15 Mayıs , 2024, 19:27:53

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi BEZİ kullanıyorsunuz?

Başlatan ..eLif.., 05 Nisan , 2009, 19:21:53

« önceki - sonraki »

elif35

ben molfix'ten çok memnunum bu aralarda can bebenin yeni mor paketini çok iyi diye duydum daha 1 paket molfix'im var bu sefer onu alıp deniycem bakalım beğenirsem ikisini de kullanırım dönüşümlü  :icon_thumright:

Pınar86

bende molfix kullanıyorum memnunum  :icon_thumright:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Primanın 6 numarasını buldum çok şükür  :amin: :amin: :amin:

karapnr

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 12 Mayıs , 2011, 03:18:38
Primanın 6 numarasını buldum çok şükür  :amin: :amin: :amin:

prima alışkanlık yapıyo diye duydum , primadan sonra başka marka kullanınca pişik yapıyormuş doğru mu  :icon_scratch:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alışkanlık değil aslında ama hem büyüklükleri bize uygun hemde cinsini çok beğeniyorum diğerleri kağıt gibime geliyor ya.Diğerlerini de Prima bulamadığım zamanda kullandım ama gönüllü olarak değil pişik sorunu da yaşamadım çok şükür

Balböceği

Ben pampers kullaniyorum prima ile pampers ayni zaten

cok memnunum bizim dodosu buyuge 4. numaraya gectim  :k06:

Mine'l Aşk

prima pampers kullanıyorum 4 numarası ama bu sefer eşim uyu oyna almış o da güzel...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

duygusu

prima kullanıyoduk huggies e gectık prıma cok ınce gelıyodu :ehi: huggiesten cok memnunum

<<AyBüKe>>

Prima kullanıyorum, kızım 1 aylık oldu ve hiç pişik sorunu yaşamadık bezden dolayı :icon_thumright:   Ve hala 1 numara kullanıyoruz, popoşu büyümedi daha kızışımın  :k06: :k06: :k06:

**Gül**

Aybuke merak etme biraz daha buyusun kizin 2-3 nuramayi hemen atlarsin.  :k06: Buyumeye baslayinca cabuk buyuyor poposlar  :k06: :k06:
Bende pempers kullaniyorum cok da memnunum. Ne kadar cis yapsada yuzeyi kuru oluyor  :icon_thumright: Huggies de iyi ama onun disi kagit gibi sert geldi. Hoslanmadim  :-\
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

oslemturgay

daha doğumuna 2 ay var ama prima aldık bizde kızıma  :k06:

Balböceği

aybuke merak etme canim popus buyur yakinda  :binkybaby:

ben 1 numra bez almistim hic kullanmadim arkadasim hamile 1, 2 numarali bezleri ona gonderdim

hatta koli koli  :-\ biz 4 nolu pampers kullaniyoruz gercekten super bi bez..  :icon_thumright:

sugarwoman

İLK ZAMANLAR SÜREKLİ PRİMA SONRA HUGGIES ŞİMDİDE CAN BEBENİN YENİ ÇIKANI KULLANYORUM.ÇOK MEMNUNUM BİZDE 5 NUMARAYA GEÇECEĞİZ ARTIK

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Mayıs , 2011, 19:42:53
Ben pampers kullaniyorum prima ile pampers ayni zaten

cok memnunum bizim dodosu buyuge 4. numaraya gectim  :k06:

edoş o kaç kil arası
bende geçsem erkenmiki 3 numara sıkıyor sanki

FeHi

Huggies 1 numarasını kullanıyorum