27 Nisan , 2024, 09:47:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi BEZİ kullanıyorsunuz?

Başlatan ..eLif.., 05 Nisan , 2009, 19:21:53

« önceki - sonraki »

..eLif..

bende duaların onu koruduğuna inanıp Allah a sığınıyorum ;)
yoksa toplum içinede çıkaramayız :D
ki burda gözü değecek kem gözlü birilerin olduğunada inanmadığımdan ben rahatım valla Allah ım nazarlardan esirgesin kızımı  :D
:love3:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

aşkitom

NEFES ALDIĞIM SÜRECE SİZİNLEYİM CANIM KIZLARIM

mavili

bende elife katılıyorum
en çok anne babanın nazarı degermiş
anneler siz dikkatli olun valla

aşkitom merhaba hoşgeldin tanışmadık sanırım
göremedim ben fotoları ama neyse olsun
eminim çok sevimlidirler ikiz annesi olmak da çok degişik bir duygu olsa gerek iki ayrı yorgunluk

elifcim sende çok tatlı görünüyorsun resminde kaç yaşındasın bu arada

ecrin merzam

selam kızlar bizde bütün bezlerden sonra primaya dönenlerdeniz ıslak mendil ise dalin çok hoş kokuyor nivea da çok güzel ama baya pahalı diğerlerine göre
biz haftada 2 paket harcıyoruz dalin ideal bizce
bu arada bende merak ettim ikizleri allahım uzun sağlıklı ömürler nasip etsin hepimizin bebeklerine kötü gözlerden korusun rabbim
evet selmanın dediği gibi ben kızıma çok severek içime sokarcasına bakıp sevdiğimde  nazar değiyor hemen 3 felak 3 nas okuyorum  iyi geliyor  :icon_thumright:

..eLif..

Alıntı yapılan: mavili - 06 Nisan , 2009, 17:18:48
bende elife katılıyorum
en çok anne babanın nazarı degermiş
anneler siz dikkatli olun valla

aşkitom merhaba hoşgeldin tanışmadık sanırım
göremedim ben fotoları ama neyse olsun
eminim çok sevimlidirler ikiz annesi olmak da çok degişik bir duygu olsa gerek iki ayrı yorgunluk

elifcim sende çok tatlı görünüyorsun resminde kaç yaşındasın bu arada

estafurullah senin tatlılığın :)
21 yaşındayım
sende samsunlusun sanırım?
benimde annem samsun havzalı :)

handan

molfix yenilenmiş.
bantları esnek, daha ince ve ağ kısmı daha dar  :icon_thumright:
primaya benzemiş yani  :D

ıslak mendil ben hemen hemen hiiç kullanmıyorum desem yeridir. sadece dışarı çıktığımızda  ;)
evde hep yıkıyorum poposunu. ohh missss  :D
ama dışarı çıktığımızda ve elini yüzünü silerken unibabyden şaşmam.  :icon_thumright: mavi paketi parfümsüz onu kullanıyorum hala  ;)

..eLif..

evet handan ya o molfixi bende denemek istiyorumda dün eşim gitmiş 5 paket huggies almış 80 lk hemde  :igrenc:  :igrenc:

**yeliz**

slm kızlar bebeğimi hastanedeyken ıslak mendil denedim mecbur kaldım evdeyken suyla temizlerdim ama şimdi poposu pişik oluyo ne yapıcm suya geri döndüm pişik kremide uyguluyorm ama nafile

mavili

yelizcim geçmiş olsun canım
pişik antibiyotik kullanan bebeklerde daha kolay meydana geliyor
sana tavsiyem sık sık bezini degiştir ve hatta ev sıcaksa biraz açık bırak popişini
sebamedin pişik oluştuktan sonra kullanılan pişik kremi çok iyi geliyor
ıslak mendil ben kullanıyorum ve sebamed pişik olmadan önce sürülen her alt açmada pişik önleyici kremini kullanıyorum
kızım şuan 8 aylık daha pişik nedir bilmem çok şükür
unibaby ıslak mendili kullanıyorum ben

bazen hastaneye pişik sorunu için gelen bebek annelerine doktorlarımız zeytinyagı sürmelerini tavsiye ederdi birde hametan bepanthen gibi kremler reçete ederlerdi
umarım faydalı olabilmişimdir  :opucuk:

**yeliz**

teşekkürler canım tavsiyelerinn hepsini dikkate alıcam arada sırada yersiz yersiz ağlıyor acaba canımı yanıyor diye düşünüyorum teyzesi :opucuk:

..eLif..

bizim pişiğe tek çare hametan

nefis:)

valla canım bende huges mendil ve bez kullanıyorum
fakat bebeğim ilk doğduğunda fena halde pişik oldu biz o zaman ıslak mendil kullanmadık eşim bi top  :) pamuk olmıştı onu ılık suyla ıslatıp siliyorduk
bi de bu amerikan bezi dedikleri bi bez var tülbente benzeyen hani eskiden bebebekler bezleniyordu ya onu muşambasız kullandık
gerçi bayaa bi zor olduu :) sürekli üst değiştiriyorduk ama napalım  :dontknow: tatlışımın poposu çok kötüydü. bende bepanten kullanmıştım şükür geçti  :nazar:
bi dahada olmadı hiç :occasion14:

*Aquamarine*

bEN MOLFİX KULLANIYORUM SİMDİLİK MEMNUNUM ARANIZA YENİ KATILDIM BİR OĞLUM VAR ADI bATU öMER öZTÜRK 4 AY 12 GÜNLÜK HEPİNİZİNKİNİ aLLAHIM SİZE BAGISLASIN HER TÜRLÜ KÖTÜLÜKTEN KORUSUN AMİN. :icon_thumright:
Sokaklar dolusu ıssızlıkla başbaşa yaşamayı göze almalı insan... Güvendiği dağlardaki karlara bakıp ders çıkarmalı...

**yeliz**

Alıntı yapılan: *Aquamarine* - 12 Nisan , 2009, 23:27:01
bEN MOLFİX KULLANIYORUM SİMDİLİK MEMNUNUM ARANIZA YENİ KATILDIM BİR OĞLUM VAR ADI bATU öMER öZTÜRK 4 AY 12 GÜNLÜK HEPİNİZİNKİNİ aLLAHIM SİZE BAGISLASIN HER TÜRLÜ KÖTÜLÜKTEN KORUSUN AMİN. :icon_thumright:
merhaba  hoşgeldin foruma  benim kızımda 2 ay 12 günlük teyzesi tanışma bölümüne geçip kendine konu aç bence eminim sana merhaba diyen olcaktır

miray

kızlar ben bikaç tane bez markası denedim ama bebişim pişik oldu  :sad1: şuan prima kullanıyorum bebeğim çok memnun ve ıslak mendil canbebe kullanıyorum çok güzel kokuyoo  :binkybaby:  :binkybaby: