14 Mayıs , 2024, 23:38:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hangi BEZİ kullanıyorsunuz?

Başlatan ..eLif.., 05 Nisan , 2009, 19:21:53

« önceki - sonraki »

ESİNCİK

kızlar annem hep anlatır ben de hiççç gece çiş yapmazmışım bnce sorun yoktur.

< ESLAL >

Alıntı yapılan: __sema__ - 30 Nisan , 2010, 13:46:53
kızlar bır tecrubelı olarak bısey söylıcem :D
bebege ılk ne baglarsanız
bebegın cıldı ona alısıyor
sonrasındada bez degışimlerı pişik yapıyor :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

bence bu bebeğin tenine göre değişiyor biz primayla başladık bi tanıdığımız hediye bebiko bez getirmiş onuda kullandım primayla birlikte sonra primada sorun yaşadım evy baby kullandım şimdi haggies kullanıyorum çokk şükür daha hiçç pişik olmadık  :nazar: :nazar: :nazar:

___kıymık___

ii maşallah ozaman  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: DER!N - 30 Nisan , 2010, 13:30:52
evet akşam işte 9 gibi bezliyorum uyuyor sabahta 6 gibi açıyorum kupkuru çok nadir gece tişi

benım oglumda çoook çiş yapardı
dr söylemiştim
doktorumuzda eger bebek doyuyorsa
normaldır demıştı
bence sende dr söyle bakalım
kılosunu falan bılıyodur
senı aydınlatır
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

) SaMiRa (

bizde prima kullanıyoruz molfix bizde yaramadı :D  gece fudayl ın altını açtığımda genelde sızdırmış oluyodu komple değiştiriyordum üzerini  pimada öyle birşey olmadı turuncu paket kullanıyorum ince ve güzel sarıyoda bazen bundada emici taneciklere rastlıyorum oğlumun pipisinde  ???

βαlκιz

primanın uyu ve oynası çok güzeldi keşke hep onu kullansak :k06:
ama aktif bebek kullanıyoruz o iyi degil  :dontknow: bide ilk adımları deniycem
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

30 Nisan , 2010, 17:33:29 #245 Son düzenlenme: 30 Nisan , 2010, 18:07:47 __İSO 2010__
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 30 Nisan , 2010, 13:12:00
olur tabe ilknurum gülşah evy baby den çok memnun kalmış ben paketi bile bitiremedim 1 kere çiş yapıyor nerdeyse bez kuru paçadan akıyor  :dontknow: ne biçim şey anlamadım gece bile soyduğum oldu sırtına kadar çıktı çişler  :icon_scratch:

yok okadarda kötü değil yarı paketteyiz şuan mesela bazen taşıyo bazen taşmıyor. yani beline kadar çiş olmadı hiç. sadece bizde olan 3/4 defa taşma oldu kakasını yaptığında ama tabi bu bile olmaması lazım. o yüzden bitmesini beklicem. senin kadar korkunç durumda olsam bende bitiremeycektim  :laughing7:

aslında dediğin gibi en mantıklısı ; yarım paket almak önce küçüklerden  :icon_thumright:

< ESLAL >

evt canım ben farklı bez alıyosam ikiz paket alıyorum mega almıyorum ve hagies beğendim istersen dene canım sende çok güzel sarıyor bantları çok geniş her yere yapışıyor  :k06:

hem çok indirime giriyor son aldığım pakette 50 tane var 10 liraydı  :icon_thumright:

AککORTįє

öle yapayım ozaman bende bu sefer hagies alayım bakalım nasıl olacak

KUZEY

kızlar 1 paket canbebe aldım ben de onu bitirmek için uğraşıyorum ama marka farketmio çok gazlı olduğu için oğlum kakalar beline fırlıo :k06: :dontknow:

< ESLAL >

canbebe çok pişik yapıyor die duydum ben yüzeyi naylon içeriyormuş serpilcim öylemi  ???

KUZEY

hımm bilmiyorum canım Kuzeyin de altı pişik oldu bugün 4-5 gündür kullanıyorum bir şey yoktu acaba çok mu giydiriyorum 2 kat sen ne giydiriyorsun?

< ESLAL >

serpilcim çok giydirdiğinde altı pişik olmaz canım vücudunda olur boyun altında filan bezden olmuştur altı bence canbebe kulanma canım

βαlκιz

bende canbebe kullanmıştım pişik olmuştu
doktor baktı ne kullanıyosun dedi
canbebe demiştim
doktor at çöpe o bezleri hemen dedi
en alerjik madde içeren bez o dedi  :dontknow:
o günden beri o bezin yanından geçmiyoruz markette  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

KUZEY

Alıntı yapılan: balkız gülşah - 01 Mayıs , 2010, 00:12:21
bende canbebe kullanmıştım pişik olmuştu
doktor baktı ne kullanıyosun dedi
canbebe demiştim
doktor at çöpe o bezleri hemen dedi
en alerjik madde içeren bez o dedi  :dontknow:
o günden beri o bezin yanından geçmiyoruz markette  :ehi:
hımm hemen atmalıyım o zaman bu çünkü fena pişti bacakları bile :suclu:

KUZEY

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 01 Mayıs , 2010, 00:09:31
serpilcim çok giydirdiğinde altı pişik olmaz canım vücudunda olur boyun altında filan bezden olmuştur altı bence canbebe kulanma canım
canım fena oldu yaaa bacak araları filan pişti zaten alerjik bizim oğlan :suclu: