Hangi BEZİ kullanıyorsunuz?

Başlatan ..eLif.., 05 Nisan , 2009, 19:21:53

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

CANIM OLE YAPANA KADAR PAMUGU BIR KAPTA SUYLA ISLA DURSUN KULLANIRSIN ZARARLI O ISLAK MENDILLER COCUGUN POPOSUNA :y25:

:love9: :love7: :love9:

♥♥ Ecrin´in Annisi ♥♥

arkadaslar ben prima pisik yapyior diye duymusdum...

Demet_dk

bizde ilk günden beri molfix kullanıyoruz ıslak medilde babystar ikisinden de memnunum  :hello2:
prima denedim ama pişik yaptı

< ESLAL >

arkadaşlar bebiko bez kullanan varmı aranızda? bebikonun fabrikası eşimin çalıştığı fab.nın yanında bezi ordan alıcam diyo deneriz bi kötüyse başka marka alırız diyo merak ettim nasıl acaba

мiŁenα.

ılk kez duydum ben en ıyı prıma dıye bılıyorumama bebek poposundan bebek poposuna degısıyor :k06:

ben porımayla baslıcam suan baby tarın ıkı numunesı var onuda denıcem..

molfıx de numune gelcek onuda denerım ben numunelerle 1 paket bez cıkardım :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ela.naz

doğduğundan beri prima kullanıyorum gayet memnunum ıslak mendilinide dalini tercih ettim kokusu çok hoş

eski formda ışıll:))

мiŁenα.

dalının kokusu cok guzel...

bende dalın kullancam ama yenı dogdugunda pamuk ve ılık su omendıklı surmem yavruma

ela.naz

Alıntı yapılan: •.♥.•ąყş૯•.♥.• - 24 Eylül , 2009, 13:29:08
dalının kokusu cok guzel...

bende dalın kullancam ama yenı dogdugunda pamuk ve ılık su omendıklı surmem yavruma
cnm onların bile mendili çıkmış yeni bebek unibabynin pamuk ve sudan yapılmışı ben onu kullandım 2 ay kokusuz alkolsüz memnun kaldım

eski formda ışıll:))

мiŁenα.

ne kdar pamuk su deselrede guvenmem ben bır kabın ıcıne opamukl koyarım bopl gene ılık suda koyarım sureklı ondan kullanırım..durur bır kosede

< ESLAL >

ben biliyorum o bezi ama yüzeyi nasıldır emmesi filan nasıl onu bilmiyorum bebişimin poposuna zarar vermediği sürece bez konusunda marka takıntım yok benim sonuçta 1 kaç saat duruyo atıyosun ama biberon yada diğer cicileri en iyisi olmalı tabi kuzum benim  :opucuk:

мiŁenα.

denersın cnaım ..bakrsın pısık yaparsa degıstırırısın :icon_thumright:

< ESLAL >

evt canım bi paket alsın bakalım hem istemem desem başımın etini yer belki güzelmiştir die deneriz bi

мiŁenα.

yanı denıcen bır beze baglı kalmıcan hem pahalısı ucuzu ne farkeder ıyı olsun ...sonucta bebegın poposu onemlı

annesi hamile

selam kızlar bende geldim ben oğluma bez pirimma kullanıyorum ıslak mendilide cansıs bayby

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: