^^DOSTLAR BULUŞMASI^^

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 08 Nisan , 2009, 00:21:03

« önceki - sonraki »

**yeliz**

yabancılar heralde baksana türkçeden anlamıyorlar zaten iş kıvırma hocalığında eğitmenleri iyiymş taktir edelim kızlar başı mors olursa  pardon yanlış yazdım mor olursa dibi beyaz olurmu hiç :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

myhope

Aşkolsun ama Kardelen ne oldu da böyle kanlı bıçaklı oldunuz?Hepimiz sohbet etmedik mi senle!Esefle kınıyor ve üzüntülerimi belirtiyorum.Böyle olmamalıydı.

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

sallayan kalmadı buralarda nerde o sallayanlar. zaten hep böyle oluyo hee ben geliyom kaçıyolar  :ehi: :ehi: :ehi:

Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

Alıntı yapılan: myhope - 22 Mayıs , 2009, 01:31:45
Aşkolsun ama Kardelen ne oldu da böyle kanlı bıçaklı oldunuz?Hepimiz sohbet etmedik mi senle!Esefle kınıyor ve üzüntülerimi belirtiyorum.Böyle olmamalıydı.
myhope cnm bizde anlamdik ya iste nese sohbetin yerini tartisma kaga aldi  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

şimdide yazamıyolar moderatöre bildir yapıyolardır  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

myhope

O zaman sorun biz de deil sonradan katılanlarda zira içlerinden birkaç tanesiyle sohbet etmişliğim var o zamanlar gayet iiydi.Kırılma noktasını bulmalı ve o noktadan tamamen kesilip atılmalı bence ...

öslem

ayy dimi yaaaa
valla diğer sayfanın açılmasını bekleyenler neden kendi sayfalarına bişey yazmıyorlar acabaaaaaaa  :ehi: :ehi:

ne oldu kalmı geldi  :toothy10: :toothy10:

myhope canım bunlar ben yaparım ben söylerim diye diye olayı bu hale getirdiler.
ne olacaksa olsun hadiii yazsanızaaa neden sustunuz bu kadarrrrrr

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

Alıntı yapılan: myhope - 22 Mayıs , 2009, 01:37:09
O zaman sorun biz de deil sonradan katılanlarda zira içlerinden birkaç tanesiyle sohbet etmişliğim var o zamanlar gayet iiydi.Kırılma noktasını bulmalı ve o noktadan tamamen kesilip atılmalı bence ...

canım sorun orda zaten bu forumda böyle bi şeye rastladın mı birileri üye olana kadar. zaten kendi yazmış amacım bebek değil diye anne bebek forumuna ne amaçla geldi acaba çok merak ettim. kavga edip huzursuzluk çıkarmak amacıyla herhalde

öslem

ne amaçla geldiği ortada değilmi.
yani ne kadar rahat yazabilir bir insan ben hamile kalamıyorum değil. ben zaten bebek aldırdım. bu foruma gelme amacımda başka diye.

ya burada kaç tane anne olmayı bekleyenler var ama bu kadar rahatlıkla ben bebek aldırdım diyebiliyor insanlar.
hadi aldırdın madem eee o zaman diğer konularda neden bebek aldıranlara bu şekilde ithamlarda bulunuyorsun.
yani derdin ne?

Alıntı yapılan: öslem - 22 Mayıs , 2009, 01:38:55
ayy dimi yaaaa
valla diğer sayfanın açılmasını bekleyenler neden kendi sayfalarına bişey yazmıyorlar acabaaaaaaa  :ehi: :ehi:

ne oldu kalmı geldi  :toothy10: :toothy10:

myhope canım bunlar ben yaparım ben söylerim diye diye olayı bu hale getirdiler.
ne olacaksa olsun hadiii yazsanızaaa neden sustunuz bu kadarrrrrr

yok cnm kal gelmemiştir temizlik varmış ya bugün sayfa kirlenmesin diye yazmıyolar. Hiç yazmasalar forum tertemiz kalcak  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

öslem

dimi kusum  :toothy10: :toothy10:
sana kalbim kadar temiz bu sayfadan yazıyorummm
ama nedense sen sustunnn
gizli olup bakmak yetmez. yada online olup bakmak.
yazda varlığını hissedelim azıcıkkkkkkk  :ehi: :ehi:
ayyy yoksa diğer sayfanın açılmasınımı bekliyorsun. orayamı dökeceksin içini.
yada alıntı yaparsın sen şimdi  :toothy10: :toothy10:
yapın yapın biz ne yapsak zaten aynısını yapmaktan başka bişe yok.
yavv forumda o kadar üye var ama daha bir kişiye yardım amaçlı adam gibi cevap verememişsiniz.
sadece gırgır şamata sizdeki başka bişe değil

**yeliz**

Alıntı yapılan: **yeliz** - 22 Mayıs , 2009, 01:21:55
aaaaa kardelen gözlüklü halinde pek şirinmiş allah aşkına söyle nerde çektirdin :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
evet bn yazdım ama şakasına yazmıştım hah şimdi zeytinyağı olmaya mı karar verdin ol canım yaz yaz ondan sonra sil neyse ne istersen onu yaz hiç  önemli değil sonrada yine silersin ewt emine hanım benim yazdıklarımı okuyabilsin sen su üstüne çık madem öyle bozuktu pskolojin ne işin var toplum içerisinde bn yazdığımı silmem yazılanları bilmeden kimse yorum yapmasın hanımefendiliği senden öğrenecek diilm ben burdayım hakaretlerinn site içerisnde yeri var bni ilgilendrmez istediğini yaz bn seni taktir ettim iyi kıvırıyosun hiç önemli değil :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

кคг๔єlєภ ♥ ♥

nermınnn nerdesın canımmmm

CixY

Kimse kimseyi söylediği kelimeler yüzünden yargılayamaz!
Ben bebeğimi aldırırım bu kimseyi ilgilendirmez..Bunda gülünecek dalga geçilecek ne var?
Eğer bebeğim zarar veriyorsa yada alınması gerekiyorsa alınır...
Şu yaptığınız çok ayıp,taraf tutmuyordum ama yazdıklarınızı ,oyunları ,sohbetleri nasıl böldüğünüzü okudum,
sizinle olmak istemediğim kesin.
Burası gelip şımarık şımarık yazma yeri değil..
Herşeyi dozunda bırakın ve şu sataşma, ima ,hakaretlere bi son verin..
Benim ve diğer üyelerinde huzurunu bozmaya hakkınız yok..
O dalga geçtiğiniz beyinsiz diye adlandırdığınız oyunları bende oynuyorum,şahsıma edilen hakaretlerin hesabını sorarım..
Eğer çok akıllıysanız gidin konu açın ve arkadaşlarınız ile eğlenin..
Bizim yaptıklarımızla eğlenmeniz basitleştiriyor sizi..

Alıntı yapılan: CixY - 22 Mayıs , 2009, 14:35:54
Kimse kimseyi söylediği kelimeler yüzünden yargılayamaz!
Ben bebeğimi aldırırım bu kimseyi ilgilendirmez..Bunda gülünecek dalga geçilecek ne var?
Eğer bebeğim zarar veriyorsa yada alınması gerekiyorsa alınır...
Şu yaptığınız çok ayıp,taraf tutmuyordum ama yazdıklarınızı ,oyunları ,sohbetleri nasıl böldüğünüzü okudum,
sizinle olmak istemediğim kesin.
Burası gelip şımarık şımarık yazma yeri değil..
Herşeyi dozunda bırakın ve şu sataşma, ima ,hakaretlere bi son verin..
Benim ve diğer üyelerinde huzurunu bozmaya hakkınız yok..
O dalga geçtiğiniz beyinsiz diye adlandırdığınız oyunları bende oynuyorum,şahsıma edilen hakaretlerin hesabını sorarım..
Eğer çok akıllıysanız gidin konu açın ve arkadaşlarınız ile eğlenin..
Bizim yaptıklarımızla eğlenmeniz basitleştiriyor sizi..

bu konu taraflar arasında konuşularak çözüldü lütfen gereksiz yere daha fazla yorum yapıp konuyu uzatmayın