29 Mart , 2024, 08:58:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

duru boncuk

dualarımız seninle canım sen kalkma yataktan boşver pazartesi bekliyoruz haberini hemen yaz yat tamammı :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sude

kızlar merhaba kan verdım yenı geldım saat ıkıde alıcam sonucu nolurrrrrrrr dua edın ınsallah ıyı haberler alırım kotu haber almaya dayanamam.1saat 40dakıka kaldı ohh az kaldı
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

tubito

korma sudecim pozitif düsün pozitifff  her yolunda merak etme

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

inşallah sudecim haberini bekliyorum umarım poztifdir,rahat ol.. :flowers:
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

özgün

sudecim şu an saat tam 2 ve dua ediyorum inşallah mutlu haberi alırsın.ama unutmaki herşeyin hayırlısı olsun arkadaşım.

sude

ALLLLLLLLLLLLLAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHH
HAMİLEYIIIIIIIIIIMMMMMMMMMMMMMMMMMM KIZLAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRR
SONUCUM 434,9 BAYA YUKSEK CIKMIS HERKES IKIZ UCUZ DIYOR INSALLAH HAYIRLISI ARTIK
ALLAHIM HEREKSIN YUZUNU GULDUR YARABBIM SEN COK BUYUKSUN :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

özgün

harikaaaaaaaaaaaa  :occasion5:  :occasion5:  :occasion5:
sudecim seni gönülden tebrik ediyorum canım arkadaşım.  :hello2:  :hello2:  :hello2:
allahım bebişlerini en kısa zamanda sorunsuz kucağına versin inşallah canım.   :hieyt:  :hieyt:
kız bak bir tane olsun diye çabalarken ikiz yada üçüzlerin olacak inşallah.  :nazar:  :nazar:
allahım çok büyük işte.
seni öpüyorum ve tekrar tekrar kutlıyorum canım benim.  :flowers:
kendine artık 2 kere 3 kere daha fazla dikkat et olur mu  :opucuk:

sude

tesekkur ederım ozguncum coks aol evet canım benım allahım cok buyuk benımde yuzumu guldurdu cok sukur.sankı yenıden dogdum gıbı bugun.allahım cok buyuk allahım herkese yasatsın bu mutlulugu ınsallah

tubito

yuppiiiii yuppiiiii   :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion14: :binkybaby: :flowers: :love9: :hieyt: :hello2:

sudecim cok sevindimm allah tamamini erdirsin insallah hayirlisiyle 9 ayi saglikli bi sekilde gecirmek ve kucagina bebislerin sagliklik bi sekilde alirsin

yazini okuyunca cok sevindim ve nerdeyse agliyodum sevincten
süper yaaa bugün aldigim en güzel haberrrrr di buuu 

yuppiiiiiiiii  :muzz: :occasion5: :occasion14: :binkybaby: :hieyt: :hello2: :love9: :love7:

darisi basima  :sad1:

tubito

yaaaa  süper bi haber bu valla aglamak uzereyim hem senin sonunda bebisine kavusmana hemde henüz benim hamile kalamayisima

hem sevincliyim hem buruk  :y25:

allahim tüm isteyenlere nasip et sudecigiminde saglikla sihhatle bebigini kucagina almasini nasip et saglikli ve en hayirlisindan  :flowers:

duru boncuk

YAŞASINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN SUDE HAMİLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
CANIM O KADAR SEVİNDİMKİ ALLAH YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ BAK GÖRDÜNMÜ ARTIK KENDİNE ÇOK AHA DİKKAT ETMEN LAZIM TABİ ÖZELLİLLEDE PSİKOLOJİK OLARAK ARTIK SENİN TÜM HİSSETTİKLERİNİ SENİNLE YAŞAYAN BİRİ BELKİ İKİSİ BELKİDE ÜÇÜ VAR ONA GÖRE CANIM  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:YAAAAAAAAAA ÇOK MUTLU OLDUM CANIM YAAA ALLAH İSTEYEN HERKESE YAŞATTIN İNŞALLAH  :amin: :amin:
KIZ BAK GÖRDÜNMÜ BU HABERİNİDE ALDIK YA ÇOK ŞÜKÜR UMARIM DİĞERLERİNDENDE ALIRIZ BİRAN ÖNCE :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

sude

tubıto canım benım cok saol canım allah razı olsun allahım sanada gostersın enkısa zamanda ınsallah.bu oyle guzel bır duyguymuskı yemın ederım sankı yenıden dogdum bu duyguyu mutlulugu heyecanı sevıncı daha once hıc tatmadım dugunumde bıle :laughing7: canım allahım enkısa zamanda ınsallah sana ve tum ısteyenlerede yasatır ınsallah.allahım okadar cok buyukkı canım benım olacak ınan bana ben hıc olumsuzluk dusunmedım hep olucak dıye dusundum anne olucaktım emındım bılıyordum acaba olurmu demedım olucak ınsallah allahın ıznıyle dedım veeeee oldu cok sukur rabbıme.allahım hepınıze yasatsın ınsallah bu mutlulugu.
ozgul canım sen demıstın ıcıme doguyor demıstın ve oldu cok sukur.allahım cok buyuk herkese yasatsın ınsallah rabbım evet canım artık bebışlerım ıcın cok ıyı olucam hıcbıseye uzulmıcem cok mutluyum allahıma cok sukur ınsallah dıgerlerındende tektek alırız bu haberı allahım herkese yasatsın ınsallah canım yaaaaaaaaa cok saol bıtanem

sarı şekerr

sudecim bebek.com dan da tebrik etmiştim burdan da edeyim inşallah sağlıkla kucağına aldığın günüde görürsün..inan senin adına çok mutlu oldum...hikayen beni çok etkilemişti..inşallah ikizlerin olur..bende ikiz istiyorum artık eskiden çok sıcak bakmıyordum ama şimdi ikisi bir arada büyür giderler..hem biz zor hamile kalan anne adaylarıyız bunuda göz ardı etmemek lazım...

TURKUAZ

Canım çok çok çok tebrik ederim,gözlerim doldu inan,Allah sağlıkla kucağına almak nasib etsin inşallah,ben demiştim bak,o fotolardaki gibi ikizlerin olacak inşallah.Canım dua et sen de bana emi,hamilelerin duası kabul olurmuş.Tekrar tebrik ederim çok sevindim inan,şimdi daha çok dikkat et kendine ve bebişlerine öptüm canım Allah a emanet ol.

sude

şeker cok tesekkur ederım tatlım canımsın ya.allahım ınsallah sanada ıkız ucuz gonlune gore versın ınsallah allahım senıde turkuazıda tubıto yuda adını hatırlayamadıgım bır cok arkadasıma tanıdıgım tanımadıgım herkese rabbım versın ınsallah cıfter cıfter ınsallah.evet hamılelerın duası kabul olurmus herkese cok dua edıyorum allahım hepınızın yuzunu guldursun ınsallah en kısa zamanda.burdan sızlerde hamıleyım dıye bagırın ınsallah.evet ıkız ucuz olsunkı bır arada buyusun artı bırtane olsa sımdı ılerde tekrar ıstedıgımızde genemı tüp ıcın ugrasıcaz allahım ınsallah ıkız ucuz verırde o zor gunlerı tekrar yasamam allahım.
turkuaz canım benım amiiiiiiiiinnnn ınsallah ınsallah allahım sanada verıcek ınan bana sakın umudunu yıtırme hep mutlu ol bebegın olucak bundan baskasını dusunme olmıcak dıye dusunmeyın arkadaslar olucak ınsallah sabredın ben ne zorluklar yasadım ama allahım cok sukur benıde sevındırdı.ıyı bakıyorlar bana merak etme canım annem basımda hıc ayrılmıyor eşim zırt pırt arayıp duruyor yataktan kaldırmıyorlar olsun razıyım yatmaya aylarca yeterkı saglıklı olsun bebıslerım bısey olmaz ınsallah.allahım sen koru bebeklerımı.
persembe gunu tekrar yaptırıcam test ıkıye katlanırsa ıkız yada ucuzdur dıyorlar.ınsallah hersey yolunda gıder.bebeklerım bırakmaz benı
hoscakalın sımdılık hepınızı opuyorum allaha emanet olun hepınızde.enkısa zamanda ıyı haberlerınızı alıcaz ınsallah sabredın ama nolur :hello: :hello: :hello: :hello: