Tüp Bebek Hakkında Bildiklerimizi Paylaşalım

Başlatan sude, 01 Ağustos , 2007, 17:10:08

« önceki - sonraki »

TURKUAZ

kızlar hepinizin Kadir Gecesini kutlarım Allahım açılan ellerimizi boş çevirmesin.

sude

saol canım amin allahım kabul etsın ınsallah dualarımızı ınsallah.senınd emubarek olsun canım
PRENSESİM GUZEL KIZIM CEYLİNİM
PRENSİM CANIM OĞLUM KERİMİM
AŞKIM CANIM KOCAM İYİKİ VARSINIZ

sude

evet cok sukur allahıma hersey ylunda gıdıyor pazartesı sabah 11de yumurtalarım toplanıcak.nasıl yapıldıgını neler yasadıgımı yazıcam ınsallah burdan herkese.benım ıcın dua edın noluırrrrrrrrrr

TURKUAZ

Canım çok sevindim,inşallah olacak Allahın izniyle.Ben senin verdiğin site adresinden stres atma tekniği öğrendim sende dene canım,işe yarıyo insan kendini daha iyi hissediyo.Hayal et hep bebeklerini kucağına aldığını,beyin böyle yapınca annelğe hazırım mesajı veriyomuş vücuda.Ben de salı günü doktora gidicem canım Allah yardımcımız olsun.Haberlerini bekliyorum,Allaha emanet ol..

sude

saol canım benım allah razı olsun amin canım ınsallah.suan okadar mutluyumkı huzrluyumkı cok mutluyum canım ınsallah basarıyla gecıcek operasyonum.ve allahım ınsallah alıcam bebeklerımı kısmet ederse.
allahım senınde yardımcın olsun hayırlı haberlerle gel ınsallah :amin:

ela_su048

slm sude ve diğer arkadaşlar ben daha yeni katıldım aranıza ve tüm yazdıklarınızı o kadar yakından inceledimki sanki kendim yaşıyormuşum gibi heyecanlandım.arkadaşlar inşallah hepinizin bebeişleri olur ve tabi benimde.ben daha çok yeniyim size göre.6 aydır deniyorum ve inanırmısınız ben bile çok üzülüyorum yani hepinizi anlıyorum.hoşçakalın... :occasion5:

sude

elacım aramıza hosgeldın canım benım.hıc uzulme ınsallah olucak allahın ıznıyle.bızlerde sana fıkırler verıcez ve hep yanında olucaz allahın ıznıyle.kendıne ıyı bak ve sakın uzme kendını :opucuk:

kuzu

MERHABA SUDECİM SENİN İÇİN O KADAR SEVİNDİM Kİ ALLAH İNŞALLAH YARDIM EDER. İNŞALLAH HAYIRLISI İLE BEBEKLERİNİ KUCAĞINA ALMANA ÇOK AZ KALDI. BÖYLE UĞRAŞIPTA HAMİLEYİM HABERİ DUYUNCA KENDİM KADAR ÇOK SEVİNİYORUM. HEMEN HABER VER BİZE ÇOK MERAK EDİYORUM İNŞALLAH İÇİME DOĞAN BİLİYOSUN BU AY SENDEN GÜZEL HABERİ DUYMAK İNŞALLAH ALLAH HER İSTEYENE ÇİFTER ÇİFTER SAĞLIKLI BEBEKLER NASİP EDER.
BU ARADA STRES ALMA YÖNTEMİ İLE İLGİLİ BİR SİTEDEN BAHSEDİLMİŞ BANA DA ADRESİSİNİ VERİRSENİZ ÇOK SEVİNİRİM.
      HEPİNİZE BOL ŞANS HERKESİN HAYALİ GERÇEK OLSUN İNŞALLAH HEPİNİZİ ÇOK ÖPÜYORUM.... :icon_flower: :icon_flower:

sude

canım benım cok tesekkur ederım allah razı olsun zaten sızlerın destegıyle moralım cok yuksek ıyıkı yanımdasınız.bende olucak ınsallah gozuyle bakıyorum.ıcıme doguyor benımd eolucak ınsallah.
ya canım ben osıteyı unuttum turkuaza bır sor vallahı unuttum okadar cok heyacnlıyımkı.dua edın yarın ınsallah ıyı haberler alırım ve transferden 12gun sonra ınsallah burdan sızlere oguzel haberı verırım :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2:

TURKUAZ

merhaba kızlar,ben döndüm.Doktorumuzla tanıştık çok ciddi biri ama bir sürü test istedi ,baya incelyecek gibi duruyo tüm sonuçlar çıkınca tedaviye başlanacak.Sudecim moralinin düzgün olması çok önemli bu da işareti bence olacak inşallah.
kızlar siteyi ekliyorum bi bakın isterseniz ilginç geldi bana,kendinize iyi bakın görüşürüz...
http://www.cocukistiyorum.com/tr/forum/forum_posts.asp?TID=13164&PN=1

özgün

sudecim pek yazamıyorum ama gelişmeleri takip ediyorum ve inan hapimiz seninle birlikte heyecanla bekliyoruz. inşallah güzel haberleri vereceksin bize.tabiki hayırlısı ile.
turkuaz sen de mi tüp bebek tedavisine başlıyorsun?

kuzu

kızlar ben de sizden hep güzel haberler bekliyorum. dualarım sizinle Allah utandırmasın inş. hepinizi çok öptüm...sabırlı ve umutlu olalım. bir gün buradaki herkesin bebeği olacak inş. kendinize çok ii bakın öptümmm :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sude

turkuaz yok canım moralım cok cok ıyı mutluyum ve umutluyum oucak ınsallah allahımın ıznıyle.
ozguncum canım benım ınsallah canım verıcem o guzel haberı sızlere.az kaldı sabredıuyorum
kuzu allahım kımseyı evlat hasrtıyle yakmasın her ısteyene versın ınsallah.kımseyı aratmasın cok zor valla.
ŞAFAK:10 :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

TURKUAZ

özgüncüm başladık inşallah,doktorumuz Bülent Gülekli ,benden tam 22 test istedi içinde yok yok,biraz soğuk bi doktor inşallah sonu iyi olur.Eşimden de testler istedi onların sonucunda kara verilecek tüp bebeğe bu ay değil en iyi ihtimal gelecek ay başlarız diye tahmin ediyorum.
Sudecim senin transfer oldumu yazmadın yaa merak ettim,kaç embriyo oldu canım? inşallah güzel habere az kaldı.bu arada benim doktoru tanıyan vr mı???

sude

turkuaz canım benım benım transferım carsamba oldu 3gunum gectı yanı.kız yazdımya safak 10dıye.heyecanla test gunumu beklıyorum sımdı.bu pazartesı degılde haftaya pazartesı test yaptırıcam ınsallah.allahımın ıznıyle pozıtıf cıkıcak ınsallah.senı doktorun kımdı canım.
kızlar yaaaaaaaa bana ıcınızden ne gelıyorsa 4444 salatı tefrıcıye okurmusunuz eksık var bıraz.hoscakalın opuyorum hepınızı kendınıze cok ıyı bakın dualarınızı eksık etmeyın benden nolur dua edın ınsallah hayırlı saglıklı evlatlarım olur. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: