18 Nisan , 2024, 08:43:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

sevim_li

saolun kızlar ama ben üzüntümü yaşayamadan geçirmek zorunda kaldım eşimde düşük yaptığım gün kolunu kırdı kendimi unutup onla ilgilendi tülincim evet özel hastaneydi tuttuğu halde bi kere bile muayeneye çağırmadı okadar çok kanamam vardıkı ama düşük tehlikem yoktu daha sonra çok kötü bi ağrıyla düşükte başladı bizde hemen başka bi doktora gittik dr. size nasıl iğne vermez bu doktor diye şaşırdı ama artık düşük başladığı için bişey yapamadı ben o o doktora bişey demiyorum allahım verdiğimiz emekleri kursağından rahatca geçiremesin bu kadar insanın umutlarını yıkıyorr
4 senedir tek eksimiğiz sensinn herşey senin için ama yoksun

güldeste

selam ben gul sey bende tedavi gormek ıstıyorum acaba ssk ne kadarını karsışıyo bır bılgısı olan varmı

MELODI

güldeste hosgeldin aramiza  :flowers: canim insallah tüp bebek tedavisi görmeden sürpriz bir sekilde hamile kalirsin ssk ne kadarini karsiliyor bilemiyorum ama bu linke bak istersen http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,5451.0.html belki yardimci olur 

eda@

MRB BENDE iki defa tüp bebek yaptırdım olmadı çok üzüldüm artık ne yapacağım bilmiyorum
bebeğim gelsin artık istiyorum

hülya,yağmur

sudecim yaşadıklarını baştan sona okudum çok duygulandım Allah analı babalı büğütsün inş.
bende 9 yıllık evliğim 2 kez aşılama yaptırdık ama olmadı çok üzgünüm

ceremi

arkadaslar bu yumurtlama asısı nerden ve ne sıklıkta kactane vuruluyor.. bende baslıcam tüp bebege merak edıyorum

sanemm

merhaba ceremi ben yeni katıldım aranıza yumurtlama aşısı koldanda yapılıyor göbektende ama göbekten yapmanı tavsiye ederim daha etkili ben 2sefer tüp bebek denemesi yaptım hormonlarım yüksek oldugu için 1tane yumurta  transfer edildi malesef oda tutmadı 2side başarısız ama çok şükür hormonlarımı düşürdüm kendimi hazır hissediyorum beyinsel olarakta fiziksel olarakta 3denememizi yapacagız haa canım birde şunu söyleyim kendini strese sokma sakın çok önemli saldım çayıra mevlam kayıra yap birde transferden sonra sürekli yatma dogru deilmiş ben her 2sindede yattım daha çok strese girdim gez dolaş spordan birde agır işten uzak dur hızlı yürüme yüce rabbim kimsenin kucagını boş bırakmasın meleklerimizi kucagımıza alalım

ygenc

kızlar bu aşılamayı özel hastaneler yapıyormu ve aliyeti ne kadardır bilen varsa cevaplasın lütfen

susi

yngeç=ewt yapıyolar sosyal kurumun varmı sigorta bagku veya yeşl kart varsa daha ucuza yapa bilirsin yoksa biraz pahalı oluyo
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

sanemm

mrb kızlar dua edin allahın izniyle salı günü tüp bebege başlıyorum yarin randevu alacagım süleymaniye kadın dogumdan adet olmayı bekliyordum bugün oldum 3günü gidecegim bu 3cü denememiz tüp bebegi  2sini özelde yaptırdım ilk defa devlette yaptıracagım allahım sana yalvarıyorum sana sıgınıyorum biz kullarının kucaklarını  boş bırakma açılan elleri geri çevirme

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: sanemm - 17 Ocak , 2010, 12:38:28
mrb kızlar dua edin allahın izniyle salı günü tüp bebege başlıyorum yarin randevu alacagım süleymaniye kadın dogumdan adet olmayı bekliyordum bugün oldum 3günü gidecegim bu 3cü denememiz tüp bebegi  2sini özelde yaptırdım ilk defa devlette yaptıracagım allahım sana yalvarıyorum sana sıgınıyorum biz kullarının kucaklarını  boş bırakma açılan elleri geri çevirme
CANIM HAYIRLI UGURLU OLSUN INŞALLAH :amin: :amin: :amin:

