Hangi BEZİ kullanıyorsunuz?

Başlatan ..eLif.., 05 Nisan , 2009, 19:21:53

« önceki - sonraki »

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

Balböceği

benimkideee lines seta  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

evde 10 cesit ped varrr hanigisini istersen  :tongue3:

βαlκιz

hasta bezim var evde acaba çocuklara taksammı  :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

valla arkadaşlar molfix aldım ben ama hiç memnun değilim. bitsin bir daha almıcam. birincisi taşırıyor ikincisi cırt cırtlar bi tuhaf saçma sapan bişi yapmışlar  :caca:

bazıları da çok memnunum diyor  ??? anlamadım ben bizemi yaramadı acaba? bezinde yaramaması mı olur mu ki anam?

neyse bitsin bu posta primaya geri dönücem

< ESLAL >

olur tabe ilknurum gülşah evy baby den çok memnun kalmış ben paketi bile bitiremedim 1 kere çiş yapıyor nerdeyse bez kuru paçadan akıyor  :dontknow: ne biçim şey anlamadım gece bile soyduğum oldu sırtına kadar çıktı çişler  :icon_scratch:

DER!N

Aynen öyle molfixin dışı kağıt gibi sert içi yumuşak gerçi ama cırtı falan tutmuyor yerini bulana kadar akla karayı seçiyorum.
Taşırma falan olmadı ama emanet gibi duruyor poposunda :))
Onun şikayeti yok :) ben alışsam fena olmaz.

Deneye deneye de bulmak bana sıkıntılı geliyor pişik olacak diye tedirginlik yaşıyorum.

Henüz primadan sonra molfix denedim paket bitene kadar alıştım alıştım alışamazsam eskiye döneceğim.

Sen ne kullanıyorsun Ezgi?
Gece bile değiştirdiğim oldu diyorsun Ecrin'i akşam bezliyorum sabah açtığımda tertemiz buluyorum sorun mu var acaba?

< ESLAL >

ben şuan hagies kullanıyorum canım bununda dışı çok yumşak değil ama hiç sızdırmadı

bende akşam bağlayıp sabah açıyorum gülfercim gece kakamız yok çok şükür evy baby kullandığımda çişi sırtına kadar çıktı hep buz gibi ıslak yatmasın die gece yarısı soydum çocuğu sonra paketi bıraktım yarım hagis aldım bunda olmadı öyle bi sorun

DER!N

inş. da olmaz  :nazar:

Ecişin gece bir şey yapmaması sorun mudur sence?

Sabah açıyorum temiz, 1 saat oynuyor yine uyuyor sonra açıyorum yapmış oluyor.

< ESLAL >

DER!N

evet akşam işte 9 gibi bezliyorum uyuyor sabahta 6 gibi açıyorum kupkuru çok nadir gece tişi

< ESLAL >

hmm nebileyim canım hilalin bezi baya şişmiş oluyor sabah ilk işimiz bez değişmek oluyor

4 saate kadar hiç çiş yapmaması normal değil die biliyorum ama doktoruna bi sor istersen karnı doymadığındada çiş yapmazmış bebişler  :dontknow:

bu paketiniz bittikten sonra küçük paketlerden haggies dene bakalım ben sevdim bunu çok güzel sarıyor bantlarıda çok geniş  :icon_thumright:

DER!N

tamam tatlım hem sorarım hem denerim  :flowers:

< ESLAL >

Pınar86

sanırım büyük coğunluk prima demiş bir arkadaşımda kullanıyor kızı icin memnun. benimde 2 ay sonra oğluşum geliyor inşallah bende prima alım :) ki zaten benim paşa bezden kesilene kadar babaannesi alacak sözü var :) birde niveanın atta çantası var ondan alıcam, ilk etapta ıslak mendil olarak sırf su bazlı olan mendillerden kullanıcam daha iyiymiş
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

___kıymık___

kızlar bır tecrubelı olarak bısey söylıcem :D
bebege ılk ne baglarsanız
bebegın cıldı ona alısıyor
sonrasındada bez degışimlerı pişik yapıyor :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...