23 Nisan , 2024, 19:42:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^DOSTLAR BULUŞMASI^^

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 08 Nisan , 2009, 00:21:03

« önceki - sonraki »

CixY

yeliz kapa çeneni artık
kaşıntın mı var yavrum?
av zamanı geldiğinde ihtiyaç duyulacak yegane yaratık sensin..sus artık..
SUSUN ARTIK DEVAM ETMEK İSTEMİYORUM..
BAKIN SON UYARIM SUSUNNNNNNN...KARIŞTIRMAYA DEVAM ETMEYİN İSTERSENİZ

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: CixY - 22 Mayıs , 2009, 15:40:42
yeliz kapa çeneni artık
kaşıntın mı var yavrum?
av zamanı geldiğinde ihtiyaç duyulacak yegane yaratık sensin..sus artık..
SUSUN ARTIK DEVAM ETMEK İSTEMİYORUM..
BAKIN SON UYARIM SUSUNNNNNNN...KARIŞTIRMAYA DEVAM ETMEYİN İSTERSENİZ

ben sana kaç kere sus dedim sen beni dinledin mi cnm. konuşursan olur olmaz olacağı bu iştee
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

öslem

Alıntı yapılan: CixY - 22 Mayıs , 2009, 15:15:43
bana cevap veren kişilere bakıyorum da..
kimlerle konuşuyorum yaa :ehi: :ehi: :ehi:
Cidden anlama kabiliyetiyi olmayan yada çok zayıf olan insanlarsınız..
Senden mi korkucam  :k06: :k06: :k06:
Güldün beni :ehi:
Sen kimsinde senden korkucam..?
Bana cevap vermeye tenezzül etmeyen insanlara bak ard arda yazıyorsunuz.. :k06: denge lazım denge...

senin zekan zaten oratada. ben diyorum istanbul boğazı sen diyorsun yandıı...... bak ben senin adını almam ağzıma. ve diğerleride almaz diyorum bilmem anlayabiliyormusun.
hem 1 dakikalık cevaplar demişsin. evet pratik bir zekamız var işte. senin gibi saatlerce ne yazsam diye düşünmüyoruz. çünkü senin gibi algılama sorunu çekmiyoruz biz.
ben kimmiyim emin ol seni kaile bile almayan sadece şuan yazdığın mesajlarle zeka seviyeni anlayan biriyim. benden korkman gerektiğini kim söyledii sana bilmiyorum ama haya gücün ok gelişmiş belliki  :ehi: :ehi: korkma yaaa yazık sanaaa  :toothy10: :toothy10:

dengenin alası var bizde sen dön kendi dengene bak bakalımmmm. sonucu belli ama neyseee  :ehi:
bak yine emir vermiş susun artık diye.
önce sen susmasını bil  :icon_thumright:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

CixY

кคг๔єlєภ ♥ ♥

ya allah askına noluyo  of yaaaaaa
sıbel nedne bu kada uzattın ncanım yaaaa
bak gusel gusel sana acıklama yapmıslar ılk cevaplarında
su tahrıkten vazgecın allah askına noldu ne gectı elıne....bosver ya
dun bı tatsızlık yasandı bız hallettık  lutfen germeyın artık

kavga tartısma nereye kadar satamsa artık lutfen sımdı banada kızıcaksın ama haklıya haklı
yeterınce alttan almıslar sen uzatmıssın kımsenın bısı yaptıgı yok  :icon_thumright:

DİLVİN

Alıntı yapılan: CixY - 22 Mayıs , 2009, 15:43:54
selcan tırsma acıtmıcam

AV KÖPEKLERİ NİYE ACITMIYORMU ISIRIRKEN

AFEDERSİNİZZ BİLMIYORDUMMM

TÜHHH  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

CixY

kimmiyim emin ol seni kaile bile almayan sadece şuan yazdığın mesajlarle (önce türkçeni geliştir  :k06:)
soru cümlesi ayrı yazılır. kaile değil kaale dir..mesajlarle değil mesajlarladır..
ayrıca hafızanda sorun var sanırım korkma diye yazan sensin:)
ve ve...benim yazdıklarıma ve seninkilere bak kim daha çok düşünmüş kolayca anlayabilirsin..yardımcı olayım ister misin  :ehi:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: kardelenim - 22 Mayıs , 2009, 15:45:25
ya allah askına noluyo  of yaaaaaa
sıbel nedne bu kada uzattın ncanım yaaaa
bak gusel gusel sana acıklama yapmıslar ılk cevaplarında
su tahrıkten vazgecın allah askına noldu ne gectı elıne....bosver ya
dun bı tatsızlık yasandı bız hallettık  lutfen germeyın artık

kavga tartısma nereye kadar satamsa artık lutfen sımdı banada kızıcaksın ama haklıya haklı
yeterınce alttan almıslar sen uzatmıssın kımsenın bısı yaptıgı yok  :icon_thumright:

allaha şükür. biz anlatamadık lütfen sen anlat.
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

DİLVİN

CixY

av köğeği misin?
bende insan sanıp cevap verdim  :ehi: bi daha olmaz :ehi: :ehi:

**yeliz**

tamam arkadaşlar bırakın kendi kendini yesin resmen parçalanıyo  yırtındı kızcağız yorulur o şimdi acıyalım lütfen zavallı  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: kendini çokmu ezik hissediyo acaba gel gel  :aferin: :aferin: :aferin: :aferin: tamm senn zeka yüksek hadi belli ettin yorma kendini daha :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

ya  sıbelcım lutfen kavga edeceksen baska bı konu secermısın kendıne burda etme kavganı
aaaaaaaaaaaa
bu nedır ya gıttıkce hakarete vardırıyosunz ısın ucunu
ne var bu kadar uzatacak    sımdı  kım haklı burda bı sor ıstersen kendıne aman  ya bu ne

CixY

öslem

iki saat anlatmaya açlışıyoruz ama anlamamakta ısrarcı işte. tatmin oldun mu bari. biz sorunu kapadık dedikçe yazdın durdun eee ne olacak şimdi. anlayabildiinmi bari

Alıntı yapılan: CixY - 22 Mayıs , 2009, 15:47:47
kimmiyim emin ol seni kaile bile almayan sadece şuan yazdığın mesajlarle (önce türkçeni geliştir  :k06:)
soru cümlesi ayrı yazılır. kaile değil kaale dir..mesajlarle değil mesajlarladır..
ayrıca hafızanda sorun var sanırım korkma diye yazan sensin:)
ve ve...benim yazdıklarıma ve seninkilere bak kim daha çok düşünmüş kolayca anlayabilirsin..yardımcı olayım ister misin  :ehi:

hahaaa bak güldürdün beni. yazacak bişe bulamadın kelime düzeninemi geçtinnn  :ehi: :ehi: kaile almıyotum seni. ve mesajlarle sana bunu anlatıyorum  :toothy10: hafıza sorunum yok ama senin kişilik sorunun olduğu ortada. yazacak bişey kalmayınca ( dikkat bişey yazdım  :ehi: :ehi: )
konuyu nereye ekeceğini şaşırmışsın.
lısım sen oyunlara dön seni orası paklar  :icon_thumright:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM