Aynı konunun defalarca tekrar takrar açılması

Başlatan (¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯), 07 Nisan , 2009, 14:47:34

« önceki - sonraki »

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Arkadaşlar bi kaç gündür takip ediyorum forumda daha önceden mevcut olan konular tekrar tekrar sürekli açılıyo. Benim önerim Bir konuyu açmadan önce site içinde arama yapalım ve konu açmadan bu konudan devam edelim. Bu şekilde o kadar çok konu kalabalığı oluyo ki aradığımızı bulamıyoruz ve sitenin çalışmasını yavaşlatıyoruz. Lütfen herkes merak ettiği konuyu önce forum içinde araştırsın eğer bulamazsa konu açsın...
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

tılsım

kesinlikle katılıyorum site yavaşlıyor gereksiz yere olan konuları açmayın arkadaşlar tekrar  :director: :director:

Thanks to ImageShack for Free Image Hosting

..eLif..

bencede bende katılıyorum..
ki aradığımız cevabı bi konuda bulmak yerine tüm konuları geziyoruz bu karmaşıklık yüzünden..
bence bir kişi açtığında o konudan devam edilmeli ki bizlerde cevaplarımıza kolay ulaşalım...
   :basardim:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

öslem

valla aynı dertten müzdaribim. bende dün gece çok sinir oldum. çok fazla gereksiz konu var. ayrıca aynı konuyu geçtim her yapılan yada her düşün
len şeye dahi konu açılmış yaaaaaa. bende rica ediyorum dikkat edilsin. sabahtan beri foruma girecem diye canım çıktı yaaa  :director: :director: :director:

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

Bu konuda bende varım kızlar malesefki aramızda yeni üye arkadaşlarımız var siteye üye oluyorlar hemen ne var ne yok okumadan incelemeden konu açıp duruyorlar sonrada 1 hafta sonra kaybolup gidiyorlar kalıcı kişiler bunları yapmıyor zaten her konuya katılmaya çalışıyor birde bazı arkadaşlar varki her lafı için bir konu açıyor çok sinirrrr oluyorum onlara bence sürekli konuşulan sohbet edilen konular var orda yazabılırler yada kendısıne bir sayfa açıp ordan herşeyi paylaşabilir bizde daha detaylı kendısını takip etmiş oluruz
HTML • Ezboard • PseudoHTML, UBBCode and BB Code

öslem

aynen tülincim tanışma bölümünde yığılma var resmen

SENİ ÇOKK ÖZLEDİM KOCACIM

teşekkürler kızlar yalnız olmadığımı bilmek güzel.  :icon_thumright:

oozge

bebiş yanlız degılsın bende cok fazla sıkıldım bu durumdan
ve lutfen herkeste okusun yanı bu önerıyı.
herkes aynı konuyu acıyo ve agırlaşıyo sabahtan berı gırıcez dıye helak olduk ya.

onuda bırakın burda acılan tum konuları bılıyorum dolayısıyla yenı acılan bıkonuda var ıse soyluyorum.bugune kadar hep boyle oldu fakat  dendi ki sen forumun sahıbımısın?
ne alakası varsaa
bazı arkadaslarımızda cok normal sekılde karsıladı ve sildi.

lutfen onceden bakalım varsa eklemeyelım. cunku bız blıoruz oldugunu ve yazmıoruz. ama yenı gelen uye bılmıo ve yazıo oyle uzuo konu....

**yeliz**

bende bu foruma ne oldu acaba benim bilgisayarda mı sorun var diyorum ???  hmmmm şimdi anladım tamam kızlar gereksiz konu açmak yok  bende dahil yaparsam uyarın lütfen

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

inş yeni üyeolan ve olacak olan arkadaşlarımız bizi duyar ve konuyu okur gerçekten bu konu çok önemli bir konu sonuçta herkes burda bir emek veriyor niceleri var burda tartışdıgımız bu konu hakkında ama görüyorsunuz ki dedigim gibi gecici kişiler şimdi eserleri bile yok

yani var olan konuyu ben bile açıyorsam eğer uyarılmak isterim gereksiz kalabalıktan dolayı önemli şeyleri göremiyoruz. bazen bi arkadaşımın önemli ve bildiğim sorusunu 3-5 gün sonra fark edebiliyorum. Bize paylaşmak için güzel bi imkan sunulmuş doğru şekilde kullanalım, en iyi şekilde faydalanım diyorum.

๑۩۞۩๑duyguseli๑۩۞۩๑

evet fatoşcum bende katılıyorum sana bu konuda elimizdeki bu güzel imkanın kıymetini bilelim   :icon_thumright:

Alıntı yapılan: ©º°¨¨°º© тüℓιη ©º°¨¨°º© - 07 Nisan , 2009, 16:55:47
evet fatoşcum bende katılıyorum sana bu konuda elimizdeki bu güzel imkanın kıymetini bilelim   :icon_thumright:

sağol bitanem  :love7: :love7:  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

oozge