ALLAH EMEKLERINI BOŞA ÇIKARMASIN HAYIRLISIYLA HAMİŞ OLURSUN  :amin: :amin: :amin:

susi

hakkınızda hyrlısı neyse o olsun cnm dualarm seninle
YAŞAMA SEBEBİM HAYDAR EGE

sanemm

24 Ocak , 2010, 19:31:44 #432 Son düzenlenme: 24 Ocak , 2010, 19:34:58 sanemm
Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 19 Ocak , 2010, 01:14:31
mrb kızlar dua edin allahın izniyle salı günü tüp bebege başlıyorum yarin randevu alacagım süleymaniye kadın dogumdan adet olmayı bekliyordum bugün oldum 3günü gidecegim bu 3cü denememiz tüp bebegi  2sini özelde yaptırdım ilk defa devlette yaptıracagım allahım sana yalvarıyorum sana sıgınıyorum biz kullarının kucaklarını  boş bırakma açılan elleri geri çevirme

ALLAH EMEKLERINI BOŞA ÇIKARMASIN HAYIRLISIYLA HAMİŞ OLURSUN  :amin: :amin: :amin:
teşekürederim canlarım iyiki üye olmuşum bu siteye sizler çokk degerli arkadaşsınız benim için inanın derdimi dinliyorsunuz bana dua ediyorsunuz iyiki varsınız  dogum kontrol hapına başladık kist varmış rahim filimide çekinecegim kendimi elişi yapmaya verdim yakında magaza açacagım nerdeyse ama en çokta bereyle kaşkol örüyorum can sıkıntısına çok iyi geliyor tavsiye ederim

sanemm

Alıntı yapılan: susi - 21 Ocak , 2010, 18:43:26
hakkınızda hyrlısı neyse o olsun cnm dualarm seninle

teşekürederim canım inşallah hepimizin yüzü güler

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: sanemm - 24 Ocak , 2010, 19:31:44
Alıntı yapılan: ραяιѕℓιм ѕιвєℓ - 19 Ocak , 2010, 01:14:31
mrb kızlar dua edin allahın izniyle salı günü tüp bebege başlıyorum yarin randevu alacagım süleymaniye kadın dogumdan adet olmayı bekliyordum bugün oldum 3günü gidecegim bu 3cü denememiz tüp bebegi  2sini özelde yaptırdım ilk defa devlette yaptıracagım allahım sana yalvarıyorum sana sıgınıyorum biz kullarının kucaklarını  boş bırakma açılan elleri geri çevirme

ALLAH EMEKLERINI BOŞA ÇIKARMASIN HAYIRLISIYLA HAMİŞ OLURSUN  :amin: :amin: :amin:
teşekürederim canlarım iyiki üye olmuşum bu siteye sizler çokk degerli arkadaşsınız benim için inanın derdimi dinliyorsunuz bana dua ediyorsunuz iyiki varsınız  dogum kontrol hapına başladık kist varmış rahim filimide çekinecegim kendimi elişi yapmaya verdim yakında magaza açacagım nerdeyse ama en çokta bereyle kaşkol örüyorum can sıkıntısına çok iyi geliyor tavsiye ederim

ÇOK IY YAPMIYORSUN BIRSEYLERLE OYALANMAK KAFAYI DAGITIYOR..AHH KESKE BENIMDE BOYLE YETENEGIM OLSA BENDE EL İŞİ YAPARDIM..AKLINDA HEP BEBK OLUYOR EN AZINDAN BIR MUDDET TAKMIYORSUN ..BU BI AYLIK DINLENME SURESINI IYI KULLAN INŞALLH HAYIRLI HABERLERLE GELIRSIN CANIM  :amin: :amin: