buldukca gırmeye calısıcam
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

HASRET!M S@N@

ayy canım ne güsel ya darısı bizlerin basına inş

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 07 Temmuz , 2010, 23:26:31
Alıntı yapılan: ESİNCİK - 15 Mart , 2010, 19:01:37
kızlar ankaradaki tüp bebek merkezleri hakkında bilginiz var mı? Şimdilik lazım değil de ileride lazım olur diye şimdiden araştırıım ben :-\
bu mesajı yazdığımda hamiştim, hep hamile kalamayacağımı sanıodum :ehi: inş buraya yazan herkesin karnında bebiş vardır :amin:

bende hiç hamile olamayacakmışım gibi geliyordu.ama çok şükür :nazar: :nazar: :nazar: şu an hamileyim.
allahım inş. bu güzel duyguyu herkese yaşatsın.bende dua edeyin.inş buraya yazan herkes hamiledir değilse de en kısa zamanda hamile kalır :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 17 Aralık , 2010, 00:47:59
kızlar ankaradaki tüp bebek merkezleri hakkında bilginiz var mı? Şimdilik lazım değil de ileride lazım olur diye şimdiden araştırıım ben :-\
bu mesajı yazdığımda hamiştim, hep hamile kalamayacağımı sanıodum :ehi: inş buraya yazan herkesin karnında bebiş vardır :amin:

bende hiç hamile olamayacakmışım gibi geliyordu.ama çok şükür :nazar: :nazar: :nazar: şu an hamileyim.
allahım inş. bu güzel duyguyu herkese yaşatsın.bende dua edeyin.inş buraya yazan herkes hamiledir değilse de en kısa zamanda hamile kalır :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

flowers

xxcansuxx

kızlar bende inş.sizin gibi buraya yazarken hamile kalanlardan olayım.  :amin: bu ay adetimi bekliyorum tüp bebek tedavisine başlamak için ama hiç aksamayan adetim bu ay 2-3 gün gecikti. tüplerim tıkalı ama acaba hamile miyim demekten kendimi de alamıyorum. eşim heveslenme hayal kırıklığı olur diyor bilemiyorum pzt.ye kadar beklemek istiyorum. inş. Allahım herkese istediğini hayırlısıyla verir

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Aralık , 2010, 17:05:20
kızlar bende inş.sizin gibi buraya yazarken hamile kalanlardan olayım.  :amin: bu ay adetimi bekliyorum tüp bebek tedavisine başlamak için ama hiç aksamayan adetim bu ay 2-3 gün gecikti. tüplerim tıkalı ama acaba hamile miyim demekten kendimi de alamıyorum. eşim heveslenme hayal kırıklığı olur diyor bilemiyorum pzt.ye kadar beklemek istiyorum. inş. Allahım herkese istediğini hayırlısıyla verir
ARKADAŞIM RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.İNŞALLAH BİR MUCİZE GERÇEKLEŞİR TÜP BEBEĞE GEREK KALMAZ.
ALLAH BÜYÜK  :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: *ℂ⋆ ece su ℂ⋆* - 17 Aralık , 2010, 00:47:59

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥░░♥S@rIkız♥░░♥ - 17 Aralık , 2010, 17:08:38
ARKADAŞIM RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN.İNŞALLAH BİR MUCİZE GERÇEKLEŞİR TÜP BEBEĞE GEREK KALMAZ.

inş Rabbim ol der olur ya vakti zamanı gelince ben hep buna inandım. korkmuyor değilim aslında ya bunun altında bir hastalık varsa diye geçen ay kist oluşmuş o yüzden tedaviye başlayamamıştık ilaç  vermedi doktor kendiliğinden geçer dedi inşaallah gecikmesinin sebebi bu kist değildir. rabbim herkese güzel haberler almayı ve bu güzel haberi paylaşmayı nasip etsin

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Aralık , 2010, 17:17:45
Alıntı yapılan: ♥░░♥S@rIkız♥░░♥ - 17 Aralık , 2010, 17:08:38

inş Rabbim ol der olur ya vakti zamanı gelince ben hep buna inandım. korkmuyor değilim aslında ya bunun altında bir hastalık varsa diye geçen ay kist oluşmuş o yüzden tedaviye başlayamamıştık ilaç  vermedi doktor kendiliğinden geçer dedi inşaallah gecikmesinin sebebi bu kist değildir. rabbim herkese güzel haberler almayı ve bu güzel haberi paylaşmayı nasip etsin
TABİKİDE VAKTİ ZAMANI VAR AMA BİZLERDE TEDBİRİMİZİ ALMALIYIZ TATLIM.İNŞALLAH SENİNDE TÜP BEBEK YAPTIRMANA GEREK KALMADAN
HAMİLELİĞİNİ ÖĞRENİRİZ.ALLAHIM SABRIMIZI ARTIRSIN.SONUMUZU SELAMETE ÇIKARSIN  :amin: İNŞALLAH KİSTİNDE GEÇMİŞTİR

xxcansuxx

mrh arkadaşlar ben adet oldum ve bugün hayırlısıyla tüp bebek tedavisine başladım ilk iğne vuruldum yarın diğer ilacları alıp kullanmaya başlayacağım. buradan paylaşırım gelişmeleri rabbım hayırlısıyla isteyen herkese verir inş.

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Aralık , 2010, 22:07:48
mrh arkadaşlar ben adet oldum ve bugün hayırlısıyla tüp bebek tedavisine başladım ilk iğne vuruldum yarın diğer ilacları alıp kullanmaya başlayacağım. buradan paylaşırım gelişmeleri rabbım hayırlısıyla isteyen herkese verir inş.
CANIM İNŞALLAH HERŞEY YOLUNDA DEVAM EDER.  :amin: TÜP BEBEĞİ ÖZELDEMİ YAPTIRIYORSUN
ÜCRETİ TOPLAM NE KADAR TUTUYOR  :dontknow:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: :amin:
cansucum ınsallah tedavın basarırılı sonuçlanır  :amin: :amin: :amin:
bende merak edıyorum aşamaları neler yapılıyor

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ❤✿♫P@RİSS♫✿❤ - 20 Aralık , 2010, 22:16:34
:amin: :amin: :amin:
cansucum ınsallah tedavın basarırılı sonuçlanır  :amin: :amin: :amin:
bende merak edıyorum aşamaları neler yapılıyor

5-6 kalem ilac yazdı elimde değil ilaclar yarın daha detaylı yazarım. bugün yumurta rezervıne baktı tedaviye başlayalım dedi doktor başladık göbekten 1 tane iğne yaptılar gonal F 225 le başladı.şimdilik hepsi bu

nuhcan

ARKADAŞLAR TÜP BEBEK SANDIĞIM KADAR UZUN DERĞİL AMA YORUCU BİR TEDAVİ AMA SONUNU  DÜŞÜNÜRSEN YORGUNLUĞUN GEÇİYO RABBİM HERKESE NASİB ATSİN.ARKADAŞLAR BENİM 8.GÜNÜM AMA ÇOK BAŞIM DÖNÜYO BUGÜN BAŞLADI YAAAA HAMİLE OLABİLİRMİYİM YOKSA STRESTEN LABİLİRMİİİİİ..
NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK