Aynı konunun defalarca tekrar takrar açılması

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 07 Nisan , 2009, 14:47:34

« önceki - sonraki »

Emine

Arkadaşlar yeni konu açan kişiyi uyarırsanız o da size birşey yazar gereksiz yere münakaşaya neden olabilir.O nedenle aynı konunun 2 kez açılmış olduğunu farkedenler bana mesaj atsınlar ben 2 konuyu birleştirme yaparım.Böylece gereksiz tartışmalar ortadan kalkar  :icon_thumright:

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: Emine - 08 Nisan , 2009, 12:30:13
Arkadaşlar yeni konu açan kişiyi uyarırsanız o da size birşey yazar gereksiz yere münakaşaya neden olabilir.O nedenle aynı konunun 2 kez açılmış olduğunu farkedenler bana mesaj atsınlar ben 2 konuyu birleştirme yaparım.Böylece gereksiz tartışmalar ortadan kalkar  :icon_thumright:

düzenlemeler güzel olmuş teşekkürler  :icon_thumright:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

oozge

Ellerine Sağlık Canım harıka oldu forum  :alkış:

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

arkadaşlar yeniyiz idare edin bakıp acarız bundan sonra siteyi yeni yeni öğreniyorum afedersiniz karışıklık olsun istemedim :flowers:

oozge

canım senınle alakalı degılki zaten.sadece kucuk bı uyarı hepımıze

•·.·´¯`·.·• €ß®ULÏ •·.·´¯`·.·•

tamam canım zaten en kısa zamanda foto yükliycem özgecm tantcam kendimi  :k06:

oozge

tamam cnm beklıyorum sabırsızlıkla

ama tanısma sayfasına konu aç kı ordan takıp edelım senı bole herkonuda bulmamız zor olur demıstım beklıyoruz hade aç bı konu :hello2:

oozge

Emine

Yanlış Yere, Yanlış Şekilde ve Tekrar Açılmış Konu Başlıkları
adında bir bölüm açtık bu şekilde farkettiğiniz bir başlık olursa o bölüme bildirin tarafımızdan düzeltilecek

мiŁenα.

ben yazdım bundan rahatsız oldugumu konuya ayzsam kırılır ınsalar dıye yazmıcam emınecım bır zahmet hallet bu mevzuyu...

heryerde gereksız konualr acılıyor :suclu:

:love9: :love7: :love9:

yasmin24

kızlar böyle bi konu varmıydı bilmiyorum ama  bugünlerde formda  saçma konu açımları var sizcede öylemi gittim yaptım vs vs bende 1 kişi 1 konu açıp kendisiyle ilgili gelişmeleri ordan yazabilir deilmi ve böyle yapan arkadaşlarımızda var

yasmin24

ayrıca buda benim ilk konum aylardır üyeyim ilk defa konu açtım   ;D

aşkitoom

βαlκιz

yani ota boka konu açılıyor diyosun öylemi  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: