28 Mart , 2024, 13:34:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

^^DOSTLAR BULUŞMASI^^

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 08 Nisan , 2009, 00:21:03

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: **yeliz** - 22 Mayıs , 2009, 15:08:03
ya sen kimsin yoksa kim seni buraların horozu ilan etmiş anlamadm başkasnn ağzı sendemi konuş hadi bakalım kaç kişilik konuşuyon ceneye alkış kızlar

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

yelizcımmm  :opucuk: :opucuk:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

öslem

Alıntı yapılan: CixY - 22 Mayıs , 2009, 15:04:08
özlem bişi sorucam yazdıklarını okuyorumda sanırım yanılmıyor muşum..
Sen kendini forumun nesi sanıyorsun?
Biliyor musun umrumda değilsin..
Yazdıklarımı önce bi oku,sindir sonra cevap yaz istersen..
Ben sana şu konuya şu zaman gir diye bişey yazmadım.
Oyun oynanan yerde gelip dalga geçer tarzda konuşman(özellikle küre konusu) alıntı yapmıyım isterseniz..
benimle istediğin şekilde konuşmana izin vermiyorum.

bne forumun üyesiyim korkama admin falan değilim  :ehi:
emin ol sende benim umrumda değilsin. ve ben senin adını yazma tenezzülünde dahi bulunmuyorum. o kadar yaniii  :icon_thumright:
ben ne yazdığımı bilerek yazıyorum senin gibi yazıp sonradan unutarak değil. SİZ NEDEN GİRİP OYUNLARI MAHVEDİYORSUNUZ diyen sensin. bende buna karşılık olarak sana sormayacağımızı belirttim açıklamada yaptım umarım anlamışsındır şimdi  :icon_thumright:
ben senden hiç bir konuda hiç bir zaman izin almadım. ben sadece yazığın cevaba karşılık verdim. sen bana karşı sözlerine dikkat et istersen. yoksa üzülen sen olursunnn....

yeliz konusuna gelince emin ol seni muhattap alıp ismini yazmaya bile gerek duymayacaktır.
biz torpilledik merakınıda gidermiş olalım

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

CixY

bana cevap veren kişilere bakıyorum da..
kimlerle konuşuyorum yaa :ehi: :ehi: :ehi:
Cidden anlama kabiliyetiyi olmayan yada çok zayıf olan insanlarsınız..
Senden mi korkucam  :k06: :k06: :k06:
Güldün beni :ehi:
Sen kimsinde senden korkucam..?
Bana cevap vermeye tenezzül etmeyen insanlara bak ard arda yazıyorsunuz.. :k06: denge lazım denge...

DİLVİN

Alıntı yapılan: CixY - 22 Mayıs , 2009, 15:15:43
Bana cevap vermeye tenezzül etmeyen insanlara bak ard arda yazıyorsunuz.. :k06: denge lazım denge...

sende çokvarya dengeee
senın 1 ayda düşünemediğini
biz 5 dakıkada düşünürüzzzzz bu aradaaaa

sana yazmaktannn zevkkkkk alıyoruzzz
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

**yeliz**

arkadaşlar lütfen benmle uğraşmaya çalışan şahsa cevap vermeyelm kendisi lojistikte çalısıyormuş yani akıl fikir dışardan geliyormş ama iyi kazanır kendini kulenn tepesnde görüyor ya onu kurtaranlara saçlarını uzatı da kapıyı açmayı düşünemez bırakın kendi haline :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

CixY

Selcan sanada yazarken ben zevk alıyorum ama sen şimdi durup dururken niye beni zevklendirdin anlamadım?
evet belli canım verdiğiniz cevaplar 1 dklık düşünen bi beynin cevapları..anlamadan yorum yazmalar,komik olmalar bunlardan öte gelio demek  :icon_scratch:

CixY

yeliz parmaklarını yorma kız cevap vermicem sana  :ehi: :ehi:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: CixY - 22 Mayıs , 2009, 15:15:43

bak hem ilk mesajında rahatsız oldum yazdın hem şimdi hakaret boyutuna varan mesajları sen yazıyosun.Denge kurması gereken varsa sen kur o dengeyi.  Sana kibarca söyledim kaç kere mesele kişiler arasında çöüzldü uzatma diye anlamayan biri varsa oda sensin. herşey konuşuldu insanlar sustu ortamı gerdin yine gereksiz yere. sanırım sen baktın başka türlü seni dikkate alan yok bende gireyim bari tartışmaya dedin. Kimin zayıf olduğu gayet ortada. yazdıklarına bi bak istersen iki lafı bi araya getirip yazamamışsın bile   :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

DİLVİN

yelizcimmm bende lojistikdeyim 6 yıldır da bu işi yapıyorummm

bak demekkı aklım bundan çok çalışıyormuşş  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

e zevkten dört köşe ol diye yazıyorum sana  :ehi: :ehi:

CixY

dikkate alınmaya ihtiyacım yok benim,
benim burda olma amacım eğlence ve aynı zamanda yeni evlendim burda ki bayanlardan bilgi alıyorum,,
bilgim olan konularda yardımcı olmaya çalışıyorum..
Rahatsız olduğum konuda kimse bana bişey yazmadığı için olayı kapanmış görmüyorum..
Lütfen benimde içinde bulunduğum yere gelip ortaya laf atıp ortamı karıştırmayın..
bende ordayım çünkü bana da söylemiş oluyorsunuz.
Konuyu şimdi ben kapattım,tek bir mesajla yeniden açarım.

DİLVİN

ha diğer oyunlarda yazamadımmm

şu kayyusamıdır nedir

bana yazmışşşşş

kızıımmmm sen kımsınde bana yazıyorsunnn yaaa

senın yalanlarını yeterince dinledık

sana kımse ınanmayıca senın gibi saflara sığındın

benım yazdıklarıma bidaha sen yorum yapmayacaksınnn

ona göreeeeeeeeeeeeeee

eğer yazarsan cvp senı mahvederim

..BahaR●●

size aslında tartışma konusu die başlık açmak lazım burası dostlar buluşması alemsiniz yahuuuu :D :D :D

DİLVİN

ortamı karıştırmak mııııı

siz ve sızın gibiler gelmeden bu forumda huzur vardı

istersnız şöyle 2-3 ay öncesine gidip forumu yoklayın

bi dengesizlik ,bi tartışma kesinlikle yoktu

ama siz geldınız

blendırladınız ortalığııııı  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:

**yeliz**

vaaaaaaayyyyyyyyy etkilendm beni çekemeyen şahısssssss alma adımı ağzına senninle aynı seviyeye düşemm tarzın değilim bn yalaka olamam

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

zaten kimse dikkate almıyo cnm seni boşuna konuşup kendini yorma. kimsede yazmıycak o konuda sana bişey çünkü ortada seni ilgilendiren bişi yok kaçıncı oldu tekrar söylüyorum anla artık. İstediğimiz yere istediğimizi yazarız senin kadar bizimde özgürlüğümüz var bu konuda. o konu kişiler arasında geçmiş sen neden üstüne alınıyosun hala anlamış değilim. sen orda söylenenleri kabul ediyosan kendi adına diycek bi şeyim yok başka. Ayrıca ortalığı karıştıran biz değiliz. ortamı karıştıranlar üye olana kadar burası gayet huzurlu bi yerdi kimse kimseyle tartışmazdı bizimde rahatsızlığımız bu zaten. olayı bilip bilmeden herşeye atlıyosunuz sonra olay böyle uzayıp gidiyor. Artık daha fazla karışma sus ve oyununu oyna
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...