28 Nisan , 2024, 06:40:37

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

merhaba ....:))

Başlatan esra, 11 Ocak , 2007, 15:39:46

« önceki - sonraki »

esra

merhabalar böyle online yazışmak daha eğlenceli olucak... :)herkesin hamileleği kutlu mutlu olsun hayırlısıyla sağlıkla geçsin ve minik meleklerimiz bize gelsin....:)))

Emine

11 Ocak , 2007, 15:49:02 #1 Son düzenlenme: 13 Ocak , 2007, 18:15:32 Emine

hayırlı olsun canım ne kadarlık hamilesin cetvelin varsa ekle istersen

esra

11 Ocak , 2007, 15:54:01 #2 Son düzenlenme: 11 Ocak , 2007, 16:00:21 turuncusiyah
nasıl eklicem...8.5 haftalık hamileyim....:)
tamam buldum ekledim bebişimin tickerını...:)

Emine

http://lilypie.com/create_baby_days.php bu siteye gir bir cetvel seç step 2 ye tıkla bir bebek seç step 3 e tıkla bebeğinin doğacağı tarihi ya da son adet tarihini gir.create ticker a tıkla PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode  yazan yerin altındaki kodu bu sitedeki profil kısmındaki imza yazan yere yapıştır bu kadar :)

esra

Bu arada eminecim maşallah kızın çok tatlı allahım bizlerede o günleri gösterir inşallah... :-*

sdemet

merhaba arkadaşlarım...forum hayırlı olsun...
ben 5 haftalık hamişim :)
Rabbim dileyen Herkese versin

Emine

11 Ocak , 2007, 16:13:56 #6 Son düzenlenme: 11 Ocak , 2007, 16:16:06 Emine
Teşekkür ederim esracım sayılı gün çabuk geçiyor gelecek o günler merak etme.Cetveli olmayan arkadaşlar tarif ettiğim şekilde yapabilirsiniz.sdemet sende hoşgeldin canım bebişin hayırlı olsun daha çok yenisiniz yaw eski günlerim canlandı gözümde heyy gidi günlerr heyy  :) Bu arada hamilelik ve bebekle ilgili herşeyi danışabilirsiniz

ÇİTLENBİK

MERHABA ARKADAŞLAR..
ÖNCELİKLE HAMİŞ OLAN TÜM ANNE ADAYLARINI TEBRİK EDİYORUM.BİR AN ÖNCE KUCAĞINIZA ALMANIZI DİLİYORUM(HAYIRLISIYLA)..
EMİNECİM KIZINDA ÇOK TATLI MAAŞALLAH.ALLAH BAĞIŞLASIN.
BENİMDE 1.5YAŞINDA OĞLUM VAR..

Emine

maşallah çitlenbik ne güzel büyütmüşsün sen şu an hamilelik var mı?

wildblude

kıslar merhaba , bende nerde diyorum bizimkiler :)

Emine

wildblude sen ne kadarlık hamilesin ?

esra

burdayız tubacım bak burası çok daha hızlı ama henüz sayfalar falan ayrılmamış durumda..:)
Alıntı yapılan: wildblude - 11 Ocak , 2007, 16:33:35
kıslar merhaba , bende nerde diyorum bizimkiler :)

wildblude

Emine merhaba 10 hafta 4 gün, ama tickerımı yapıştıramadım maalesef, profil içinde imza kısmına bişey yapıştırılacak yer yok, yada ben bişeyi yanlış yapıyorum

Emine

Profil kısmında kimlik bilgisi var onun içinde imza yazan yerin sağ tarafında boş kısım var oraya yapıştıracaksın canım

ÇİTLENBİK

eminecim büyüttük ama bizde büyüdük
zaman çabucak geçiyor çocuklar çabuk büyüyor işte.ama bizde büyüyoz.. :D
ikincimi aman ben şimdi almayayım kalsın canım..
allah isteyenlere versin .. ;D ;)