^^DOSTLAR BULUŞMASI^^

Başlatan кคг๔єlєภ ♥ ♥, 08 Nisan , 2009, 00:21:03

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

ıyıyız canım sen nasılsınnn ::) ::)

:love9: :love7: :love9:

can yine cannnn

kızlar hadi sallayın nasılız
sayfa tertemiz bembeyaz
inşallah hep böyle kalır
kardelencim sen nasılsın ayşem ya sen
can dediklerim....

мiŁenα.

ıyıyız canım emın ol sayfamız bembeyaz kalıcakkk...
tertemızzzz canımm... :k06: :k06: :k06:

:love9: :love7: :love9:

betüs26

ayşeçiğim canım ellerine sağlık her yer pırıl pırıl valla böyle şeyleri nerden buluyosun kıııııız parıltılı simli yazılar resimler bulamıyorum ben ya :y25:

**yeliz**

aaaaa kardelen gözlüklü halinde pek şirinmiş allah aşkına söyle nerde çektirdin :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

öslem

eee kusum her daim isimlerini anıp duruyorlar anlamamız için eni sonu fotoda koymuşlar işteeeee  :toothy10: :toothy10:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

efsane

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
yeliz ALLAH SANA UZUN OMURLER versin bebem  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ya bazilari cidden cok saffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff sana annen her denilene inanma demedimi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

efsane

digerleride kankileri galiba :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

öbür üçü kim tanıyonuzmu  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

bişi diycem kimse yokken ötüyo boruları biz gelince sus pus olup oturuyolar neden acaba korkmayın kıss rahat rahat yazın bişi yapmayız

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

efsane

öslem

kusum ya pançi yok haniii bide şöbiyet nerdeeeeee  :toothy10: :toothy10:
gözlerim aradı onları vallaaaaaa  :ehi: :ehi:
hı buarada burası bizim kariyer sayfasına ne kadar benzemiş güncelleme falannn  :toothy10: :toothy10:

yazık en azından zekiyim diyorsunuz bari kendi kendinize bişeyler üretin. bu kadar basitleşmeyin yavvv  :ehi: :ehi:

canım fatoşcum bende anlamadımki buradalar amaaaaaaa :toothy10: :toothy10:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM